18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Łobuz kocha najmocniej

sebsossj • 2018-08-16, 07:50
Wczoraj minął dokładnie rok od jej przygody życia.
Warto też dodać, że wcześniej koleś był winien gwałtu w UK, za co był skazany na 8 lat. Zamordowana dziewczyna o tym nie wiedziała.



A tutaj beta cuck od pocieszania


nowynick

2018-08-16, 08:18
bo pewnie miała przygodę z innym, bez powodu raczej się nie morduje

Wiewór

2018-08-16, 08:25
nowynick napisał/a:

bo pewnie miała przygodę z innym, bez powodu raczej się nie morduje


Odebranie komuś życia za zdradę to jest racjonalny powód?? :shock:
Stary k***a. On powinien dostać szafot a znając polskie sądy to dostanie pół roku w zawieszeniu na miesiąc bo sąd powie, że rokuje poprawę i miał ciężkie dzieciństwo bo wuefista go głaskał po siurku.

Bezwzględnym mordercom należy się tylko kara śmierci.

nowynick

2018-08-16, 08:50
:roll:

ja go nie bronię tylko stwierdzam, że zabójca zazwyczaj ma jakiś powód, który go motywuje. Mógł jak każdy normalny człowiek kopnąć w dupę i pójść na piwo, wolał zabić. To j***ny recydywista, więc dożywocia bym nie wykluczał, niestety karę śmierci w Polsce zniesiono.

Wiewór

2018-08-16, 09:02
Zniesienie KŚ w Polsce to fatalny błąd. Mieliśmy długą wspaniałą tradycję w wieszaniu elementu.

~Velture

2018-08-16, 09:34
Cytat:

(...)mnąm (...) zabijąm


To uczucie kiedy jesteś analfabetą i nie wiesz czy pisać "Ą" czy "OM" i piszesz "ĄM".... :homer:
Do drugiego błędu nie mam serduszka się przypie**olić już :amused:

przeme13

2018-08-16, 09:53
Lampucera w ch*j. Nawet mi jej nie żal. Ona nie żyje, on pójdzie siedzieć. Dziękujemu selekcjo naturalna :-)

Obczajcie nej profil. Brzydka jak 100 nieszczęść :-D

przeme13

2018-08-16, 09:57
Jeszcze ma gówniaka co ma na imię Bryan...

mi...........ek

2018-08-16, 10:35
Powinni go zaj***ć słownikiem języka polskiego.

janlew

2018-08-16, 11:32
Abraxus napisał/a:


Odebranie komuś życia za zdradę to jest racjonalny powód??


Oczywiście że tak.

Abraxus napisał/a:

Zniesienie KŚ w Polsce to fatalny błąd.


Oczywiście że tak.

...największy problem w tym że w tym układzie, gorszy sort i KODomici długo by nie pożyli, jeśli by swoje parchate unio_Pejskie poglądy dalej wynosili poza kamienicę/synagogę. Napisałem problem? Sorki miało być "zaleta".
Ale generalnie i wyjątkowo zupełnie się z tobą zgadzam. Karę śmierci należało by przyrzucić, dla morderców, zdrajców, terrorystów oraz prawdziwych gwałcicieli.
* Prawdziwy gwałciciel (pedofil gwałcący dziecko, zwyrodnialec napadający na obce kobiety w parku).
** Nie prawdziwy gwałciciel. Mąż "gwałcący" żonę. Chłopak bzykający panienkę co poszła z nim na chatę i zasnęła w czasie minety, etc.

Wiewór

2018-08-16, 13:32
przeme13 napisał/a:

Lampucera w ch*j. Nawet mi jej nie żal. Ona nie żyje, on pójdzie siedzieć. Dziękujemu selekcjo naturalna :-)

Obczajcie nej profil. Brzydka jak 100 nieszczęść :-D


Będziesz łożył na jego michę w kryminale. Zajebista perspektywa dla nas podatników.
Codziennie utrzymanie jednego kryminalisty w kiciu to 63 zł.
Za kilkanaście złotych w Castoramie kupisz kilka metrów porządnego sznura, który starczy na szafot na kilka lat.

Tryper

2018-08-16, 13:44
Całe to trio z tamtego kolażu screen'ów śmierdzi patologią i biorcami socjalu.

Fajek

2018-08-16, 14:57
@janlew

Ucz mnie sztuki bait'owania ludzi :shock:

A w razie czego
Za dużo już w internecie widziałem, więc gdybyś pisał to na serio:
:idzwch*j:

sh...........ns

2018-08-16, 19:18
Abraxus napisał/a:


Odebranie komuś życia za zdradę to jest racjonalny powód?? :shock:
Stary k***a. On powinien dostać szafot a znając polskie sądy to dostanie pół roku w zawieszeniu na miesiąc bo sąd powie, że rokuje poprawę i miał ciężkie dzieciństwo bo wuefista go głaskał po siurku.

Bezwzględnym mordercom należy się tylko kara śmierci.

jak nie jeste polską p*zdą wychowaną w matriarchacie to tak to jest dobry powód zreszta jego dsupa jego wybór trzeba być tolerancyjnym

LaChupacabra

2018-08-16, 21:52
Zajebista rozdzielczość, ch*ja widać. Gratuluję, piwa nie pa.