18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

List otwarty do wszystkich

Olashenco • 2022-11-24, 10:00
Dzień dobry.
W związku z poszerzającą się ogromną plagą głupoty w internecie, apeluję o minimalną korektę w kwestii doboru materiałów na naszą stronę, a mianowicie mam na myśli o nie wpie**alanie tu filmików z tiktoka. Swoje stanowisko uzasadniam następującymi faktami:

1. Ludzie którzy używają tiktoka widzieli już lub zaraz zobaczą co tam głupiego słychać,
2. Ludzie którzy nie używają tiktoka mają wyj***ne na niego i jego zawartość
3. Sadistic - z angielskiego sadystyczny - synonimy: brutalny, okrutny, bezlitosny, nieludzki, krwawy, zwyrodniały barbarzyński. (chociaż nieludzki pasuje do tiktoka :-) )
4. Czwarty punkt niech se każdy wymyśli, mój typ to j***ć głupotę na potęgę, póki ta jeszcze nie zgłosiła organizacji którą by to obrażało, i nielegalnym będzie obrażanie tiktoka, czy coś w tym rodzaju.

W swojej opinii pragnę zaznaczyć iż jestem świadom, że nie każdy głupi filmik musi być z tiktoka, lecz prędzej czy później tam właśnie ląduje i leci dalej. Ponadto nie oczekuję harda zamist głównej, a jedynie korektę doboru materiałów pod kątem reprezentatywnego poziomu IQ. Chcę podkreślić, że miło jest zobaczyć na naszej stronie nie tylko mocne rzeczy, ale i śmieszne, zabawne, interesujące, kreatywne, ale nie k***a tiktokowe gówno. Dobra kończę bo muszę w końcu dupsko podetrzeć, a wczoraj wpie**alałem fasolkę na ostro i muszę się skupić.
sp***alam nara.

Halman

2022-11-24, 10:04
fakt faktem ze tiktok stał sie synonimem "internetowego śmietnika" ale i na tik toku pojawiają sie dobre, mocne materiały, kwestia wygrzebania ich z tego śmietnika...
twój temat uważam za zbędny.

Kriski

2022-11-24, 10:06
Od kiedy to jest "wasza" strona, gówno tu wnosisz a wypowiadać się chcesz za innych?
Kiedy sam coś wrzucisz?
Korektą materiałów są piwa - brak piwa=kosz. proste i skuteczne.

Olashenco

2022-11-24, 10:12
Halman napisał/a:

no to k***a chodzi ci o logo tiktoka czy o treść ?
fakt faktem ze tiktok stał sie synonimem "internetowego śmietnika" ale i na tik toku pojawiają sie dobre, mocne materiały...
twój temat uważam za zbędny.



Tak jak ja twój komentarz, ponieważ napisałem, że chodzi o ch*jowe filmiki. Jeśli znajdziesz coś mocnego to gratulacje, możesz się podzielić ale i tak większość to ch*jnia rodem z gimbazy.


Kriski napisał/a:

Od kiedy to jest "wasza" strona, gówno tu wnosisz a wypowiadać się chcesz za innych?
Kiedy sam coś wrzucisz?
Korektą materiałów są piwa - brak piwa=kosz. proste i skuteczne.



Ok k***a, przepraszam że naruszyłem twoją osobistą przestrzeń, ale przerzucanie czyiś filmów ze strony na stronę nie jest moją ambicją

Halman

2022-11-24, 10:17
Olashenco napisał/a:

jeśli znajdziesz coś mocnego to gratulacje,



Olashenco napisał/a:

ale przerzucanie czyiś filmów ze strony na stronę nie jest moją ambicją



primo: nie raz juz wrzuciłem film z tik toka i nikt nie płakał że to tiktok by treść była prima sort..
secundo; a ty mysłisz ze jak funkcjonują inne strony pokroju sadistic i to te bardziej znane? na wzajemny podkradaniu sobie filmików..
tertio; zawsze możesz skasować tutaj konto, nikt płakać nie bedzie.

Dracula

2022-11-24, 10:25
Moim zdaniem, problemem nie jest źródło pozyskiwania materiałów, a wstawiający je tutaj idioci, którzy nie umieją oddzielić ziarna od plew.
Kolejny problem to upośledzeni odbiorcy, którzy "dają piwa" za prawdziwe gnioty.
O administracji i moderacji nie wspomnę, bo to nie mój cyrk, nie moje małpy.
Dziękuję za uwagę.

Olashenco

2022-11-24, 10:39
Halman napisał/a:

primo: nie raz juz wrzuciłem film z tik toka i nikt nie płakał że to tiktok by treść była prima sort..
secundo; a ty mysłisz ze jak funkcjonują inne strony pokroju sadistic i to te bardziej znane? na wzajemny podkradaniu sobie filmików..
tertio; zawsze możesz skasować tutaj konto, nikt płakać nie bedzie.



No to wyobraź sobie że skasowałem i już nie płacz, bo nic twoim piwom nie zagraża. Jeśli potrafisz oddzielić ziarno od plew tak jak @Dracula napisał, to świetnie i nie bierz tego do siebie.
Chill out, bo jest wiele wiele więcej innych zbędnych rzeczy które ludzie tu powrzucali, ja tylko podzielam się opinią która zabłysnęła mi na sraczu, lecz bynajmniej nie jest z dupy wysrana
:lol:

~Velture

2022-11-24, 14:45
Dracula napisał/a:

Moim zdaniem, problemem nie jest źródło pozyskiwania materiałów, a wstawiający je tutaj idioci, którzy nie umieją oddzielić ziarna od plew.
Kolejny problem to upośledzeni odbiorcy, którzy "dają piwa" za prawdziwe gnioty.
O administracji i moderacji nie wspomnę, bo to nie mój cyrk, nie moje małpy.
Dziękuję za uwagę.


Problemem jest brak osób wrzucających.


Olashenco napisał/a:

Dzień dobry.
W związku z poszerzającą się ogromną plagą głupoty w internecie, apeluję o minimalną korektę w kwestii doboru materiałów na naszą stronę, a mianowicie mam na myśli o nie wpie**alanie tu filmików z tiktoka. Swoje stanowisko uzasadniam następującymi faktami:
1. Ludzie którzy używają tiktoka widzieli już lub zaraz zobaczą co tam głupiego słychać,
2. Ludzie którzy nie używają tiktoka mają wyj***ne na niego i jego zawartość
3. Sadistic - z angielskiego sadystyczny - synonimy: brutalny, okrutny, bezlitosny, nieludzki, krwawy, zwyrodniały barbarzyński. (chociaż nieludzki pasuje do tiktoka )
4. Czwarty punkt niech se każdy wymyśli, mój typ to j***ć głupotę na potęgę, póki ta jeszcze nie zgłosiła organizacji którą by to obrażało, i nielegalnym będzie obrażanie tiktoka, czy coś w tym rodzaju.
W swojej opinii pragnę zaznaczyć iż jestem świadom, że nie każdy głupi filmik musi być z tiktoka, lecz prędzej czy później tam właśnie ląduje i leci dalej. Ponadto nie oczekuję harda zamist głównej, a jedynie korektę doboru materiałów pod kątem reprezentatywnego poziomu IQ. Chcę podkreślić, że miło jest zobaczyć na naszej stronie nie tylko mocne rzeczy, ale i śmieszne, zabawne, interesujące, kreatywne, ale nie k***a tiktokowe gówno. Dobra kończę bo muszę w końcu dupsko podetrzeć, a wczoraj wpie**alałem fasolkę na ostro i muszę się skupić.
sp***alam nara.


"naszą stronę" to sobie możesz napisać jak wrzucisz chociaż jeden temat. Póki co jesteś tutaj gościem, przechodniem, odwiedzającym, turystą.


Zacznijcie wy cokolwiek wrzucać bo najwięcej płaczu leci z kont z 0 ilością tematów. I tak k***a od kilkunastu lat w koło macieju płaczą ci co NIC NIE WNOSZĄ tutaj. Serwis jest DARMOWY. Tu nie płacisz za wejście jak do kina gdzie potem możesz narzekać, że pieniądze marnujesz na bilet.


