18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kryptonowa_laska

2023-01-25, 07:48
Kowal. napisał/a:

jakby psa palili to byscie sie malo nie zesrali

Od kiedy to psy porywają dzieci? ;)

Leatherface

2023-01-25, 08:33
Uczą się od murzynów postępowość wstecznej.

Kowal. napisał/a:

Chętnie bym wrzucił bo mam taki materiał, ale niestety sadola zaczął toczyć lewacko-zoofilski rak i zostałoby to od razu wyj***ne.

Znęcanie się nad dziećmi = ok
Znęcajie się nad zwierzętami = not ok

Takie poj***ne czasy.

pytolsky

2023-01-25, 08:37
Leatherface napisał/a:

Chętnie bym wrzucił bo mam taki materiał, ale niestety sadola zaczął toczyć lewacko-zoofilski rak i zostałoby to od razu wyj***ne.
Takie poj***ne czasy.

a wyślesz na priva? :-D
PS j***ć psiarzy

ArkSa

2023-01-25, 09:00
Leatherface napisał/a:

Takie poj***ne czasy.

To zupełnie inaczej niż w komentarzach. Tutaj panuje natomiast populistyczne "prawactwo". Jedna i druga skrajność do pieca najlepiej się nadaje. Znęcanie się nad żadną istotą bez powodu nie jest ok - no chyba że jesteś "fanem" równie populistycznej partii i się nasłuchasz, że zwierzęta nie czują bólu to może ci się wydawać inaczej. Jeśli pies by zjadł, "porwał kogoś" to każdy by oglądał jak płonie tak samo chętnie.

Uriael

2023-01-25, 09:30
katarnoxi napisał/a:

Co to jest k***a kidnapperka? Polskiego języka się już nie zna?

Porywaczka.

Jeżeli faktycznie porywała dzieci to kara była zdecydowanie za mała.

Swooniak

2023-01-25, 09:44
Kowal. napisał/a:

Pies nie porywa dzieci, deklu

Zpider

2023-01-25, 10:11
Kowal. napisał/a:

W sensie policjanta, tak?

sothis

2023-01-25, 10:18
Swooniak napisał/a:

To ciekawe, bo kilkanaście lat temu na Discovery leciał dokument, gdzie opisywali jedyne znane ataki psów dingo na ludzi. I dotyczyły porywania dzieci w wieku około niemowlęcym.

Stob

2023-01-25, 10:39
pis_to_ch*je napisał/a:

Na końcu rączką do tłumu macha jak pewien znany miłośnik pedofili zwany Kremówka

Mówisz o twoim starym?

Leatherface

2023-01-25, 13:00
ArkSa napisał/a:

To zupełnie inaczej niż w komentarzach. Tutaj panuje natomiast populistyczne "prawactwo". Jedna i druga skrajność do pieca najlepiej się nadaje. Znęcanie się nad żadną istotą bez powodu nie jest ok - no chyba że jesteś "fanem" równie populistycznej partii i się nasłuchasz, że zwierzęta nie czują bólu to może ci się wydawać inaczej. Jeśli pies by zjadł, "porwał kogoś" to każdy by oglądał jak płonie tak samo chętnie.

Wiadomo że znęcanie się samo w sobie jest złe. Chodzilo mi o to, że nie powinna panować taka wybiórczość treści... Skoro portal nazywa się sadistic to nie powinno mnieć to znaczenia czy kaźń dotyczy zwierząt czy ludzi.

Ps. PiS to żadnia prawica tylko populistyczni socjaliści.

orello

2023-01-25, 13:35
w tej wiosce nie polecam porywać dzieci

niemamskarpet.

2023-01-25, 15:23
chciałbym zauważyć, że Pani która poniosła tak dotkliwą karę była tylko podejrzana " is suspected of being a child kidnapper in the city....."
trzeba zaś przyznać, że dosyć dosadna kara, najpierw wpie**ol a potem spalenie żywcem

AbdulWisiMiLacha

2023-01-25, 15:38
Najpierw palili żeby zdechła w ch*j a pózniej zabrali do szpitala poj***na logika....

Tetrix

2023-01-25, 16:02
Swooniak napisał/a:

Pies je rozrywa :catfacepalm: