18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

List do Bravo

Centurion • 2007-10-14, 22:15
Drogie Bravo, drodzy koledzy i koleżanki.Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepująca i nie wiem co teraz mam zrobić. Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę ze on odwzajemnia moje uczucie. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i postanowiliśmy dokonać Aktu Miłosnego, aby umocnić nasz związek. Nie fart polega na tym że ja jestem dziewicą, a z tego co wiem On jest już doświadczonym mężczyzną. Bardzo obawiałam się że nie spełnię jego oczekiwa , po prostu zawiodę! Na dodatek wszystkie moje koleżanki potraciły już dziewictwo i żeby mieć o czym rozmawiać z nimi, powiedziałam że ja również nie jestem jak to się mówi potocznie "cnotką". O tym fakcie dowiedział się Marcin od mojej koleżanki, Moniki, która jest jego dobrą znajomą. Gdy Marcin zapytał czy to prawda nie zaprzeczyłam. Ustaliliśmy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend, ponieważ Marcina rodzice jadą na wesele. Bardzo się obawiałam bólu, oraz tego że Marcin posądzi mnie o kłamstwo, więc postanowiłam jakoś sobie poradzić. Nie chciałam przespać się z "pierwszym lepszym" gdyż kocham Marcina i chcę aby to on był moim Pierwszym Mężczyzną!! Akurat zdarzyło się tak że byłam sama w domu i postanowiłam uporać się z moja błona dziewiczą. Nie chciałam robić tego palcami ani jakimś twardym przedmiotem a na wibrator niestety nie było by mnie stać. Poszłam więc do lodówki i zobaczyłam nadającą się do mojego czynu kaszankę. Odpowiadała mi rozmiarem i grubością, była trochę za zimna i za twarda więc postanowiłam ja podgotować. Kiedy nareszcie ostygła, nasmarowałam ja wazeliną, i zaczęłam wkładać ją do pochwy. Poddałam się chyba za bardzo chwili i za bardzo ją ścisnęłam. Wtedy stało się najgorsze co mogło się stać!! KASZANKA SIĘ ZŁAMAŁA!!!!!!!!!!Rozpaczliwie próbowałam ją wyjąć palcami ale chyba trochę za bardzo ją rozgotowałam i niektóre kawałki kaszanki zostały mi w pochwie i nie mogę ich wyjąć! Wstydzę się iść do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany przez naszą dwójkę upojny weekend!! Nie wiem co mam zrobić i do kogo się zwrócić. Co teraz pomyśli o mnie Marcin!! BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!!
Zrozpaczona


Odpowiedź Redakcji:
Na wstępie pragniemy podziękować Ci za podzielenie się z nami swoim problemem. W twojej nader ciekawej sytuacji proponujemy Ci dwa rozwiązania:
1. Ekstrawaganckie w stylu new art.
2. Siłowe

Pierwsze wydaje nam się ciekawe lecz może nie przynieść spodziewanych efektów. Musisz pokroić cebulę w kostkę, a następnie podsmażyć ją na złocisty kolor na patelni (koniecznie na oleju z pierwszego tloczenia). Następnie musisz dopchać ją do pochwy i zrobić 3-4 przysiadów tak aby zmieszała się z kaszanką. Potem zaproś swojego ukochanego na romantyczne spotkanie inicjujące. Przed pierwszym stosunkiem zaproponujesz mu więc kaszankę po staropolsku w wersji francuskiej. W ten sposób osiągniesz dwa cele: udowodnisz mu, że bardzo go kochasz i jednocześnie pokażesz, że świetnie gotujesz. Przypominamy Ci powiedzenie "PRZEZ ŻOŁąDEK DO SERCA".

Rozwiązanie drugie jest jednak o wiele bardziej skuteczne. Przygotuj patelnię na której miałaś zarumienić cebulkę. Następnie weź ją w prawą rękę (jeśli jesteś leworęczna to w lewą) i pie**olnij się nią z całej siły w głowę - bo tobie to już chyba nic nie pomoże!
Z poważaniem Redakcja

-=r3=-

2009-05-14, 19:11
Słabe...a każdy wie że nie trzeba się dużo namęczyć żeby spotkać idiot(k)e ;-)

PozDro

am...........00

2009-05-14, 19:21
Moj problem jest troche smieszny ale sie go nie wstydze. Siedzialem sobie pewnego razu na Sex Chacie z kolegami...i podawalismy sie za dziewczyne i poznalismy pewnego goscia. Na poczatku gadalismy na czacie ale moi koledzy zaszli za daleko i podali mu moj nr telefonu...na nastepny dzien ten chlopak do mnie zadzwonil wiec musialem udawac dziewczyne. to bylo strasznie zabawne wiec zaczalem mu wysylac fotki swojej siostry, lecz po pewnym czasie on zaczal mi sie podobac...czy to mozliwe ze nagle stalem sie gejem?

Cześć! Jestem Jagoda i mam 9 lat.
Mam problem. Mam nadzieje rze mi pomorzecie.
Jest to dla mnie wstydliwy temat...ale musze to komus powiedziec! bo niewytrzymam!
Mam hłopaka. on ostatnio zapronowal mi, zebysmy zrobili cos niecodziennego. powiedzial ze mam mu zaufac ale ja sie boje ... no i stalo sie.
kazal mi przyjsc do siebie, bo jego rodzicow nie bylo w domu. kiedy przyszlam, w jego pokoju palily sie swieczki. Kazal mi sie rozebrac, juz wiedzialam o co chodzi ... Ale kiedy sie rozebralam to on stal i sie na mnie dziwne paczal. Zrobil mi zdjecia, obiecal ze to tylko dla niego ale ja sie boje... pozniej sam sie rozebral i wlozyl mi swojego fjutka do pochwy...to strasznie bolalo. Ale jest cos wiecej...Poczulam go w gardle! Wiem ze to moze dziwne, ale czułam sie jakbym miala wymiotowac... To nie był koniec . Powiedzial, ze obiecal mi cos niecodziennego... Wstydze sie o tym pisac, naprawde nie wiem czy tak to sie robi czy ja po prostu jestem jakas inna...ale on sie na mnie zesrał i pozniej kazał mi to lizac...mowil, ze go to podnieca i jesli chce z nim chodzic to muisze to zrobic. KOCHAM GO ! i chce z nim byc dlatego to zrobiłam... On caly czas robil zdjecia, powiedzial ze to dla nas, na pamiatke smiley . Ufam mu..ale sie boje. Czy zrobilam dobrze? Morze powinnam sie bardziej postarac? I czy tez powinnam mu takom niespodzianke zrobic? Błagam, pomurzcie! To dla mnie wazne...Chodzi o moja przyszlosc z nim.

cZeść !
Mam na imie Klaudia i mam 12 lat .
Mam problem!
Mój 19 letni chłopak chce już ze mną współżyć a ja nie wiedziałam co mam zrobić więc postanowiłam się sama rozdziewiczyć bo powiedziałam mu że już to robiłam Wiem to głupie ale nie chciałam wyjść na idiotke Więc mam psa : owczarka kaukazkiego
I postanowiłam że to on mnie rozdziewiczy i stało sie Położyłam sie gołą na łóżku i on podszedł do mnie i zaczął wylizywać mi pochwe ;Wtedy stęknęłam i on zacząć mnie lizać w środku i następnie wskoczył na mnie i zaczął mi wpychać swojego fiutka do pochwy;Było cudownie ; Czułam sie jak w niebie a potem postanowiłam usiąść na łóżku a raczej klęknąć i pies zaszedł mnie od tyłu i zaczął popychać .. Poczułam bół ale sprawiało mi to przyjemnosć.. Nie wiem co mam teraz zrobić bo dziwnie czuje sie w obecności mojego psa a bylo już kilka takich sytuacji że w obecności rodziców podszedł do mnie mój Misio (pies) i zaczął lizać albo siedzac na podłodze zachodził mnie od tyłu i próbował to robić Robiłam to z nim już 5 razy Kocham mojego pieska i czuje że on mnie też czy moge tak robić ? nie jestem tego pewna a czuje ze zakoch*je sie w nim i tyle. Pomóżcie

Może i słabe ale poziom ich głupoty mnie przeraża :!:

-=r3=-

2009-05-14, 19:26
Teraz już wiesz czego nie powinnaś robić :mrgreen:

PozDro

Anita

2009-05-16, 20:29
Poziom głupoty? Mam jakieś dziwne wrażenie, że to wszystko pisał ktoś komu się bardzo nudziło. No chyba, że myślisz o tym, że to nawet nie brzmi autentycznie.

-=r3=-

2009-06-10, 01:58
Anita napisał/a:

Poziom głupoty? Mam jakieś dziwne wrażenie, że to wszystko pisał ktoś komu się bardzo nudziło. No chyba, że myślisz o tym, że to nawet nie brzmi autentycznie.


Możesz mieć racja co do tego, że ktoś to napisał, ale ja sądze że są to autentyczne listy z autentycznymi błędami ortograficznymi :mrgreen:
Cytat:

Cześć! Jestem Jagoda i mam 9 lat.
Mam problem. Mam nadzieje rze mi pomorzecie.
Jest to dla mnie wstydliwy temat...ale musze to komus powiedziec! bo niewytrzymam!
Mam hłopaka


No chyba że ktoś ma żółte papiery i lubi takie pierdoły, ale my się tego nie dowiemy...

PozDro

kolka

2009-06-14, 01:45
dla mnie to tylko kaszanka prawdziwa (widziałem akurat w gazecie). Reszta zwykła ściema ...

justeen

2009-06-14, 09:29
kolka napisał/a:

dla mnie to tylko kaszanka prawdziwa (widziałem akurat w gazecie). Reszta zwykła ściema ...


A masz pewność, że te rzeczy które trafiają nawet do gazetki nie są wyssane z palca XP Każdy możne napisać głupią, nieprawdziwą historie i zawsze jest jakaś mała szansa, że właśnie to opublikują ^^ I właśnie ten przypadek z kaszanka tak wygląda. Btw, oni raczej nie publikują tego z dnia na dzień :P zanim ten list by do nich doszedł i by odpowiedzieli na niego kaszana zaczęła by już powoli gnić XP

belladonnaa

2009-06-15, 11:28
smiejcie sie, mowicie ze nieprawda a u mnie w miescie byla autentyczna historia ze dziewczyna (miala wtedy z 13 lat) masturbowala sie parowka, ale co lepsze obrala ja ze skorki, i jej sie paroweczka zlamala :lodowka:

minelo pare lat, a ludzie dalej kojarza ja z tej opowiesci.. A wydalo sie dlatego, ze jej "kolezanki" tata byl lekarzem, ktory to powiedzial innemu lekarzowi i tak dalej dalej, az wiadomosc obiegla cale miasto i okoliczne wsie w zaskakujaco szybkim tempie :D

kossa69

2009-06-21, 23:47
"mam pytanie czy mój członek może utkwić w jej pochwie ?"
To pytanie mnie zabiło :)