18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

LGBTQ + Muslims?!

Bogdan235 • 2019-08-07, 15:51


Coś dawno zamachu nie było i ktoś widocznie poczuł się zbyt bezpiecznie by prowokować naszych bombowych przyjaciół :D

kamuha

2019-08-07, 21:17
„Mogą bojkotować twoją firmę za to że nie wspierasz LGBTQ”
W latach 30-tych XX-wieku ten kto nie wspierał NSDAP w Niemczech byl pietnowany. Kilka lat pozniej konczyl w obozie.
Historia lubi sie powtarzac.

jackalski

2019-08-07, 21:41
@3:05 – nie latają po ulicach by zalegalizować związki homoseksualne bo zostały zalegalizowane ponad 5 lat temu…
Ale oczywiście to nie da zbyt wiele do myślenia niektórym :)

nectovelius

2019-08-07, 22:32
To tak... geje, lesbijki, trans i bi mają swoje prawa... za rok legalna będzie nekrofilia (są miejscówki gdzie zmarłych odkopują i robią cyrki), zoofilia (kozy po r*chaniu na kebaba już wjeżdżają) i pedofilia (tego tematu nie objaśniam, bo wszyscy tutejsi znają)... to może od razu wprowadzimy Voodo... jeb do jednego gara cały mix i mamy multikulti do potęgi.

Kałasz

2019-08-07, 22:53
Wylew teczówy oby sie przegrzali :)

kothletino

2019-08-07, 23:14
Potrzymaj mi wodę święconą...

SupremeLeader

2019-08-07, 23:29
mygyry napisał/a:

Dzień w dzień tęczowa zaraz od rana do wieczora, w TV w radiu w internetach, już mnie tak zaczęli wk***iać, że wyzwalają we mnie wszelkie pokłady homofobi o których nawet nie wiedziałem.



Ja to nawet serek jem heterogenizowany, tak bardzo ich nie lubie.

poligon6

2019-08-09, 10:44
Ach ten polski ciemnogród!

Podczas ostatniej parady równości w Amsterdamie, która odbyła się kilka temu, policja skonfiskowała ulotki rozdawane… przez grupę pedofilów. Aktywiści próbowali też propagować swoje hasła na Twitterze za pomocą hashtagu „#PedoPride”.

W jednym z ostatnich opracowań naukowych organizacja APA sklasyfikowała pedofilię jako orientację, a nie zaburzenie seksualne. Klasyfikację zamieszczono w periodyku "Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders"

Tak wiec ten tego, widac o co chodzi w tym wszyskim, o rozj***nie społeczeństwa.