18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Liczyć siły na zamiary

Barnellini • 2020-08-02, 20:30
Ziomek przesadził z obciążeniem na siłowni i pękł mu kręgosłup. Złożył się jak World Trade Center :)


Tryper

2020-08-02, 20:34
Długo ustał jak na "pęknięty" kręgosłup.

T3RMINATOR

2020-08-02, 20:35
Cham napisał/a:

Długo ustał jak na "pęknięty" kręgosłup.



Pęknął chyba jak upadł na sztangę.

Barnellini

2020-08-02, 20:39
@ up

Nie wiem dokładnie kiedy pękł ale w źródle było napisane, że tak się stało. Sugeruje to też dołączona grafika. Oczywiście może to być radosna twórczość autora filmu ;)

luja27

2020-08-02, 20:48
A mówią że sport to zdrowie :mrgreen:

nwonigers

2020-08-02, 21:42
Barnellini napisał/a:

@ up
Nie wiem dokładnie kiedy pękł ale w źródle było napisane, że tak się stało. Sugeruje to też dołączona grafika. Oczywiście może to być radosna twórczość autora filmu



az zmusiles mnie do zalogowania sie. koles wzial duzy ciezar, ale nie za duzy skoro go podniosl z ziemii. natomiast nieumiejetnie oddychal w cwiczeniu wiec na gorze odplynal, po czym pie**olnal plecami o stal i tam moglo mu cos strzelic. sport to zdrowie, czlowiek nie jest przystosowany do braku ruchu;d

Tom9310

2020-08-02, 21:51
Pytanie tylko czy pękł mu podczas podnoszenia czy jak uderzył o ciężar w momencie upadku?

dżonyłojlker

2020-08-02, 22:01
Tom9310 napisał/a:

Pytanie tylko czy pękł mu podczas podnoszenia czy jak uderzył o ciężar w momencie upadku?



No k***a bez jaj. Gość tylko omdlał, do uszkodzenia doszło gdy zaj***ł (jeśli w ogóle coś mu się stało, bo to złamanie wygląda tak jakby spadł na niego samobójca).

Eknen

2020-08-02, 22:12
filmik krąży w sieci od 2017 roku , ustalono, że facet tak się napiął , że zapomniał oddychać i zemdlał. Ustalono także , że takie złamanie z takim przemieszczeniem nie byłoby możliwe podczas podnoszenia czy tez upadku.

BigDaddyD

2020-08-02, 22:18
Ale się ludzie nabieracie na radosną twórczość trolli i atencyjnych pajacy, polecam przeczytać post Eknen, gość omdlał, a zdjęcie "RTG" to, nieudolny fejk jakiegoś gimbazjalisty...

Justynka99

2020-08-02, 22:30
Eknen napisał/a:

filmik krąży w sieci od 2017 roku , ustalono, że facet tak się napiął , że zapomniał oddychać i zemdlał. Ustalono także , że takie złamanie z takim przemieszczeniem nie byłoby możliwe podczas podnoszenia czy tez upadku.



Nie wiem, kto to ustalał i czy miał ku temu jakieś predyspozycje, ale tak biorąc na logikę upadł bokiem na tę sztangę, więc takie przesunięcie wydaje mi się logiczne.

Liton

2020-08-02, 22:47
pie**olenie kotka za pomocą młotka. Zmiażdżenie kręgosłupa nie przebiegało po linii prostej - to zwykła przeróbka obrazu.

Seavitia

2020-08-03, 00:01
To rzekome zdjęcie rtg to chyba w paincie robil ktos, kto na oczy fotki rtg nie widział. - szczególnie ten dół ciekawie wygląda - osobnik,, ktory to tworzyl nie tylko nie wie jak zdjecie rtg wygląda,a le nie wie też jak wygląda kregoslup.. Fejk jak ch*j. Gośc zemdlał bo zapomniał oddychać, jednak nawet trzasniecie plecami o sztange to by mu co najwyzej wyrostki kolczyste mogło połamać. Kręgosłup jest tworem kostno chrzęstnym, który połamać wcale tak łatwo nie jest - a już na pewno nie przy takim upadku - za mała siła, za mały ruch żeby aż tak sie przemiesciło. No i "zdjęcie" obok zdjecia rtg nawet nie leżało

xXx5226

2020-08-03, 08:13
Ja rozumiem że 90% z ludzi odwiedzających tą stronę z piwnicy nie wychodzi, ale bez jaj. Żeby omdlenie z wysiłku pomylić ze złamaniem kręgosłupa to trzeba być co najmniej upośledzonym umysłowo.

camson

2020-08-03, 17:46
Niedotlenienie mózgu, a nie kręgosłup.