18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

List do Bravo

Centurion • 2007-10-14, 22:15
Drogie Bravo, drodzy koledzy i koleżanki.Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepująca i nie wiem co teraz mam zrobić. Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę ze on odwzajemnia moje uczucie. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i postanowiliśmy dokonać Aktu Miłosnego, aby umocnić nasz związek. Nie fart polega na tym że ja jestem dziewicą, a z tego co wiem On jest już doświadczonym mężczyzną. Bardzo obawiałam się że nie spełnię jego oczekiwa , po prostu zawiodę! Na dodatek wszystkie moje koleżanki potraciły już dziewictwo i żeby mieć o czym rozmawiać z nimi, powiedziałam że ja również nie jestem jak to się mówi potocznie "cnotką". O tym fakcie dowiedział się Marcin od mojej koleżanki, Moniki, która jest jego dobrą znajomą. Gdy Marcin zapytał czy to prawda nie zaprzeczyłam. Ustaliliśmy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend, ponieważ Marcina rodzice jadą na wesele. Bardzo się obawiałam bólu, oraz tego że Marcin posądzi mnie o kłamstwo, więc postanowiłam jakoś sobie poradzić. Nie chciałam przespać się z "pierwszym lepszym" gdyż kocham Marcina i chcę aby to on był moim Pierwszym Mężczyzną!! Akurat zdarzyło się tak że byłam sama w domu i postanowiłam uporać się z moja błona dziewiczą. Nie chciałam robić tego palcami ani jakimś twardym przedmiotem a na wibrator niestety nie było by mnie stać. Poszłam więc do lodówki i zobaczyłam nadającą się do mojego czynu kaszankę. Odpowiadała mi rozmiarem i grubością, była trochę za zimna i za twarda więc postanowiłam ja podgotować. Kiedy nareszcie ostygła, nasmarowałam ja wazeliną, i zaczęłam wkładać ją do pochwy. Poddałam się chyba za bardzo chwili i za bardzo ją ścisnęłam. Wtedy stało się najgorsze co mogło się stać!! KASZANKA SIĘ ZŁAMAŁA!!!!!!!!!!Rozpaczliwie próbowałam ją wyjąć palcami ale chyba trochę za bardzo ją rozgotowałam i niektóre kawałki kaszanki zostały mi w pochwie i nie mogę ich wyjąć! Wstydzę się iść do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany przez naszą dwójkę upojny weekend!! Nie wiem co mam zrobić i do kogo się zwrócić. Co teraz pomyśli o mnie Marcin!! BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!!
Zrozpaczona


Odpowiedź Redakcji:
Na wstępie pragniemy podziękować Ci za podzielenie się z nami swoim problemem. W twojej nader ciekawej sytuacji proponujemy Ci dwa rozwiązania:
1. Ekstrawaganckie w stylu new art.
2. Siłowe

Pierwsze wydaje nam się ciekawe lecz może nie przynieść spodziewanych efektów. Musisz pokroić cebulę w kostkę, a następnie podsmażyć ją na złocisty kolor na patelni (koniecznie na oleju z pierwszego tloczenia). Następnie musisz dopchać ją do pochwy i zrobić 3-4 przysiadów tak aby zmieszała się z kaszanką. Potem zaproś swojego ukochanego na romantyczne spotkanie inicjujące. Przed pierwszym stosunkiem zaproponujesz mu więc kaszankę po staropolsku w wersji francuskiej. W ten sposób osiągniesz dwa cele: udowodnisz mu, że bardzo go kochasz i jednocześnie pokażesz, że świetnie gotujesz. Przypominamy Ci powiedzenie "PRZEZ ŻOŁąDEK DO SERCA".

Rozwiązanie drugie jest jednak o wiele bardziej skuteczne. Przygotuj patelnię na której miałaś zarumienić cebulkę. Następnie weź ją w prawą rękę (jeśli jesteś leworęczna to w lewą) i pie**olnij się nią z całej siły w głowę - bo tobie to już chyba nic nie pomoże!
Z poważaniem Redakcja

Centurion

2007-11-08, 10:06
Moje kochane "Bravo GIRL!" Zanim przejdę do głównej części listu, to chciałabym zaznaczyć, iż jestem waszą stałą czytelniczką i nie opuszczam żadnego numeru. Jednak mój problem jest nieco odmienny od tych, które zazwyczaj opisujecie. Ja rozumiem, że chłopaki lubią gdy dziewczyna zakłada jakąś seksowną bieliznę (pisaliście o tym już kilka razy). Ja też lubię się ładnie ubrać. Jednak to, co robi Bartek - mój chłopak to już zupełna przesada. Aha, nie wspominałam wam, że Bartek chodzi do szkoły budowlanej. Stąd też pewnie biorą się te jego dziwactwa – nie odróżnia łóżka od budowy. Otóż, gdy razem jesteśmy w łóżku, to on każe mi zakładać kask, waciak i gumiaki. Potem zaczyna na mnie krzyczeć, że plan jest niewykonany, budynek ledwo w stanie surowym, termin mija, a ja się tu opieprzam. Potem przynosi do pokoju taczkę z cegłami i każe mi jeździć z nią w kółko. Najgorsze jest to, że ja się nie wyrabiam i po trzech okrążeniach pokoju wymiękam. Wtedy on mówi, że już fajrant i daje mi spokój. Potem wyciąga flaszkę i papierosy. Walimy wódę i jaramy fajki, a on klnie jak to na tej budowie ciężko. Czy to jego zachowanie jest normalne? Moi poprzedni faceci zachowywali się nieco inaczej. Kochani, co mi poradzicie w tej sprawie?
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Weronika [15]

Centurion

2007-11-10, 14:33
Moje ukochane "Bravo GIRL!"


Na początku chciałabym podziękować za to, ze wydajecie taka gazetę, która tak dokładnie trafia w moje potrzeby. Mam jednak duży problem i dlatego pisze ten list. Trzy numery temu pisaliście, ze najlepiej jest mieć ten pierwszy raz w wieku dwunastu lat. Gdzie wy żyjecie? Teraz dziewictwo najlepiej jest trącić w wieku lat dziesięciu. I tu jest ten problem. Mam 11 lat i jeszcze nie miałam tego pierwszego razu. W naszej klasie to już chyba tylko ja i Dorota nie kochałyśmy się z chłopakami. Dlatego właśnie proszę was o pomoc. Jak to zrobić, gdzie, kiedy i z kim? Z cyklu "Mój pierwszy raz" wynika, ze najlepiej w czasie wakacji. Dlatego próbowałam już to zrobić w sierpniu z Markiem ze starszej klasy, ale on chce zostać trenerem pokemonow i dziewczyny go zupełnie nie interesują. Sama już nie wiem, co powinnam zrobić. Tak sobie teraz siedzę, nucę, „Shape of my heart" Backstreet Boys'ow i myślę, ze najchętniej to strąciłabym dziewictwo z którymś z tych chłopaków. Jeszcze nie wiem dokładnie, z którym. Zastanawiam się pomiędzy Kevinem, a Nickiem. Mam nadzieje, ze pomożecie mi dokonać właściwego wyboru.

Kasia

PS. Co sadzicie o antykoncepcji? No, bo w naszej klasie najpopularniejszy jest tzw. „kalendarzyk". Musi być bardzo skuteczny, bo tylko trzy koleżanki są w ciąży. Chyba tez będę go stosować.


Droga Kasiu!

Nie jesteś osamotniona ze swoim problemem. Ostatnio wiele kobiet w twoim wieku pisze do mnie takie rozpaczliwe listy. Proponuje ci udać się na najbliższa dyskotekę w mini i bez majtek. Jest to gwarancja poznania wspaniałego chłopaka, który doceni twoje uczucia i przy melodii N'sync lub twoich ulubionych BB wprowadzi cię w tajniki miłości. Nie musisz martwic się o antykoncepcje, bo w twoim wieku w ciąże się raczej nie zachodzi.


Zawsze z tobą twoje Bravo!

Centurion

2007-11-15, 13:53
Co zrobić jak dziewczyna nie chce poczymać

Centurion

2007-11-27, 14:02
Drogie Bravo! Mam na imie Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was bo mam duży problem.
Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej
przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawda
Pomóżcie!

Darek, 16: Może wyda Ci się to dziwne, ale chodzę z trzynastoletnią dziewczyną.
Bardzo się kochamy i mamy wiele wspólnych zainteresowań. Jestem w takim
wieku, że chciałbym już współżyć. Kilka razy próbowałem zbliżyć się do Marty, ale
ona wciąż tłumaczy, że nie ma ochoty. Myślę, że poprostu nie chce jeszcze
rozpocząć życia seksualnego. Nierozumiem dlaczego tak postępuje, zwłaszcza, że
jest już dojżałą i ma miesiączkę. Nie chce jej rzucać dla innej dziewczyny, bo
naprawde ją kocham. Jak ją przekonać, by chciała tego samego co ja?

KAROL 18 Długo zastanawiałem sie aby napisac ten list do Wasej Redakcji , ale
śadze ,że możecie pomóc rozwiązać mi mój problem. Otóż w wakacje poznałem
pewną cudowną dziewczyne Monike , jest w moim wieku i jest już doświadczona.
Po tygodniu zaproponowała mi abyśmy zaczeli sie kochać , ale ja sie boje i przed
tym "pierwszym razem" mam pytanie czy mój członek może utkwić w jej pochwie ?
I co mam zrobić i jak sie zachować jeśli tak sie stanie i nie będe mógł go wyjąć.
Prosze o szybką odpowiedz , bo jesli nadal bede bał sie tego zrobić to ona
przestanie mnie kochać.

MISS 16
-Droga redakcjo!Byłam u przyjaciółki na prywatce i poznałam cudownego chłopaka!
Nazywał sie damian i był taki słodki!Wszystkie koleżanki mi zazdrościły!
Zaproponował mi wspołżycie lecz ja odmówiłam!Teraz sie do mnie nie odzywa i
puszcza plotki po szkole!Czy dobrze zrobiłam??Może gdybym sie zgodziła to
kochałby mnie tak ja jego!??POMÓŻCIE!zrozpaczona czytalniczka!

Aneta 15lat:
Droga redakcjo nigdy do was niepisalam ale zdarzylo sie cos okropnego kiedy
rozmawialam z kolezanka doradzila mi zebym sie zmasturowala i kiedy to robilam
poczulam przebicie sie blony czy to oznacza ze niejestem juz dziewica??czekam
na odpowiedz

Olek 17lat:
Mój problem polega natym ze po nocach sni mi sie ze uprawiam seks ze swoim
mlodszym bratem. Sen ten powtarza sie dosyc czest czy to oznacza ze jestem
gejem??

Marcin 18lat
Koledzy smieja sie ze mnie ze jeszcze niepilem alkocholu ani nie calowalem sie z
dziewczyna co mam iim odpowiadac POMOCY

Drogie bravo!!!
Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W
naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka),
postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za
trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to
zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej
podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce
zostać trenerem pokemonów:-/Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego
pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą
szkołę.POMOCY

Drogie BRAVO! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i
pierwszy raz w zyciu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko
widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru
dniach wezwano mnie na komende,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo
pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym
mysleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??

Drogie Bravo mam 17 lat i straszny problem.Ostatnio koleżanka powiedziała
mi ze przez pocałunek można zajść w ciązę.Czy to prawda?? I czy chodzi tylko o
taki w usta czy w policzek też? Prosze o szybką odpowiedź
wierna czytelniczka Małgosia z Pcina Dolnego

Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego
zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego
guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż!!!

Nebel

2009-03-31, 23:47
Ani mózgu, ani zalet... :roll:
Ale tekst "(...) Konrad, którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego... Nie wiem co mam o tym myśleć... Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??" powalił mnie na łopatki ;-)

Es...........ne

2009-04-01, 09:26
nieźle kogoś wyobraźnia poniosła ;D

am...........00

2009-04-01, 15:35
" Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego
zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego
guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż!!! "

Żal :mrgreen: :mrgreen:

Lo...........ey

2009-04-08, 12:33
Ahahahaahahaaaa ,to z tą kaszanką rządzi :-D

GR...........GN

2009-04-08, 13:24
W jakim ja kraju zyje? I kto bedzie pracowac na moja emeryture? Ja je...chędoże... :/

.:...........:.

2009-04-08, 13:28
GRUBYDESIGN napisał/a:

kto bedzie pracowac na moja emeryture



Teoretycznie sam na nią pracujesz (o ile płacisz składki co miesiąc).

Rh...........ox

2009-04-08, 18:14

am...........00

2009-05-14, 19:07
Mam na imię Gryzilda i mam 10 lat.Wczoraj poznałam na gygy super chłopaka. MA 18 lat i bardzo dobrze nam się rozmawiał smile.gif Pod koniec rozmowy napisał mi, że jestem dzieckiem Neostrady....Czy to znaczy, że mój tatuś Marek nie jest moim tatą?? nie wiem już co mam robić...drugi dzień już nikc nie jem, nie wiem jak o tym powiedzieć rodzicom.... mama sie załamie sad.gif
Poradzcie mi cos tylko szybko, bo dłuzej bez jedzenia juz nie wytrzymam!

Droga redakcjo,mam na imię Kunegunda mam 12 lat. Dodam, ze mam juz okres od jakiś 7 lat. Wczoraj o godzinie 14:00 dotykałam s;podni mojego chłopaka. Dzisiaj nie dostałam okresu. Czy moge być w ciazy ? Błagam odpiscie bo jestem za młoda na dziecko !! co mam zrobić ??

Droga redakcjo, koleżanka (11 lat) powiedziała mi, że jej chłopak zmuszał ją do pocałowania. Ona boi się, ze mogła się zarazić hifem albo zajść w ciąze bo nie założyła nic na usta. co mam jej powiedzieć?

Droga redakcjo.
Mam na imię Kasia i mam 11 lat.
Niedawno zapytałam się rodziców, czy mogę jechac z moją najlepszą koleżanką Pysią w góry.
Niestety nie zgodzili się.
Jestem sfrustrowana w końcu mam przecież prawie 18 lat.
Co mam zrobić, żeby mi pozwolili?

Es...........ne

2009-05-14, 19:08
mało śmieszne

am...........00

2009-05-14, 19:09
Cześć! Nazywam się Marek, mam 8 lat.
Ostatnio przeglądając się w lustrze zobaczyłem pod moim nosem krótkie czarne włoski. Zastanawiam się czy to nie jest jakaś infekcja, którą mogłem się zarazić podczas całowania się z moim chomikiem. Boje się, że zauważą to rodzice i się wściekną. Proszę pomóżcie, czy są na to jakieś kremy lub tabletki i jaki jest ewentualny koszt zakupu środków odkażających

Droga redakcjo!
Jestem Jessica. Mam 18 lat. Niedawno z pupy zaczął mi lecieć taki płyn. Ciągle brudzi mi majtki. Jak jest świeży to jest taki jakby galaretowaty, a po czasie robi się taki zaschnięty. Nie wiem co mam robić. Ostatnio z pupy leciało mi też razem z tym płynem troszeczkę krwi. Boję się, że to już okres! Nie chcę go dostać tak szybko!
Proszę poradźcie. Jestem załamana.

Mam na imie Kasia i mam 9 lat, ostatnio całowałam sie z chłopakiem i boje sie ze jestem w ciązy bo strasznie mam duzy brzuch tak jak by coś tam było! Pomóżcie PROSZEE! jestem zdesperowanaaa! jeszcze dotego czesto pierdze