18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Linka nad wodą *zakończenie sezonu*

~Sunday • 2020-08-31, 14:44

Do zobaczenia za rok :-D

gorczański

2020-08-31, 16:33
Rozumiem wypadki na drogach przy wysokiej prędkości, niespodziewane zdarzenia w pracy, czy powiniętą nogę na deskorolce. Ale nie zauważyć drzewa będącego 1 metr przed Tobą? Jak można być tak głupim?

EDIT. Aaa, wszystko jasne, to baba. Nie było tematu.

Kostor

2020-08-31, 17:50
gorczanska napisał/a:

Rozumiem wypadki na drogach przy wysokiej prędkości, niespodziewane zdarzenia w pracy, czy powiniętą nogę na deskorolce. Ale nie zauważyć drzewa będącego 1 metr przed Tobą? Jak można być tak głupim?
EDIT. Aaa, wszystko jasne, to baba. Nie było tematu.



Ona nie zaczepila o drzewo tylko o wystajaca z niego gałąź/korzeń. W zwolnieniu dobrze to widać. W sumie to jednak w niczym nie zmienia jej glupoty

Adae

2020-08-31, 18:39
Dlaczego grubi ludzie probuja robic rzeczy przeznaczone dla normalnych ludzi?

Barnellini

2020-08-31, 18:57
Nie jest źle. Wylądowała w wodzie. Bohaterki tych filmików najczęściej lądują mordą na brzegu ;)

Essent

2020-08-31, 19:15
Barnellini napisał/a:

Nie jest źle. Wylądowała w wodzie. Bohaterki tych filmików najczęściej lądują mordą na brzegu



Taaa w wodzie mającej pół metra głębokości :homer:

Adae napisał/a:

Dlaczego grubi ludzie probuja robic rzeczy przeznaczone dla normalnych ludzi?



Ty też k***a nie lepszy , grubi chcą się bawić a ty nadal walisz pod stołem mimo, że jesteś chudy, chudzielcu :amused:

Rozjebie

2020-08-31, 19:27
Essent napisał/a:

grubi chcą się bawić



No to niech zaszaleją i zamówią sobie Mc Royala z poczwórnym serem

Barnellini

2020-09-01, 09:57
Essent napisał/a:

Taaa w wodzie mającej pół metra głębokości



Lepsze pół metra wody niż kamienisty brzeg. Chodziło mi o to, że jak masz to wyboru brzeg lub wodę to lepiej puścić linę jak jesteś nad wodą. Laski korzystające z takich huśtawek zazwyczaj nie ogarniają tego wahadła.