18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

List pewnej blondynki

uFo125 • 2016-02-06, 17:58
Nie zadowolona Pani z manifestacji przeciwko imigrantom wystosowała odpowiednie pismo

Jestem szczupłą blondynką, pewnie dość efektowną, ale bez przesady. Przez całe życie spotykałam się z rozmaitymi zaczepkami ze strony polskich mężczyzn. Najbardziej subtelne były te, gdy ktoś za mną trąbił na ulicy, kiedy szłam chodnikiem albo zatrzymywał auto z pytaniem: „może cię podwieźć, mała?”. Mniej wyrafinowane były okrzyki w stylu „niezła z ciebie dupa”, rzucane przez panów pracujących na rusztowaniach. Kiedyś jakiś facet w przejściu podziemnym złapał mnie za tyłek, pytając: „dasz wylizać c*pkę?”. Dwukrotnie doświadczyłam próby gwałtu. Raz był to znajomy koleżanki, u której byłam na imprezie, innym razem – kolega z pracy. Na wyjeździe integracyjnym wyłamał zamek w drzwiach do łazienki, gdy brałam prysznic. W pierwszym przypadku narobiłam krzyku i tym samym ściągnęłam posiłki. W drugim – uciekłam jakoś z tej łazienki, owinięta ręcznikiem. Na szczęście nikt mnie nie zobaczył w tym ręczniku, bo gdyby ktoś się dowiedział, co zaszło, to przecież bym się zapadła pod ziemię ze wstydu A i tak pewnie nikt by mi nie uwierzył.

Wszystko to spotkało mnie ze strony stuprocentowych Polaków – z różnych środowisk, o różnym wykształceniu i statusie społecznym. Zakładam, że niektórzy z nich niepokoją się dziś, żebyśmy my, Polki, nie padły ofiarą napalonych smagłych imigrantów. Oni się niepokoją, a ja nie. Bo z mojego punktu widzenia nie ma różnicy, czy za tyłek na ulicy chwyta mnie Polak czy Syryjczyk.

I hasła „Chrońcie swoje kobiety” w tym kontekście brzmią jak ponury żart, bo czytam je jako „brońmy swoich kobiet, żeby nikt obcy nam ich nie molestował – nasze kobiety tylko my możemy molestować”. I dlatego nie życzę sobie takiej ochrony. Przez tyle lat chroniłam się sama, będę więc sobie sama radzić dalej.

źródełko

cholonek

2016-02-06, 18:14
uFo125 napisał/a:

Bo z mojego punktu widzenia nie ma różnicy, czy za tyłek na ulicy chwyta mnie Polak czy Syryjczyk.

[/URL]



Taaaak. Tylko, że Syryjczyków będzie pięciu, wsadzą jej ku*asy, gdzie się da i wyr*chają jak szmatę. Raczej jej się nie uda uciec w ręczniku. Wtedy zobaczy różnicę.

ra...........49

2016-02-06, 18:20
"z różnych środowisk, o różnym wykształceniu i statusie społecznym"
a co ona k***a robiła ankietę wśród molestujących ją "Polaków"?

jonaona

2016-02-06, 18:40
porównywanie, gwizdów, łapania za tyłek i głupich odzywek, z brutalnym, wieloosobowym gwałtem jest bardzo inteligentne

Truskul

2016-02-06, 19:52
Skoro jest poruszony taki temat, a jesteśmy użytkownikami tego portalu (szczęśliwymi :d nic tak nie poprawia humoru) to mam pytanie- tylko ja jestem "normalny" i nie zgwałciłbym żadnej babki? Z tego opisu wynika jakby gwałt/próba gwałtu była normalnym zachowaniem w naszym kraju więc może powinienem miec myśli o gwałcie, ch*j wie :plzdie:

somet

2016-02-06, 20:08
Jestem facetem i wielokrotnie spotykałem się z zachowaniem kobiet które można by było podciągnąć pod współczesne określenie "molestowanie". Nigdy nie czułem się poniżony z tego powodu, wprost przeciwnie.
Z tymi wiecznie molestowanymi "kobietami" chyba jest coś nie tak.

krakenwmajtach

2016-02-06, 21:34
@up, bo ludzie są popie**oleni, od nadmiaru dobrobytu popie**oliło się w główkach i mamy teraz setki dewiacji, popie**oleń umysłowych, tolerancji, fobii i ch*j go wie co jeszcze.

