18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Liebherr strzelił popis...

Halman • 2019-10-05, 13:16

coś dla facetów, rurki zając się iphonami...

lateralustool

2019-10-06, 20:14
zajebiste dźwigi otwieram komentarze dwie strony o telefonach i rurkach, przerażające jest to ze wiele osób szuka sposobu na kłótnie z innymi w komentarzach na tematy nie związane z filmem. rozwiązanie ustawka i solo potem filmik na portal?

borsq

2019-10-07, 23:21
Było tutaj z 3-4 lata temu, zmontowane z innymi filmikami z ciężkim sprzętem budowlamym.

ziajos

2019-10-08, 10:33
Zajebisty film z dźwigami w roli głównej, a wy pie**olicie na temat spedalenia młodego pokolenia i polityki. No co do ch*ja wafla z wami?!
Wracam na mojego Jungheinrich DFG S90 a wam panowie i nieliczne panie polecam wyjąc kij z dupska.

Unimax

2019-10-22, 16:32
EvilDog napisał/a:

Uwielbiam takich "prawdziwych facetów" jak ty , którzy zapie**alają wyłącznie w dresie i muszą używać wyłącznie Huawei , ponieważ jeśli by odstąpili by od któryś z tych rzeczy całą męskość poszła by się j***ć



Rurkowy książę zgarnął piwka, bo w internecie sprzeciwił się "dresikowi" ? Wracaj na kwejka pedale w obcisłych spodniach.

White50cent

2020-12-23, 13:40
Stary film ale spoko. Pewno nie wiecie, że większość elementów jest produkowana w Polsce do tych dźwigów, wiem bo sam przy tym robię już kilka ładnych lat. Niemcy jak to Niemcy... ich wykonanie tylko naszymi rękami. :-x