18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ManiacGregor

2020-08-19, 21:26
Oh jakis ty elokwentny. No koń by się uśmiał. Robicie to co polscy z Żydami, zanim Hitler kazał ich gazować.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-19, 21:27
luxpiotr napisał/a:

Bo nabija się z tych zeszmaconych ciot?



Nabijać się trzeba z sensem, z odrobiną polotu. A tak to skutek jest odwrotny. A Twoje wnioski tylko wystawiają Ci właściwą ocenę. Po prostu jesteś debilem. EOT.

do...........ka

2020-08-19, 21:33
Łykacie bardziej ochoczo niż homo, z których się śmiejecie.
I już nie ważne, czy to ku*as, czy prowokacja.

Wiewór

2020-08-19, 21:46
emperorzbigniew napisał/a:

A w jej łazience...



Serio dwie maszynki?
Ja mam.jedna do wszystkiego.

obsraniec

2020-08-20, 00:12
co jak co ale ja nabrałem odrobine szacunku do gejuchów przez program królowe życia (dupa cały czas to ogląda) i oni są w sumie śmieszni i nikomu nie szkodzą

Admirał

2020-08-20, 09:24
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nabijać się trzeba z sensem, z odrobiną polotu. A tak to skutek jest odwrotny. A Twoje wnioski tylko wystawiają Ci właściwą ocenę. Po prostu jesteś debilem. EOT.



Ale co? To LGBT jest jakieś wyjątkowe? Są równiejsi od innych? Można sobie żartować ze wszystkiego, ale nie z nich? Jeśli rzucam żart o LGBTRTVAGD to jestem homofobem i nie mogę? To jest właśnie problem z lewactwem. Wszyscy są równi, tolerujmy wszystko. Ale zażartuj sobie, miej INNY pogląd na coś, nie zgódź się z czymś to rzucają się na ciebie z pazurami, śliną, krzykiem, przemocą i absolutnym brakiem zrozumienia i tolerancji.

alucard321

2020-08-20, 09:31
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Czy Wy k***a w tym zaślepieniu antyLGBT nie widzicie absurdu???
L-lesbijki-one nie mają jaj
G-geje-mają jaja, ale to nie dziewczyny
B-dziewczyny biseksualne-one nie mają jaj
T-trans-ktoś z jajami może chcieć być postrzegany jako kobieta (vide Michał Sz. vel Margaret), ale przecież nie jest to dla nas kobieta.
Więc zacznijcie myśleć. Wg naszego postrzegania nie istnieje dziewczyna LGBT z jajami, więc po h*j jej specjalna nieuwierająca w jaja podpaska?
Don't be stupid like BLM



Typowy lewar. Nawet nick sugeruje brak argumentów.

Jokerd

2020-08-20, 11:24
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Czy Wy k***a w tym zaślepieniu antyLGBT nie widzicie absurdu???
L-lesbijki-one nie mają jaj
G-geje-mają jaja, ale to nie dziewczyny
B-dziewczyny biseksualne-one nie mają jaj
T-trans-ktoś z jajami może chcieć być postrzegany jako kobieta (vide Michał Sz. vel Margaret), ale przecież nie jest to dla nas kobieta.
Więc zacznijcie myśleć. Wg naszego postrzegania nie istnieje dziewczyna LGBT z jajami, więc po h*j jej specjalna nieuwierająca w jaja podpaska?
Don't be stupid like BLM



Ja widzę absurd w samym LGBT.

Trans z jajami moze chciec byc postrzegany jako kobieta..oć k***a trzymcie mnie.
Jestem j***nym lumpem z pod śmietnika w podartych ciuchach, ale chcę być postrzegany jako biznesmen.
Założę se ideologię MENELGATES i będę strzępił swoją zawszoną mordę że nie chcą mnie wpuścić do kasyn i banków bo wszak menelem jestem, ale czuje się k***a milionerem!

Te pie**olone LGBT to absurd sam w sobie, masz rację.

ManiacGregor napisał/a:

Oh jakis ty elokwentny. No koń by się uśmiał. Robicie to co polscy z Żydami, zanim Hitler kazał ich gazować.



Robicie? A kim Ty k***a w ogóle jesteś, że się w tym tonie wypowiadasz? Będziesz sobie ryj Polakami wycierał w imię obrony Żydów? Twój stary jest pejsaty, a ty jesteś fanem ciepłej kiełbasy w ryju i stąd Twoje pretensje?

ZajętyPelikan

2020-08-20, 11:45
Jak ludzie chcą się pieprzyć to niech robią to w domu, nie obchodzi mnie to czy to facet z facetem czy inne połączenia...

Wk***ia mnie natomiast to, że jakieś j***ne kolorowe szmaty są wieszane na pomnikach itd., wk***ia mnie to, że wymuszacie na przedsiębiorstwach poparcia. Wk***ia mnie to, że w edukację dzieci się wpieprzacie.

Wypie**alać z tą propagandą na Białoruś razem z Łukaszenką się dogadacie.

Moglibyście swoje idee w bardziej cywilizowany sposób szerzyć, a nie jak bydło na siłę. Z takimi ludźmi nie prowadzi się normalnych rozmów, bo i tak nikt się z bydłem nie dogada. A jedyny racjonalny kompromis dla was, to przyjęcie wszystkich postulatów. Bo wam się k***a należy, a prawda jest taka, że ch*ja wam się należy.