18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lewicowy protest wymknął się spod kontroli

hypertonic • 2017-02-26, 00:25
Zamieszki we Francji



o wiadomości z ostatniej chwili. We francuskim mieście Nantes trwa właśnie wyjątkowo żywiołowy protest przeciwko Marine Le Pen – kontrowersyjnej kandydatce na prezydenta Francji.



Marine Le Pen to zwolenniczka silnego, państwowego interwencjonizmu gospodarczego. Znana jest również ze swojej niechęci do Unii Europejskiej oraz muzułmanów. Przez niektóre media bywa nazywana „francuskim Trumpem”.

Marine Le Pen ma wielu zagorzałych przeciwników. W dzień przed przyjazdem francuskiej polityk do Nantes, w mieście zorganizowano protest, który wymknął się spod kontroli. Na ulice musiały wyjść specjalne oddziały policji, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zamieszek.

Protestujący regularnie ścierają się z policją. Funkcjonariusze muszą używać przeciwko nim siły.

Wybory prezydenckie we Francji odbędą się 23 kwietnia tego roku.

spoiler

b0r000

2017-02-26, 01:06
Uszczypnijcie mnie bo chyba śnie...
Kobieta z odrobiną więcej oleju w głowie niż zwykle (jest przeciwko unii i ciapatym), kandyduje na stanowisko prezydenta? 2017 zaskocz mnie jeszcze bardziej...

fr...........07

2017-02-26, 01:13
Chyba ostatnia nadzieja Francuzów w walce o swoją tożsamość. Ciekawe, czy obywatele pójdę po rozum do głowy. Co do Niemiec nie mam podobnych rozterek. Tam kanclerz lewak zastąpi kanclerza lewaka.

maksymilian45

2017-02-26, 01:32
Nasuwa się tylko jedno na język - ja pie**olę, co z tym światem?

Rządzący zapraszają ścierwo do kraju, wiedząc że będą siać spustoszenie a nikt nic z tym nie robi. Jak ludzie nie wezmą spraw w swoje ręce i nie wywloką tych sk***ieli z ciepłych stołków to nic się nie zmieni. Nic k***a.

St...........on

2017-02-26, 01:43
Nie chce nic mówić, ale na Ukrainie taki protest przekstałcił się w konflikt zbrojny :D

tranzystor

2017-02-26, 03:33
Banda tych tępych bambusów nie wie nawet, że rozpiździaj jaki robią są wodą na wyborczy młyn Marine Le Pen.

RoboCat

2017-02-26, 07:27
Nsdap, bolszewicki rak, banda wiesniakow mao tez tak zaczynali....

Noside

2017-02-26, 08:36
Gdziekolwiek się coś lewakom i postkomuchom nie podoba, tam od razu jest wielki rozpie**ol i lament...
USA, Węgry, Polska, a teraz francuzów kolej...
To gówno trzeba czym prędzej zdelegalizować

ziomandrzej

2017-02-26, 11:25
Dziwne, że jak w Polsce prawica przeciwko czemuś protestuje, albo nawet zwykłe obchody świąt narodowych to nie ma takiego rozpie**olu na ulicach... Faktycznie jesteśmy k***a zacofanym narodem!


tranzystor

2017-02-26, 11:38
ziomandrzej napisał/a:

Dziwne, że jak w Polsce prawica przeciwko czemuś protestuje, albo nawet zwykłe obchody świąt narodowych to nie ma takiego rozpie**olu na ulicach... Faktycznie jesteśmy k***a zacofanym narodem!




Polska prawdziwa prawica protestuje w cywilizowany sposób. Zadymiarze, którzy idą na marsz niepodległości szukać zaczepki, to zwykłe lewaki z PiSu. Obecnie polskiej prawicy nie ma na scenie politycznej, bo debile z ONRu i Młodzieży Wiejskiej nawet nie znają definicji prawicy.

SirMajkel

2017-02-26, 12:05
skrajne poglądy to największy debilizm jaki może być i nie ważne czy to prawica czy lewica bo zawsze najbardziej cierpią na tym normalni ludzie, którzy chcą żyć normalnie i mieć święty spokój.
W czasie takich zadym niszczą interesy przeciętnym obywatelom, którzy nic im nie zawinili a są narażeni na straty przez takich idiotów.

KJP678

2017-02-26, 13:25
No w życiu nie zgadnę, jaki kolor skóry miała większość zadymiarzy

voidinfinity

2017-02-26, 13:33
frost07 napisał/a:

Chyba ostatnia nadzieja Francuzów w walce o swoją tożsamość.



ch*j z nimi. Niech zdychają.

Noniesondze napisał/a:

Gdziekolwiek się coś lewakom i postkomuchom nie podoba, tam od razu jest wielki rozpie**ol i lament...



Wszystko spoko, ale zdajesz sobie sprawę że w tym wypadku napie**alają się lewaki z lewakami? :amused:

FN to narodowi socjaliści :amused:

viwaldo

2017-02-26, 13:35
najlepsze jest to, że policja powinna używać wody mydłem. I po zamieszkach...

Kadan

2017-02-26, 14:06
My tu się śmiejemy, a zaczyna się tak niewinnie jak na Ukrainie. :D A widzimy co tam teraz się odpie*dala... W sumie to może być nasza szansa. Czekamy, aż (n)IEMCY i (f)RANCJA doprowadzą sie do identycznego stany jak Ukraina i myk! Wchodzimy z misją "pokojową" i "czerwonym krzyżem"! Robimy porządek i mamy większość Europy. Los daje nam szansę! " :krejzi: