18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Limetkowy challenge

phrontch • 2020-06-24, 17:04
Chyba wygrała :krejzi:




mazga50

2020-06-24, 22:01
Zewłok666 napisał/a:

Zamiast natychmiast przepłukać oko wodą to wciera ten kwas i drze japę na cały regulator. Absolutely retarded.



Ona ma coś między 6-8 lat. Jeszcze niedawno lała w pieluchę. Nikt jej jeszcze nie powiedział, żeby przepłukać oko, więc robi to łzami.

Słodki głuptas.

matzwo122

2020-06-24, 22:22
Może się tu wypowiedzieć jakiś znawca? Czy taki kwas z cytryny lub wyciśnięta cebula może uszkodzić rogówkę?

ntrk

2020-06-25, 03:47
Dlaczego te dzieciaki dzisiaj takie durne?

ciapekwj

2020-06-25, 06:12
neutrik napisał/a:

Dlaczego te dzieciaki dzisiaj takie durne?



Bo mają dostęp do internetu od najmłodszych lat czy tam innych smart gadżetów.. Niestety

ANALTHRAX

2020-06-25, 23:03
Miałem kiedyś taką przyjemność (bo fajna to była robota) pracować na produkcji w firmie zajmującej się napojami, no i roztwarzałem w wodzie kwas cytrynowy do produktu, był mocno zbrylony. W pewnej chwili na łopacie mieszającej coś się zadziało i prosto mi w oko wystrzzeliła grudka tego kwasu :lol: Sytuacja o tyle zabawna że ta grudka wpadła mi głęboko pod powiekę i ni c'h*ja noe szło jej wydłubać. Jedyne wyjście to stale przemywać wodą, i czekać aż się rozpuści od łez. Przez dobre 40 minut płakałem :lol:
Po paru miesiącach sytuacja taka się powtórzyła, a że było to w szczycie sezonu, i z produkcją już byłem mocno w plecy, to po prostu ze łzami w oczach zapie**alałen dalej :shock: od tego czasu już zawsze zakładałem przyłbicę :-)

dominator76

2020-06-27, 17:13
NataliaW napisał/a:

Nie wiem czego ty oczekujesz? Żeby mlekiem jeszcze polała bo najbardziej neutralizuje kwas? Skąd ona ma to wiedziec? Umysł kogoś takiego, kto robi takie wyzwania, to umysł małpy rozwiniętej poniżej przeciętnej.



najlepiej w dupe