Samemu mam zastrzeżenia co do niektórych rzeczy, tak samo niektórzy do tego co ja wrzucam - i to rozumiem.
Nie zrozumiem natomiast narzekania kogoś kto tu sobie przyjdzie popatrzeć i stwierdzi, że mu nie pasuje ALE NIECH KTO INNY SIĘ TYM ZAJMIE.

Sadistic tworzą użytkownicy a nie moderatorzy/administratorzy. KAŻDY może wrzucić temat. Nie jest to przywilej nielicznie wybranej grupy osób którzy mają specjalny guzik do dodawania materiałów którego nie ma ktokolwiek inny.


Flodzia

2022-11-24, 15:20
Ktoś mądry kiedyś powiedział "Musisz być zmianą, którą chcesz zobaczyć na sadisticu".

Olashenco

2022-11-25, 19:05
VeIture napisał/a:

Nie jest to przywilej nielicznie wybranej grupy osób którzy mają specjalny guzik do dodawania materiałów którego nie ma ktokolwiek inny.



Tak się składa że musiałem go kliknąć żeby napisać swój wysryw, czego skutkiem jest więcej wysrywów, w których po części macie rację - skoro wam się nie podoba to co napisałem to po prostu nie czytajcie :-P
Taka to logika. A na dodatek jak sam napisałeś że to użytkownicy tworzą Sadistica, a nie moderatorzy, to jeśli tak was k***a boli to że napisałem "nasza" zamiast "ta" albo "wasza" albo ch*j wie jaka, jakie to ma znaczenie (bo po prostu się tak k***a mówi) to idąc waszą logiką, właśnie przyczyniłem się w jakiś sposob do tworzenia tej strony, i mam już więcej niż zero tematów, więc jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie czy ktoś wrzuca czy nie, to już coś wrzuciłem.
Równie dobrze możecie się dopie**olić do kogoś na przystanku jak mówi że "ma zaraz autobus" No ale Hahaha hihihi on go k***a nie ma, bo co on k***a jest, prezes mpk? Ech k***a, szkoda strzępić ryja.
Chwalebną elitę raczę przeprosić, kłaniam się do stóp, no bo jak to tak, żeby ktoś bez postów miał prawo głosu? :lol:

Ja pie**olę, dziękuję za uwagę, byliście świetni, do następnego tiktoka. ;-)

~Velture

2022-11-26, 12:35
Olashenco napisał/a:

Tak się składa że musiałem go kliknąć żeby napisać swój wysryw, czego skutkiem jest więcej wysrywów, w których po części macie rację - skoro wam się nie podoba to co napisałem to po prostu nie czytajcie
Taka to logika. A na dodatek jak sam napisałeś że to użytkownicy tworzą Sadistica, a nie moderatorzy, to jeśli tak was k***a boli to że napisałem "nasza" zamiast "ta" albo "wasza" albo ch*j wie jaka, jakie to ma znaczenie (bo po prostu się tak k***a mówi) to idąc waszą logiką, właśnie przyczyniłem się w jakiś sposob do tworzenia tej strony, i mam już więcej niż zero tematów, więc jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie czy ktoś wrzuca czy nie, to już coś wrzuciłem.
Równie dobrze możecie się dopie**olić do kogoś na przystanku jak mówi że "ma zaraz autobus" No ale Hahaha hihihi on go k***a nie ma, bo co on k***a jest, prezes mpk? Ech k***a, szkoda strzępić ryja.
Chwalebną elitę raczę przeprosić, kłaniam się do stóp, no bo jak to tak, żeby ktoś bez postów miał prawo głosu?
Ja pie**olę, dziękuję za uwagę, byliście świetni, do następnego tiktoka.



Nie, dalej masz 0 tematów. Tematy w klopie się nie liczą :amused:


~LeweOkoSaurona

2022-11-26, 21:56
Znów polały się pedalskie łzy, bo nie o takie Sadistiki chodziło temu dziewczynce. No smutno...