18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

LGBT w pigułce

~Velture • 2019-07-06, 01:42
Osoby transseksualne, transpłciowe i inne gendery żądają aby wszyscy na świecie ich akceptowali takimi jakimi są...

W sumie nie za bardzo rozumiem takich oczekiwań od osób które same nie akceptują siebie.

sa...........os

2019-07-06, 01:53
Jak tak czytam Twoje posty i złote myśli wklejane jako osobne tematy, to utwierdzam się w przekonaniu, że w encyklopedii pod hasłem "komunał" powinno znaleźć się Twoje zdjęcie. ;-)

bleblebator1

2019-07-06, 03:07
komunizm w najczystszej postaci

nie_mam_pomyslu_na_nick

2019-07-06, 09:12
Teraz to się wszystko wywróciło do góry nogami, głównie przez amerykanów, oni tworzą te sztuczne problemy bo jak ktoś ma za dużo dobrobytu i zbyt mało własnych problemów to zaczyna szukać atencji i tworzyć problem samemu. A inne głąby zaczynają go słuchać i mówić to samo. Kiedyś gej nie chodził w jakichś poj***nych ubraniach, nie pie**olił każdemu że on jest gejem a ty jesteś nietolerancyjny, wcześniej każdy zatrzymywał to dla siebie, bo ja nie mam ochoty wiedzieć gdzie lubisz wsadzać ;) tyle w temacie

polakwrocek

2019-07-06, 09:44
Akceptować ? Luzik. Róbta co chceta w swoim domku.
Ale jak pedał w sukience przyjdzie do przedszkola/szkoły podstawowej i będzie chciał chłopców malować szminką i ubierać w sukienki ?
Zajebię. Też proszę o akceptację moich poglądów.

mygyry

2019-07-06, 09:52
Będę jeździł naj***ny samochodem, zaakceptujcie mnie!!

r061071

2019-07-06, 10:39
zostawcie chlopow w spódnicach w spokoju..........................................................................................duchowni tez maja prawo r*chac przedszkolakow ale tylko za cukierki na plebani

Mors_Nigra

2019-07-06, 12:11
Czytam tak te komentarze pod takimi tematami i zastanawiam się zawsze o ile od typowego lewaka tacy ludzie jak mygyry różnią się w IQ. Obstawiam, że o jeden punkt, ale nie wiem czy w dół, czy w górę. Chyba w dół w tym przypadku. Tak czy siak, średnio rozgarnięty szympans stoi wyżej od was w takiej tabeli.

pawel321

2019-07-06, 12:55
Co racja to racja

Nick007

2019-07-06, 13:03
Że homo się nie akceptują? :?:
Proszę o rozwinięcie tej błyskotliwej myśli :mrgreen:

TB303

2019-07-06, 13:16
Mors_Nigra napisał/a:

Czytam tak te komentarze pod takimi tematami i zastanawiam się zawsze o ile od typowego lewaka tacy ludzie jak mygyry różnią się w IQ. Obstawiam, że o jeden punkt, ale nie wiem czy w dół, czy w górę. Chyba w dół w tym przypadku. Tak czy siak, średnio rozgarnięty szympans stoi wyżej od was w takiej tabeli.


Dla mnie członkowie LGBT i ludzie, którzy z nimi walczą, to ten sam niski poziom. Ot, trafiły debile na debili i dają się manipulować tym, którzy pociągają za sznurki.

panta_rhei

2019-07-06, 13:16
Nick007 napisał/a:

Że homo się nie akceptują?
Proszę o rozwinięcie tej błyskotliwej myśli



Masz pytonga to godzisz sie z tym że masz go nie po to by walić kogoś innego z pytongiem tylko używać go jako naganiacza dziarskich loszek

r.a.f

2019-07-06, 13:23
"żądają aby ich akceptowali takimi jakimi są" = " same nie akceptują siebie"? zupełny brak logiki. Znaczy się chcą się zmienić (nie akceptują się) ale żądają żeby inni nie akceptowali ich zmiany (żeby byli jacy są)?

mygyry

2019-07-06, 13:31
Mors_Nigra napisał/a:

Czytam tak te komentarze pod takimi tematami i zastanawiam się zawsze o ile od typowego lewaka tacy ludzie jak mygyry różnią się w IQ. Obstawiam, że o jeden punkt, ale nie wiem czy w dół, czy w górę. Chyba w dół w tym przypadku. Tak czy siak, średnio rozgarnięty szympans stoi wyżej od was w takiej tabeli.



Przepraszam myślałem, że tu z czarnym humorem można :-(

mieszał

2019-07-06, 18:14
~sanctusdiavolos napisał/a:

Jak tak czytam Twoje posty i złote myśli wklejane jako osobne tematy, to utwierdzam się w przekonaniu, że w encyklopedii pod hasłem "komunał" powinno znaleźć się Twoje zdjęcie.



Ty odpie**ol się od Velture , a komunał to Ty jesteś na dskotece w kiblu . Jeszcze z obsranymi gaciami na 100 % .

r.a.f napisał/a:

"żądają aby ich akceptowali takimi jakimi są" = " same nie akceptują siebie"? zupełny brak logiki. Znaczy się chcą się zmienić (nie akceptują się) ale żądają żeby inni nie akceptowali ich zmiany (żeby byli jacy są)?



O , nareszcie mądra głowa .