18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

LGBT w pigułce

~Velture • 2019-07-06, 01:42
Osoby transseksualne, transpłciowe i inne gendery żądają aby wszyscy na świecie ich akceptowali takimi jakimi są...

W sumie nie za bardzo rozumiem takich oczekiwań od osób które same nie akceptują siebie.

Ghoscik8

2019-07-06, 18:40
Dałem piwko bo całkiem śmieszne ale te osoby mają według mnie trochę inne oczekiwania. Oni chcą być dzięki temu grupą uprzywilejowaną, mającą więcej praw niż inni. To trochę tak jak ze standardową feministką - jest gruba, ma brzydki ryj , wredny charakter i nie dba o siebie przez co żaden normalny facet jej nie chce, więc drze mordę że jej się wszystko należy bo tak jest łatwiej zamiast wziąć się za siebie. Tranzystor ma problem z samym sobą ale łatwiej jest mu krzyczeć że to wina innych ludzi którzy powinni mu dzięki temu pomagać i traktować z ogromną empatią.

TB303

2019-07-06, 18:43
mieszał napisał/a:

Ty odpie**ol się od Velture , a komunał to Ty jesteś na dskotece w kiblu . Jeszcze z obsranymi gaciami na 100 % .


Jak chcesz mu obciągnąć, to się z nim umów :kawa:

sa...........os

2019-07-06, 20:29
mieszał napisał/a:

Ty odpie**ol się od Velture , a komunał to Ty jesteś na dskotece w kiblu . Jeszcze z obsranymi gaciami na 100 % .
O , nareszcie mądra głowa .



Grzeczniej gówniarzu, bo szybko z forum polecisz. Pewnie nawet nie rozumiesz znaczenia tego słowa...
A Velczurz spoko kolo, tylko mógłby mniej drętwych, złotych myśli wpie**alać, bo nam drugi Paolo Coelho rośnie.

mieszał

2019-07-07, 00:22
Straszysz kmiocie boś szkaradny pewnie , możesz mnie cmoknąć w pompę . Ty mnie wyrzucać z forum nie będziesz cwe*usiu . Doskonale wiem co te słowo znaczy , a teraz też wiem żeś lamus pospolity .

TB303 napisał/a:

Jak chcesz mu obciągnąć, to się z nim umów





TB303 napisał/a:

Jak chcesz mu obciągnąć, to się z nim umów



Że ty obciągasz wszystkim to nie znaczy , że każdy chce robić gałę . Co dla ciebie normalne innym się nie mieści w głowie . Albo w dupie . Bo tobie nie jedno się w dupie zmieściło pewnie . Co nie ?

TB303

2019-07-07, 00:25
Te odpowiedzi są równie niepotrzebne, co twoja egzystencja. Usuń to, a potem analogicznie siebie.

mieszał

2019-07-07, 00:39
TB303 napisał/a:

Dla mnie członkowie LGBT i ludzie, którzy z nimi walczą, to ten sam niski poziom. Ot, trafiły debile na debili i dają się manipulować tym, którzy pociągają za sznurki.



Te dewizjon , Ty to największa mądra głowa , masz spięcie w mózgu ot , twój problem . Niby taki nie jesteś jak oni , fiut ? o fuuu , piszesz o ludziach pociągających za sznurki , na pewno wiesz o co chodzi w życiu , ale jak przeczytałeś coś co ciebie nie dotyczy w ogóle , to potrafisz się wpie**olić i od razu sugerujesz , że ktoś ma ochotę komuś lachę zrobić . Ja ci powiem jedno . GŁODNEMU CHLEB NA MYŚLI . Cioto .

TB303

2019-07-07, 00:41
Zabij się :kawa:

mieszał

2019-07-07, 01:14
Męska koleżanko , prawda w oczki , kole ?

Jeb się . Xd

elkelk

2019-07-09, 20:55
j***ć gówno burzę, sama prawda jest w tym poście zawarta, wkleję sobie na fb a ch*j :)

Wiewór

2019-07-10, 08:17
polakwrocek napisał/a:

Ale jak pedał w sukience przyjdzie do przedszkola/szkoły podstawowej


Przychodzi każdego dnia od lat i nazywa się ksiądz katecheta. :-D

Polacy to jest k***a najgłupszy naród na świecie. Kraj w rozsypce a najważniejszą sprawą dla wszystkich jest LGBT.
Polska podzieliła się na zwolenników dewiantów i przeciwników.
Jak pis dopie**ala podatki i hiperinflację to żywej duszy nie uświadczysz w miejscu publicznym.
Zaczyna się debata o LGBT to nagle wybiegają na ulice setki tys ludzi. LGBT a po drugiej stronie onr, pislamiści i mohery. Jedni i drudzy protestują.
k***a o co chodzi? Sprawą wagi narodowej jest czy chłop wsadza ku*asa w cipę czy w dupę kolegi a laska czy jest j***na czy woli lizać cipę koleżanki. Czy to jest sprawa wagi państwowej, żeby w ogóle o tym debatować?

Dziś właśnie media alarmują, że w Polsce brakuje leków. Czy ktoś w ogóle zwrócił na to uwagę? Ktoś się zainteresował genezą problemu?

Rząd zabiera nam 85% dochodu w podatkach. Czy ktoś protestuje?
Nie. Ale napiszmy, że pedały będą maszerować to znowu milion ludzi wyjdzie na ulicę.

Ten kraj zasługuje tylko na kolejne rozbiory bo Polacy są narodem ciężkich nieuleczalnych idiotów, którzy są niezdolni do zarządzania własnym krajem.

sa...........os

2019-07-10, 13:23
Cytat:

Te dewizjon , Ty to największa mądra głowa , masz spięcie w mózgu ot , twój problem . Niby taki nie jesteś jak oni , fiut ? o fuuu , piszesz o ludziach pociągających za sznurki , na pewno wiesz o co chodzi w życiu , ale jak przeczytałeś coś co ciebie nie dotyczy w ogóle , to potrafisz się wpie**olić i od razu sugerujesz , że ktoś ma ochotę komuś lachę zrobić . Ja ci powiem jedno . GŁODNEMU CHLEB NA MYŚLI . Cioto .



Zamknij żeż w końcu mordę wk***iający szczeniaku. Nie jesteś u siebie na oborze. Masz cały internet, po ch*j tutaj smrodzisz.

Wiewór napisał/a:

Przychodzi każdego dnia od lat i nazywa się ksiądz katecheta.
Polacy to jest k***a najgłupszy naród na świecie. Kraj w rozsypce a najważniejszą sprawą dla wszystkich jest LGBT.
Polska podzieliła się na zwolenników dewiantów i przeciwników.
Jak pis dopie**ala podatki i hiperinflację to żywej duszy nie uświadczysz w miejscu publicznym.
Zaczyna się debata o LGBT to nagle wybiegają na ulice setki tys ludzi. LGBT a po drugiej stronie onr, pislamiści i mohery. Jedni i drudzy protestują.
k***a o co chodzi? Sprawą wagi narodowej jest czy chłop wsadza ku*asa w cipę czy w dupę kolegi a laska czy jest j***na czy woli lizać cipę koleżanki. Czy to jest sprawa wagi państwowej, żeby w ogóle o tym debatować?
Dziś właśnie media alarmują, że w Polsce brakuje leków. Czy ktoś w ogóle zwrócił na to uwagę? Ktoś się zainteresował genezą problemu?
Rząd zabiera nam 85% dochodu w podatkach. Czy ktoś protestuje?
Nie. Ale napiszmy, że pedały będą maszerować to znowu milion ludzi wyjdzie na ulicę.



Jeden z nielicznych myślących w tym chlewie.

Cytat:

Ten kraj zasługuje tylko na kolejne rozbiory bo Polacy są narodem ciężkich nieuleczalnych idiotów, którzy są niezdolni do zarządzania własnym krajem.



Taa... Swoją drogą, teraz dopiero załapałem, że co poniektórzy tutaj zrozumieli, że ja Veltura od komunistów wyzywam. :lol: Zapomniałem, że do tych zwierząt trzeba prostym językiem... :kawa:

TB303

2019-07-10, 13:25
To zabawne, kiedy ludzie krytykują i wyzywają LGBT propagandę, a sami dają się jej tak manipulować, że widzą w nich coś w rodzaju drugiej, trzeciej rzeszy :lol:

sa...........os

2019-07-10, 13:32
TB303 napisał/a:

To zabawne, kiedy ludzie krytykują i wyzywają LGBT propagandę, a sami dają się jej tak manipulować, że widzą w nich coś w rodzaju drugiej, trzeciej rzeszy



Ja wcale nie twierdzę że coś takiego nie istnieje, zresztą w Niemczech pomieszkałem, to widziałem jak to gówno jest z uporem maniaka propagowane. Faktem natomiast jest, że - po pierwsze - Polska ma "troszkę" poważniejsze problemy, niż zmartwienia jakichś pedryli, a wałkuje się toto gdzie popadnie, by kamuflować poważne sprawy. Po drugie Sadistic, który miał nieco inne przeznaczenie, stał się jakimś spędowiskiem męczybuł dupiących na każdym kroku truizmy, których każdy myślący człowiek jest świadomy. Że lewary powiązane z LGBT są zj***ne, odkrycie miesiąca! Trzeba setny temat o tym zakładać, w dodatku z jakąś k***a drętwą złotą myślą z dupy, których wymyślam dziennie sto pięćdziesiąt oddając stolec. Po trzecie chciałoby się odpocząć od polityki, gejzerów, wyimaginowanych problemów zarówno lewicowców jak i narodowych niedowładów mentalnych, to sobie znaleźli k***a poligon w sieci. Nie mówiąc już o tych nastoletnich patusiarzach co sobie leczą kompleksy przez kabel od internetu. Przy rejestracji powinna być deklaracja 'chcę pisać posty', a po jej zaznaczeniu wymagany powinien być skan dowodu osobistego. Może zrobiłoby się trochę porządku w tym mentalnym ścieku.

Wiewór

2019-07-10, 13:40
Nigdy nic nie miałem do homoseksualistów ale ich nachalna propaganda robi się męcząca również dla mnie,
Nawet do bajek dla dzieci jest przemycane wychwalanie pedalstwa.
Im więcej pedały naciskają na ich tolerowanie tym bardziej robią sobie krzywdę.



~Angel

2019-07-10, 14:05
:roll:

ładny kosz do segregacji odpadów