18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Liebherr strzelił popis...

Halman • 2019-10-05, 13:16

coś dla facetów, rurki zając się iphonami...

BLACK_RAVEN

2019-10-05, 19:09
EvilDog napisał/a:

Uwielbiam takich "prawdziwych facetów" jak ty , którzy zapie**alają wyłącznie w dresie i muszą używać wyłącznie Huawei , ponieważ jeśli by odstąpili by od któryś z tych rzeczy całą męskość poszła by się j***ć


Przystopuj, bo Ci rurki pękną.

McQurwa

2019-10-05, 19:46
Właściciel firmy



St...........on

2019-10-05, 20:41
EvilDog napisał/a:

Uwielbiam takich "prawdziwych facetów" jak ty , którzy zapie**alają wyłącznie w dresie i muszą używać wyłącznie Huawei , ponieważ jeśli by odstąpili by od któryś z tych rzeczy całą męskość poszła by się j***ć



A więc uważasz , że chodzenie w babskich legginsach jest męskie? Dresy, jeansy , sztruksy jeden ch*j, tylko niech nie obściskują mu dupy bo przez pomyłkę może zostać wyr*chany. :amused: śmiejecie się z pedałów a sami się na nich kreujecie ubiorem, banda hipokrtów. Co do iShita i h*jweja są drozsze teleony z dużo większą listą opcji.

mloncur

2019-10-05, 21:25
EvilDog napisał/a:

Uwielbiam takich "prawdziwych facetów" jak ty , którzy zapie**alają wyłącznie w dresie i muszą używać wyłącznie Huawei , ponieważ jeśli by odstąpili by od któryś z tych rzeczy całą męskość poszła by się j***ć



a co do tego ma huawei?

labro69

2019-10-05, 21:58
nie obnos sie ze swoim uwielbieniem bo cie zglawco - specjalnie blad

EvilDog

2019-10-05, 22:25
HAL9000/2 napisał/a:

napisał diabelski pies z podrobionego Iphona , poprawiając cisnące rurki...




alexandrus napisał/a:

A więc uważasz , że chodzenie w babskich legginsach jest męskie? Dresy, jeansy , sztruksy jeden ch*j, tylko niech nie obściskują mu dupy bo przez pomyłkę może zostać wyr*chany. śmiejecie się z pedałów a sami się na nich kreujecie ubiorem, banda hipokrtów. Co do iShita i h*jweja są drozsze teleony z dużo większą listą opcji.



Używałem Iphona przez rok i uważam że są przereklamowane , w w rurkach nigdy też nie chodziłem bo prawdopodobnie bym się do nich nie zmieścił .

Ale wiem że oceniania kogoś przez to jak ktoś się ubiera i jakiego używa sprzętu charakteryzuje ludzi zakompleksionych , zazdrosnych i przede wszystkim ze wsi (chociaż nie twierdze, że wszyscy mieszkańcy wsi tacy są), którzy gówno w życiu widzieli i na wszystko co różni się od ich światopoglądu reagują jak standardowe buraki :

Ktoś ma drogie auto ? - Pewnie złodziej, bo sąd ma na to pieniądze jeśli ja nie mam!
Używasz iPhona ?- j***ny Hipster ! Mam telefon o wiele tańszy i lepszy, a ten idiota przepłaca za ch*j wie co!
Nosisz rurki ? - Pewnie pedał , bo ja bym takiego nie założył bo co by koledzy w remizie powiedzieli.

Mrrm

2019-10-05, 22:26
k***a, zobaczyłem to na ajfonie, muszę go teraz wyrzucić.

noir

2019-10-05, 23:29
W Szczecinie budujemy maszty do takich, a także dla kirow, ALE, mammoet, sarens. Często bardzo ciekawe rzeczy, jak np specjalne konstrukcje to transportu reaktorow atomowych, czy jednorazowy dźwig unoszacy kilka tysięcy ton.

Mors_Nigra

2019-10-06, 00:45
HAL9000/2 napisał/a:

Masz rozdwojenie jażni że piszesz z innego konta o swojej osobie? Po za tym jakieś przejścia homoseksualne z dzieciństwa (wujek, tatuś?) siedzą ci w podświadomości i nie masz na to wpływu?



Nie, zaznaczam Ci jedynie, żebyś i mnie takich samych bzdur nie pie**olił jak Evildogowi, po stwierdzeniu, że twoje kryptopedalstwo zaczyna być męczące. Reszty nie skomentuję bo cienka jak dupa węża.

St...........on

2019-10-06, 01:31
EvilDog napisał/a:

Używałem Iphona przez rok i uważam że są przereklamowane , w w rurkach nigdy też nie chodziłem bo prawdopodobnie bym się do nich nie zmieścił .
Ale wiem że oceniania kogoś przez to jak ktoś się ubiera i jakiego używa sprzętu charakteryzuje ludzi zakompleksionych , zazdrosnych i przede wszystkim ze wsi (chociaż nie twierdze, że wszyscy mieszkańcy wsi tacy są), którzy gówno w życiu widzieli i na wszystko co różni się od ich światopoglądu reagują jak standardowe buraki :
Ktoś ma drogie auto ? - Pewnie złodziej, bo sąd ma na to pieniądze jeśli ja nie mam!
Używasz iPhona ?- j***ny Hipster ! Mam telefon o wiele tańszy i lepszy, a ten idiota przepłaca za ch*j wie co!
Nosisz rurki ? - Pewnie pedał , bo ja bym takiego nie założył bo co by koledzy w remizie powiedzieli.



To mało wiesz w takim razie, tu jest podłoże psychologiczne, poczytaj sobie o chłopcach ubierających się w obcisłe ciuchy, balsamujących swoje ciała, kładących pomadkę na usta itd itd.
Poczytaj o zniewieściałych chłopcach, a potem obejrzyj sobie pewien eksperyment Calhouna i wyciągnij wnioski- to już się zaczęło! Samice przejmują rolę samców (nie chodzi tu o równouprawnienie i inne bzdety) tylko o funkcje.

SupremeLeader

2019-10-06, 01:45
alexandrus napisał/a:

To mało wiesz w takim razie, tu jest podłoże psychologiczne, poczytaj sobie o chłopcach ubierających się w obcisłe ciuchy, balsamujących swoje ciała, kładących pomadkę na usta itd itd.
Poczytaj o zniewieściałych chłopcach, a potem obejrzyj sobie pewien eksperyment Calhouna i wyciągnij wnioski- to już się zaczęło! Samice przejmują rolę samców (nie chodzi tu o równouprawnienie i inne bzdety) tylko o funkcje.



Chodzi o utopię myszy? Ciekawy eksperyment, tyle że ch*j wie czy da się to podciągnąć pod ludzi, jak by nie patrzył mamy o wiele bardziej złożone relacje, czy psychikę niż gryzonie. Obyś nie miał racji kolego, bo jeśli tak to jesteśmy w ciemnej ďupie. Z drugiej strony cos w tym jest.

Halman

2019-10-06, 05:06
Dobrze ze jszcze weszłem w ten temat...

EvilDog napisał/a:

Uwielbiam takich "prawdziwych facetów" jak ty , którzy zapie**alają wyłącznie w dresie i muszą używać wyłącznie Huawei , ponieważ jeśli by odstąpili by od któryś z tych rzeczy całą męskość poszła by się j***ć



EvilDog napisał/a:


wiem że oceniania kogoś przez to jak ktoś się ubiera i jakiego używa sprzętu charakteryzuje ludzi zakompleksionych , zazdrosnych i przede wszystkim ze wsi



Brawo, strzał w stopę jak u debila dyskwalifikuje cię z jakiejkolwiek dyskusji...


Mors_Nigra napisał/a:

... a twoje kryptopedalstwo zaczyna robić się mocno irytujące.



Mors_Nigra napisał/a:

...po stwierdzeniu, że twoje kryptopedalstwo zaczyna być męczące.



Kryptopedalstwo to najwyraźniej z ciebie wyłazi w każdym komentarzu bo jesteś traumatycznym pedałem do leczenia i odpie**ol sie od mnie bo jeśli debile jak evildog mnie śmieszą to już pedały mnie zwyczajnie brzydzą.

Mors_Nigra

2019-10-06, 10:37
HAL9000/2 napisał/a:

Dobrze ze jszcze weszłem w ten temat...
Brawo, strzał w stopę jak u debila dyskwalifikuje cię z jakiejkolwiek dyskusji...
Kryptopedalstwo to najwyraźniej z ciebie wyłazi w każdym komentarzu bo jesteś traumatycznym pedałem do leczenia i odpie**ol sie od mnie bo jeśli debile jak evildog mnie śmieszą to już pedały mnie zwyczajnie brzydzą.



Tak sobie wmawiajcie, to wy inicjujecie ten temat pod niemal każdym postem. Stąd mowa o zmęczeniu tymże.

Nellum

2019-10-06, 11:34
Jak by TO jebło to już koniec :D nie wiem jak by to posprzątali

sadisdick

2019-10-06, 15:42
Nie ogladac, nie jebnie