18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Limit piw do wyjścia w poczekalni - zmiany

Centurion • 2013-07-02, 11:25
Od dzisiaj limit piw potrzebny do wyjścia materiału z poczekalni na główną został zwiększony z 15 do 20

_P...........K_

2013-07-04, 17:52
lajtowy napisał/a:

Już lepszym pomysłem byłoby odejmowanie piw (wyłącznie w poczekalni) lub głosowanie tak/nie i wychodzi jeśli osiągnie jakiś procent na tak.



Kiedyś miałem taki pomysł:


Piwo za ciekawy temat jak do tej pory, a do tego jako przeciwieństwo woda za suchar.
W domyśle piwo(TAK) i woda(NIE), oczywiście uwzględniając ten potrzebny procent, o którym wspomniałeś.

MichaU

2013-07-04, 17:56
POLAK_nie_polaczek napisał/a:



Kiedyś miałem taki pomysł:
Obrazek

Piwo za ciekawy temat jak do tej pory, a do tego jako przeciwieństwo woda za suchar.
W domyśle piwo(TAK) i woda(NIE), oczywiście uwzględniając ten potrzebny procent, o którym wspomniałeś.



Nie róbmy z sadistica drugiego wykopu. Poza tym już widzę "trollujących", którzy za wszystko będą dawać wodę.

_P...........K_

2013-07-04, 17:59
@up

Co racja to racja. Wprowadzając za dużo zmian, można czasem przedobrzyć :kawa:

MichaU

2013-07-04, 18:01
POLAK_nie_polaczek napisał/a:

@up

Co racja to racja. Wprowadzając za dużo zmian, można czasem przedobrzyć :kawa:



Żeby nie było. Forma przeciwieństwa piwa jak najbardziej trafna ;)

is...........ay

2013-07-04, 19:30
Michauke napisał/a:

już widzę "trollujących", którzy za wszystko będą dawać wodę.



A gdyby ograniczyć limit wystawianych wód do powiedzmy 10 dziennie na użytkownika?

MichaU

2013-07-04, 19:33
isitsaturday napisał/a:



A gdyby ograniczyć limit wystawianych wód do powiedzmy 10 dziennie na użytkownika?



Może wtedy wzrosnąć liczba multikont, a z drugiej strony może nie raz być tyle sucharów, że będzie wody brakować, ale to oczywiście tylko moja teoria, w praktyce to mogłoby wyglądać zupełnie inaczej.

ad...........43

2013-10-05, 17:16
To może post, przy którym będzie więcej niż powiedzmy 20 wód zostanie automatycznie usunięty?

Mizantrop

2013-10-05, 19:31
adamek4343 napisał/a:

To może post, przy którym będzie więcej niż powiedzmy 20 wód zostanie automatycznie usunięty?



Po 72h bez wyjścia na główną posty są przenoszone do sucharów, więc nie widzę sensu w usuwaniu postów.

Krzysztov

2013-10-07, 23:49
przypomina mi się pewna [powtarzana potem wielokrotnie] wypowiedź, nie pamiętam niestety już czyja; już od dawna ilość piw przestała być wyznacznikiem poziomu materiału na forum.

...gdyby spojrzeć na to z tej strony moglibyśmy dojść do stwierdzenia, które mówię tak często - zmiany nie przynoszą nic nowego, jedynie więcej nadziei i pustej radości zostaje zabite...

crazY01

2014-03-08, 04:58
W poczekalni 24 piwa i 24h -> i na główną :)

najlepszy komentarz zrobił bym mobilny - od 5 piw (z tym, że jeśli ktoś dostanie np 7 piw po tym komentarzu, który był najlepszy z 5, automatycznie spada - ten "najlepszy" i ten z ilością 7 piw idzie jako najlepszy ) :lol:

Mała ilość, tylko dlatego, że rzadko widać komentarze pod tematami, bez rozwijania komentarzy.

Ewentualnie zamiast pięciu piw dla komentarze, można zrobić 10 lub 15.

15 piw = 15 minut :)

Dużo powtórzeń, ale chciałem żeby all było jasne i zrozumiałe

:oops:

~Vuko

2014-03-08, 09:00
crazY01 napisał/a:

najlepszy komentarz zrobił bym mobilny - od 5 piw (z tym, że jeśli ktoś dostanie np 7 piw po tym komentarzu, który był najlepszy z 5, automatycznie spada - ten "najlepszy" i ten z ilością 7 piw idzie jako najlepszy )


Kombinujesz jak koń pod górę. Najlepszy komentarz to ten, który ma najwięcej piw i nie ma się tutaj co przypie**alać. Nie ma dolnej granicy.

crazY01 napisał/a:

ała ilość, tylko dlatego, że rzadko widać komentarze pod tematami, bez rozwijania komentarzy.


No i?

crazY01 napisał/a:

Dużo powtórzeń, ale chciałem żeby all było jasne i zrozumiałe


I wyszło całkiem na odwrót.

crazY01

2014-03-08, 20:31
Vuko napisał/a:


Kombinujesz jak koń pod górę. Najlepszy komentarz to ten, który ma najwięcej piw i nie ma się tutaj co przypie**alać. Nie ma dolnej granicy.


No i?


I wyszło całkiem na odwrót.



To były tylko sugestie. Jak sie spodobają, to ktoś je podchwyci lub nie ;-)

A jednak wszystko było zrozumiałe

:-)

~tip.top

2014-03-08, 20:33
To takie... stawianie konia przed wozem

wytrzeszcz5

2014-08-08, 16:48
a może niech wychodzi 10% najlepszych postów danego dnia i o północy update ?

Mr.Drwalu

2014-08-08, 16:57
@up

Ty tak na poważnie czy chciałeś napisać głupiego posta? :wyj***ne: