18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dx...........zx

2020-07-26, 17:38
Jebie mnie, że jest popisany jak szkolny kibel, gość pod kopułą ma poukładane.

Sv...........ge

2020-07-26, 17:43
dxnPezx napisał/a:

Jebie mnie, że jest popisany jak szkolny kibel, gość pod kopułą ma poukładane.



Tia.
Jest inteligentniejszy niż debile z klatek. Do poukładania to jeszcze trochę

Angevil

2020-07-26, 18:12
Kolejny wielki patriota "myślący", że przywiązanie do ojczyzny mierzy się wielkością orzełka na koszulce.

suchysongoful

2020-07-26, 18:28
Nie dość że brudnopis to jeszcze bezpłodny
Także ten :lol:

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-26, 18:51
suchysongoful napisał/a:

Nie dość że brudnopis to jeszcze bezpłodny
Także ten



Poczta Polska służy pomocą.

norsman

2020-07-26, 19:10
Czy tam widać kabure na broń?

Kurde26

2020-07-26, 19:31
Różal jest debeściak :mrgreen:

Maras0803

2020-07-26, 19:58
Co was przegrywy zaj***ne obchodzi w co się ubiera czy co sobie dziara? Musi się wam pedałkom podobać, żeby miał wasz ch*ja warty szacunek? Robi więcej dobrego niż wy stulejarze wszyscy razem wzięci, ale znajdzie się nawet kondom któremu przeszkadza, że jest bezpłodny :idzwch*j:

Cryo

2020-07-26, 19:59
Lubię gościa. Wygląda jak debil, gada prostym językiem, ale trafia w sedno bez pie**olonej politycznej poprawności.


se...........ed

2020-07-26, 21:13
Rozj***ł by was wszystkich internetowe kozaki :D Różal spoko gość , możecie mu co najwyżej opie**olić gnoja heeehehh

piotrekt1976

2020-07-26, 21:41
Rozal jest bardzo pozywnym czlowiekiem, zrobil smieszkowa fote i nagle najazd piwnicy na niego. jak nie mieliscie okazji poznac czlowieka to sprobojcie. Facet jest ekolwentny, ogarnia zyciei co najwazniejsze ma tzw kregoslup moralny. mam gdzies ile ma tatuazy, sam jako jednosta to bardzo wartosciowy czlowiek i jedna fotka z wakacji tego nie zmieni. Mialo byc przasnie i wyszlo przasnie, co z tego ? masz kobiete to wiadome jest ze "lodzik", " gała" , itd to norma. Widze pozywke dla stulajarzy majacych hur dur bol dupy, tylko po co ?. kazdemu zdazy sie zrobic " fotke nie nadajaca sie do internetow" i tyle ... Szanuje go jako czlowieka bo nie dosc ze pomaga ludziom to i zwierzetom, nie raz i nie dwa wykladajac wlasne ciezko zarobione pieniadze. Moze niesjt tzw " medialnym" celebryta ale nie musi , w sporcie ktory propagowal wlasna twarza zdobyl wszystko, od danwa udziela sie spolecznie. Czemu proboje sie przekreslic jego ciezka codzienan prace z powodu jednego nieudanego zdjecia ? ZAL ...

sedziazgred napisał/a:

Rozj***ł by was wszystkich internetowe kozaki Różal spoko gość , możecie mu co najwyżej opie**olić gnoja heeehehh




M. Rozalski jest na tyle poukladanym czlowiekiem ze co najwyzej naplulby komus w twarz z hejterow bo doskonale zdaje sobie sprawe ze w Polsce jest moze kilka osob ktore moga sie z nim bic i probowac ewentualnie wygrac. na pewno nie ma nikogo z tzw ludzi z ulicy. Obrazanie czlowieka ktory bez treningow na spokojnie rozwala na te chwile z 90% zawodnikow MMA uwzam za szczyt chamstwa i buractwa...

Sv...........ge

2020-07-26, 22:05
Cryo napisał/a:

Lubię gościa. Wygląda jak debil, gada prostym językiem, ale trafia w sedno bez pie**olonej politycznej poprawności.



Wyborca du... na aport kaczora. Co tu więcj komentować

sirmlcs

2020-07-26, 22:23
Kabura na nóż czy pistola?
Foto typowe pod beke i tyle ;) A w y już , dochodzenia CSI

Tr...........ty

2020-07-27, 00:05
Nie wiem kim ona jest, ale co musi mieć w głowie ta "kobieta" żeby sobie robić takie zdjęcia.

Verano

2020-07-27, 00:31
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Z drugim wyrazem się zgadzam...



Co ty k***a wiesz o życiu cymbale.