18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

LGBTQ + Muslims?!

Bogdan235 • 2019-08-07, 15:51


Coś dawno zamachu nie było i ktoś widocznie poczuł się zbyt bezpiecznie by prowokować naszych bombowych przyjaciół :D

camson

2019-08-07, 15:53
Ja pie**ole jakie to jest żałosne.

TB303

2019-08-07, 15:57
A później ci drudzy w imię tolerancji, zrzucą kilku przedstawicieli LGBT z dachu :amused:

ch...........li

2019-08-07, 16:02
Teraz szmatogłowi zrobią czystke co za tym idzie mniej pedalstwa i tematy na hardzie :amused: Bombowo!

nightmoder

2019-08-07, 16:15
przyjmiemy paru uchodźców którzy wysadzą się w skupiskach tego gówna

ProVVe

2019-08-07, 16:42
k***a... Czyli nie masz pedalstwa w witrynie sklepu i juz ta ich "tolerancja" dla innych idzie się j***ć? pie**olone pedalskie ścierwo...


Kanister z benzyną i zapałka to rozwiązanie problemu

SlowianskiKrol

2019-08-07, 17:09
Zrzucić atomówkę na muslimów i na tęczowe gówno.

mygyry

2019-08-07, 18:13
Dzień w dzień tęczowa zaraz od rana do wieczora, w TV w radiu w internetach, już mnie tak zaczęli wk***iać, że wyzwalają we mnie wszelkie pokłady homofobi o których nawet nie wiedziałem.

bodzionek

2019-08-07, 19:15
Nie wystarczy tolerować, trzeba wspierać. Nie można mieć swojego zdania, nie można wspierać tradycyjnego modelu rodziny a tylko tolerować innych modeli? Trzeba je wspierać?
Tak jak każdy inny gatunek, by przeżyć, musimy się rozmnażać. Do tego potrzeba osobnika, który w którymś punkcie swojego życia miał ku*asa i jądra oraz osobę, która ma macicę i jajowody. Nie da się k***a inaczej by było to tak jak tego chciała natura. Tak by było dokładnie jak zostaliśmy do tego stworzeni w toku ewolucji.
Ja jestem w stanie uwierzyć, że może urodzić się osoba w ciele mężczyzny z mózgiem kobiety. Wiem jak bardzo małe ilości substancji potrafią zmieniać to jak widzimy świat. Jestem w stanie sobie wyobrazić, że coś się tak może poprzestawiać. Jestem w stanie to tolerować. Nie widzę powodu jednak do wspierania. Nie będę zmieniał tego w co wierzę tylko dlatego, że sporo osób wierzy w coś innego, nagle i ma powinienem zacząć w to wierzyć. Nie wystarczy mi, że akceptuję ich wiarę. Poj***ne.
Zaczyna się robić tak jak z afroamerykanami. Zrobienie czegoś tylko dla czarnych jest spoko, ale gdy zrobi się imprezę tylko dla białych ... Pomysły na zrobienie tramwaju tylko dla homoseksualistów spoko, ale jakby ktoś rzucił pomysł na tramwaj tylko dla hereto...
Dobra nie chce mi się więcej pisać.

mecenaz

2019-08-07, 19:42
bodzionek, Dobrze gadasz :wodka:

ra0mir

2019-08-07, 20:09
LGBTQI = lesbian, gay, bisexual, transsexual, trans, queer, intersex...
Ja pie**ole niedługo alfabetu im nie wystarczy.
W Polsce będzie łatwiej, po prostu - pie**olNIĘTY.

r061071

2019-08-07, 20:19
a konusow sie marzy brytyjski sojusz? chyba wiem dlaczego, lubi ostro w dupsko być dymany

wilkoala

2019-08-07, 21:04
Ja pie**ole.
Ja rozumiem jak ktoś tam sobie jest pedałem albo lesbą, niech sobie będzie jeśli musi, ale jeszcze do tego kretynem?
Przecież jakby się musli dorwały do władzy, to ich będą kamieniować.
Niech mi ktoś to wytłumaczy, bo ja może czegoś nie rozumiem.

szympas1

2019-08-07, 21:10
W 3:20 jest combo. murzyn, grubas, niepełnosprawny na wózku, i pedał. A to wszystko w jednej postaci.