18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lincz

~_Yarko_ • 2021-05-12, 23:58
W izraelskim Bat Yam tłum Żydów zlinczował arabskiego kierowcę.






C0C0JUMBO

2021-05-13, 00:34
Izrael, żydzi - bedny naród wymęczony przez zbrodnie brzydzi się agresją.

Józwa

2021-05-13, 00:53
E tam, jak była tzw pierwsza intifada to dzielni chłopcy w zielonych mundurkach z IDF łamali palestyńskim dzieciom kończyny by jako dorośli nie mogli walczyć. Było to nagminnie a nie liczyło się że zostało zabite dziecko.

Dżizas_kurde

2021-05-13, 00:54
Ja bym ich otoczył wysokim murem.. i odciął od świata... :D

swampman

2021-05-13, 01:25
jak dla mnie to niech sie morduja nawzajem... byle szybko i bez pomocy panstw zewnetrznych.
troche czasu a problem rozwiazalby sie sam.

z nimi zawsze byly problemy wk***iali juz egipcjan i wk***iaja kazdego po dzis dzien, z ofiary stali sie katem.
co gorsza ten kat gra ciagle karta ofiary a takiej glupoty i slepoty ludzkosci zniesc nie moge. trzeba byc wypranym lewackim lbem zeby tego nie widziec i bac sie ich krytykowac.

pomijajac juz wszystko jak mozna traktowac powaznie kogos z pejsami i abazurem na glowie?

eliveruss

2021-05-13, 02:01
To ci biedni i niewinni żydzi, którzy odcięli Palestyńczyków od świata odbierając im niepodległość i zamykając ich w getcie, którzy bombardowali ich oraz mordowali dzieci, by w przyszłości nie mogły walczyć o swoją wolność, którzy są prześladowani na całym świecie na tle rasistowskim?

kurwicycek

2021-05-13, 02:16
Jak oni się nienawidzą - coś pięknego.

ra0mir

2021-05-13, 06:35
Uuu będzie wojna, kraje arabskie vs żydki.
Jaram się bo żydki mają dobry sprzęt. Niech pokażą te swoje zabaweczki :)

andrzejrobert75

2021-05-13, 08:07
ra0mir napisał/a:

Uuu będzie wojna, kraje arabskie vs żydki.
Jaram się bo żydki mają dobry sprzęt. Niech pokażą te swoje zabaweczki



Raczej nic nie będzie,najwyzej u izraelitów autobusy będa wybuchac jak kiedyś,a mieli parę lat spokoju.

Autor

2021-05-13, 08:31
swampman napisał/a:

jak dla mnie to niech sie morduja nawzajem... byle szybko i bez pomocy panstw zewnetrznych.
troche czasu a problem rozwiazalby sie sam.
z nimi zawsze byly problemy wk***iali juz egipcjan i wk***iaja kazdego po dzis dzien, z ofiary stali sie katem.
co gorsza ten kat gra ciagle karta ofiary a takiej glupoty i slepoty ludzkosci zniesc nie moge. trzeba byc wypranym lewackim lbem zeby tego nie widziec i bac sie ich krytykowac.
pomijajac juz wszystko jak mozna traktowac powaznie kogos z pejsami i abazurem na glowie?



swampman nie chcę Cię martwić, ale to marzenie ściętej głowy. USA są trzymane przez żydowskie lobby medialne za jaja. Dzisiaj media to władza i nic tego długo nie zmieni, jeśli w ogóle coś jest w stanie odwrócić ten chory układ. Każdy portal, telewizja, radio, gazeta i serwisy są upolitycznione. Dlatego Palestyńczycy, są z góry na przegranej pozycji, zawsze byli bo w stosunku do Izraela nie są dozbrajani. Dla przykładu taki Izrael jako Państwo ościenne otrzymuje od Stanów co roku subwencje w wysokości 4mld $. Ponadto USA nadal dzierży buławę militarnego hegemona na Świecie i choćby nie wiem co, zawsze znajdzie pretekst, aby bronić swoich interesów wewnętrznych jak również zewnętrznych. Zobacz co się stało z Trumpem, nie było przysługi, której nie oddałby żydom, a mimo tego i tak go spuścili w klopie. Dlatego mówienie, o tym, że mają się nawzajem wyrżnąć jest strasznie infantylne. To tak jakbyś oczekiwał równiej walki pomiędzy 5 latkami, a 20 latkami. Jakie to daje tło na obecną sytuację? Niestety Hamas będzie ponownie szedł w kierunku większego ekstremizmu, a Izrael przy wsparciu militarnym, medialnym i społecznym będzie bronił swoich obywateli wyżynając młode pokolenia niewinnych Palestyńczyków.

AN...........or

2021-05-13, 08:38
ja tam kibicuje żydom, to mądry i obrotny naród, mam nadzieje że wykorzystają okazję i zachodni brzeg będzie ich i zostanie strefa gazy tylko

Marcin360360

2021-05-13, 08:52
Żydzi,ciapate,murzyny itd to psy które gdy mają przewagę stają się cwaniakami.

Damz

2021-05-13, 08:55
Jest aktualizacja. To był żyd, którego omyłkowo wzięto za Palestyńczyka :lol: