18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

lodówka

TT4 • 2016-08-23, 14:47
Co i dlaczego? :shock:

Halman

2016-08-23, 14:58
myślałem że to tajne wejście do prywatnego burdelu a to tylko UFO :(

gojlad

2016-08-23, 15:12
ch*jnia... :-( Liczyłem, że coś wyskoczy zza ściany i wreszcie miną moje problemy z zatwardzeniem...

Ni...........ny

2016-08-23, 16:18
HAL9000/2 napisał/a:

myślałem że to tajne wejście do prywatnego burdelu a to tylko UFO :(


Cytat:

UFO (ang. unidentified flying object, UFO), in. niezidentyfikowany obiekt latający (NOL) – wywodzące się z nazewnictwa wojskowego United States Air Force określenie obiektu latającego (statku powietrznego) niedającego się zidentyfikować jako żaden znany pojazd ani wyjaśnić żadnym ze znanych zjawisk atmosferycznych. W okresie zimnej wojny utrwaliło się błędne (niezidentyfikowany nie musi oznaczać pozaziemski) potoczne znaczenie UFO jako pojazdu cywilizacji pozaziemskiej (latającego spodka).


pinkie222

2016-08-23, 17:56
gojlad napisał/a:

ch*jnia... :-( Liczyłem, że coś wyskoczy zza ściany i wreszcie miną moje problemy z zatwardzeniem...



Nie dziękuj za następującą poradę! Pomogę Ci. Bierzesz butelkę Pepsi Max, koniecznie Max, bo bez cukru, więc walą aspartan. Do tego opakowanie magnezu z grejpfrutem z Biedronki, w takiej plastikowej tubie. I pitny jogurt z suszonych śliwek, im większy tym lepiej. Rozpuszczasz magnez w Pepsi, wypijasz całą butelkę popijając tym jogurtem.

Jak do tego popijesz wszystko skisłym mlekiem wymieszanym z chili w proszku to będziesz mieć szczęście, jeśli zostaną Ci jakieś wnętrzności. Będziesz srać na kolorowo, pamiętaj by co chwilę wodę spuszczać, inaczej kibel się zatka, zapełni i wyleje brudząc Ci dupę i kafelki. To nawet nie będzie sranie. To będzie wodospad Niagara z gówna. Większa gównoburza niż wybuch szambiarki czy dyskusja o religii. Istny shitstorm...

Kurde, podnieciłem się :amused:

HAL9000/2 napisał/a:

myślałem że to tajne wejście do prywatnego burdelu a to tylko UFO :(



Wiesz, że to się nie wyklucza? Zgadnij czemu kosmici porywają ludzi i krowy, właśnie do burdeli. Ludzi dla białej odmiany kosmitów, krowy dla kosmitów-ciapaków :amused:

~PowerBoBass

2016-08-23, 17:58
pinkie222 napisał/a:



Nie dziękuj za następującą poradę! Pomogę Ci. Bierzesz butelkę Pepsi Max, koniecznie Max, bo bez cukru, więc walą aspartan. Do tego opakowanie magnezu z grejpfrutem z Biedronki, w takiej plastikowej tubie. I pitny jogurt z suszonych śliwek, im większy tym lepiej. Rozpuszczasz magnez w Pepsi, wypijasz całą butelkę popijając tym jogurtem.

Jak do tego popijesz wszystko skisłym mlekiem wymieszanym z chili w proszku to będziesz mieć szczęście, jeśli zostaną Ci jakieś wnętrzności. Będziesz srać na kolorowo, pamiętaj by co chwilę wodę spuszczać, inaczej kibel się zatka, zapełni i wyleje brudząc Ci dupę i kafelki. To nawet nie będzie sranie. To będzie wodospad Niagara z gówna. Większa gównoburza niż wybuch szambiarki czy dyskusja o religii. Istny shitstorm...



Sadistic.pl - eksperci w każdej dziedzinie. Każdej k***a.

lakeroll

2016-08-23, 18:38
ale wyj***na lodówka

xmefjux

2016-08-23, 19:52
Może i ma odj***ną chatę, ale i tak nagrywa filmy pionowo. Debil.

Marian5

2016-08-23, 19:59
Byłem przekonany, że jakiś zjeb będzie siedział w środku, haha :P
A to tylko ufok.

bupkie

2016-08-23, 20:09
Spichlerz twojej starej

Tarab85

2016-08-23, 20:41
Normalka. W mojej lodówce też tak jest jak porządnie zajaram. Mogę w niej zabłądzić na długie godziny.