HigHSp33D

2016-02-07, 02:50
Blond włosy do od dziś jakieś skrzywienie rozumiem? Skoro to list to niech się chociaż podpisze. T*pa c*pa.

Tak już całkiem serio to wpiszcie pierwsze zdanie w google. Ten opis jest wszędzie i nie jest zmieniony.

Kurt_Baley

2016-02-07, 03:28
Nie wiedziałem że Kinga Dunin pisze listy do innych redakcji w ramach hobby. Ale z tą "efektowną blondynką" to sporo przestrzeliła... :D

~Velture

2016-02-07, 11:05
Bez kitu. Sam brzydki specjalnie nie jestem i widziałem laski typu co dalibyśmy jej 15 w skali 1-10 i jakoś nie trąbiłem na ulicy ani nie pytałem czy ją podrzucić gdzieśtam maleńka. Tak samo żaden mój znajomy nigdy nie gwizdał ani nie trąbił ani nic takiego do super laski. Owszem - fajna dupa na ulicy to się człowiek spojrzy bo czemu nie ale k***a nikt nie napie**ala syrenami po drodze ,że zobaczył niezłą dupę.

Wyssane z p*zdy głupoty pisane przez brzydką feministkę i tyle, która chce się dowartościować.

kenzol

2016-02-07, 12:54
Skoro już robiła takie badania, zna grupy społeczne, wykształcenie napastników, to mogłaby się też pokusić o zrobienie zestawienia, pokazującego że spośród imigrantów 80% to gwałciciele, natomiast wśród Polaków, to może z 2%... Poza tym imigranta nie można ukarać, Policja nie może spałować, bo to od razu rasizm.

eligurf

2016-02-07, 14:31
Zagadka:
"Gdy se kropniem pół siwuchy. I z gospody wyjdziem w gali. No to ni ma tu dziewuchy. Której byśwa nie szczypali"

To fragment Koranu czy tekst z piosenki Grześkowiaka, czyli polska zgrzebna rzeczywistość?

wildu88123

2016-02-07, 14:45
Prziecież tu się mało co kupy trzyma. Kolo próbował ją podobno zgwałcić a ona przejmuje się, że ktoś zobaczy ją w ręczniku...
Jestem przekonany, że jest to jakaś paskudna locha, która marzy o egzotycznej przygodzie.

donkapusta

2016-02-07, 20:45
Już były bohaterki chroniące Saimona Mola przed wieśniakami w białych skarpetkach, klapkach tj. "Polaków" . Na szczęście tamte panie dostały nagrodę - hiva. Ty też zostaniesz ubogacona przez swoich bohaterów. To nieuniknione,

BialyNigger

2016-02-07, 21:02
@jonaona

Społeczeństwo akceptuje takie przedmiotowe traktowanie kobiet więc prędzej czy później zaczyna to eskalować. Nie sądzę, żeby każdy człowiek miał w genach zakodowany gwałt - wtedy na całym świecie liczba takich wypadków byłaby równa. Nie każdy jest seryjnym gwałcicielem, ale raz może się zdarzyć, że przekroczymy granicę.
Potem taki najebundo niechcący zgwałcił laskę, bo nie potrafił zrozumieć, że należy się jakiś szacunek; że jak laska mówi "nie" to znaczy "nie". Może gdyby coś miał w główce i nie nazywał każdej kobiety świnią i k***ą sytuacja byłaby inna.

,,Eej stary, no wiesz... byłem naj***ny, a ta k***a i tak półnaga w klubie to pewnie miała chrapkę na kutangę."
Takie rzeczy dzieją się w Polsce i ci ludzie są zdrowi psychicznie więc gdzie został popełniony błąd?

EDIT: Zabawne jest to, że jeżeli jakiś dres bez szkoły opowiedziałby o tym jak imigranci go prześladują i poniżają to byłby - dobry polski chłopak z trudnym dzieciństwem.
Tutaj jak pani wydaje się mniej elokwentna - tępa dzida.

Wgl nie ma dyskryminacji w naszym społeczeństwie... :roll: