18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

lewicowy protest wymknął się spod kontroli

hypertonic • 2017-02-26, 00:25
Zamieszki we Francji



o wiadomości z ostatniej chwili. We francuskim mieście Nantes trwa właśnie wyjątkowo żywiołowy protest przeciwko Marine Le Pen – kontrowersyjnej kandydatce na prezydenta Francji.



Marine Le Pen to zwolenniczka silnego, państwowego interwencjonizmu gospodarczego. Znana jest również ze swojej niechęci do Unii Europejskiej oraz muzułmanów. Przez niektóre media bywa nazywana „francuskim Trumpem”.

Marine Le Pen ma wielu zagorzałych przeciwników. W dzień przed przyjazdem francuskiej polityk do Nantes, w mieście zorganizowano protest, który wymknął się spod kontroli. Na ulice musiały wyjść specjalne oddziały policji, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zamieszek.

Protestujący regularnie ścierają się z policją. Funkcjonariusze muszą używać przeciwko nim siły.

Wybory prezydenckie we Francji odbędą się 23 kwietnia tego roku.

spoiler

vass

2017-02-26, 14:07
Cytat:

Marine Le Pen to zwolenniczka silnego, państwowego interwencjonizmu gospodarczego.


Ja pie**ole, toż to czysty komunizm, jak tak ma wyglądać prawica, to ja dziękuję :!:

voidinfinity

2017-02-26, 14:19
Kadan napisał/a:

My tu się śmiejemy, a zaczyna się tak niewinnie jak na Ukrainie. :D A widzimy co tam teraz się odpie*dala... W sumie to może być nasza szansa.



Wy naprawdę wierzycie, że na Ukrainie majdan to była spontaniczna akcja? :amused:

Ludzie od listopada do marca czatowali w namiotach - ale kto ich karmił? :krejzi: Bo u nas jak KOD demonstruje, to wieczorem każdy idzie do domciu, bo rano trzeba do roboty wstać.

Wierzcie dalej w bajeczki dla grzecznych Polaków.

Ma...........ke

2017-02-26, 14:25
W umyśle każdego Lewaka jest tylko jedno:






Niewiele.

Kadan

2017-02-26, 14:26
voidinfinity napisał/a:



Wy naprawdę wierzycie, że na Ukrainie majdan to była spontaniczna akcja? :amused:

Ludzie od listopada do marca czatowali w namiotach - ale kto ich karmił? :krejzi: Bo u nas jak KOD demonstruje, to wieczorem każdy idzie do domciu, bo rano trzeba do roboty wstać.

Wierzcie dalej w bajeczki dla grzecznych Polaków.



Nie zrozumiałeś o co mi chodziło... "Niewinnie" chodziło o to, że jeszcze do siebie nie strzelają i noże nie idą w ruch. Na Majdanie też na początku były cegłówki, gaśnice, klapy od śmietników, a potem wyższa szkoła.

Black-Sheep

2017-02-26, 14:54
j***ć kapitalistyczne k***y!
Sadole spuszczają się nad agenturą rosyjską we Francji, niezła beka. Front Narodowy jeździł do donbasu jako obserwator separatystycznych "referendów", przyznał się wprost, że przyjmował hajs z kremla. Front Narodowy jest zwolennikiem wyjścia nie tylko z Unii, ale i z NATO oraz sojuszu z Rosją.
Sami nadstawiacie dupska na wielkiego ruskiego ku*asa a potem będziecie płakać, że boli. ;)

DioraBaird

2017-02-26, 14:54
Francja jest stracona.....
Przykro to widzieć,mówić,słyszeć i myśleć.

voidinfinity

2017-02-26, 15:13
Black-Sheep napisał/a:

Sadole spuszczają się nad agenturą rosyjską we Francji, niezła beka.



Cała francuska klasa polityczna uważa, że naturalnym partnerem francy jest rosja. Niech zdychają.

DioraBaird napisał/a:

Francja jest stracona.....
Przykro to widzieć,mówić,słyszeć i myśleć.



Nie wiem czemu wam jest przykro. Może na winogrona tam jeździcie? ;-)

Black-Sheep

2017-02-26, 15:14
W ogóle te wszystkie p*zdy w rurkach które komentują na sadolu zesrałyby się ze strachu jakby miały wyjść i się obnosić ze swoimi faszystowskimi poglądami we Francji. Tylko potraficie anonimowo pie**olić z bezpiecznej piwnicy, ale w normalniejszych krajach na ulicy po prostu dostalibyście w mordę i może to by was nauczyło szacunku dla ludzi pracy walczących o swoje prawa zamiast być sp***olinami j***nymi sługusami kapitału tak jak w tym temacie.

Dagnir

2017-02-26, 15:14
Za moich czasów na takich zadymiazy dposzczalo sie dragonów, salwa z muszkietów i szarza z szablami. Jak taki jeden z drugim ocalal od kopyt albo przez leb nie dostał to się cieszył i szczęśliwy wracal do domu z nadzieja ze mu go niespala. Takzesmy moskala potraktowali w 1612, a te ch*jki zabojeby cztery wieki sie nie nauczyli.

parolpl

2017-02-26, 15:16
Zgaduje, że to "najemnicy" opłacani przez żydów (lub tzw. pożyteczni idioci).

voidinfinity

2017-02-26, 15:18
Black-Sheep napisał/a:

W ogóle te wszystkie p*zdy w rurkach które komentują na sadolu zesrałyby się ze strachu jakby miały wyjść i się obnosić ze swoimi faszystowskimi poglądami we Francji.



Ale ty wiesz, że to się lewaki z lewakami napie**alają? :amused:

Black-Sheep

2017-02-26, 15:27
voidinfinity napisał/a:



Cała francuska klasa polityczna uważa, że naturalnym partnerem francy jest rosja. Niech zdychają.



Le Pen to jest zupełnie inna liga niż politycy "wzywający do dialogu".
Zresztą to nieprawda, Hamon w tych wyborach jest najbardziej kremlosceptycznym kandydatem, gospodarczo też jeśli będzie konsekwentny to ma szansę wyciągnąć Francję na tory rozwoju.
Jest jeszcze Macron, który wprawdzie jest neoliberałem gospodarczym, ale w polityce zagranicznej ma sensowny pronatowski i prounijny program.

voidinfinity napisał/a:



Ale ty wiesz, że to się lewaki z lewakami napie**alają? :amused:



Le Pen to żadna lewaczka tylko faszyzująca skrajna prawica. Nie sugeruj się opisem w temacie, bo jest ch*ja warty. ;)

ProVVe

2017-02-26, 15:52
Powinno być tak... Protestujesz tam chodzisz krzyczysz... Spoko masz prawo... Rozpie**alasz coś i zamiast wody leci nie jedna nie dwie a serię ołowiu i zamieniają to całe gowno w pył...

voidinfinity

2017-02-26, 16:03
Black-Sheep napisał/a:


Le Pen to jest zupełnie inna liga niż politycy "wzywający do dialogu".
Zresztą to nieprawda, Hamon w tych wyborach jest najbardziej kremlosceptycznym kandydatem, gospodarczo też jeśli będzie konsekwentny to ma szansę wyciągnąć Francję na tory rozwoju.
Jest jeszcze Macron, który wprawdzie jest neoliberałem gospodarczym, ale w polityce zagranicznej ma sensowny pronatowski i prounijny program.



Kremlosceptycyzm francuzów objawia się tym, że nie chcą brać z dupy do mordy - tylko po prostu do mordy :amused:

Poważnie, francja zawsze ma więcej powodów by współpracować z rosją, niż powodów by z nią walczyć.

Black-Sheep napisał/a:

Le Pen to żadna lewaczka tylko faszyzująca skrajna prawica. Nie sugeruj się opisem w temacie, bo jest ch*ja warty. ;)



Jeżeli "prawica" opowiada się za socjalem, to nie jest żadna prawica tylko lewica. FN to jest partia narodowosocjalistyczna (jak NSDAP).

FN jest tak samo prawicowa, jak prawicowy jest pis :amused:

tranzystor

2017-02-26, 16:09
voidinfinity napisał/a:

Cała francuska klasa polityczna uważa, że naturalnym partnerem francy jest rosja. Niech zdychają.




Za to nienawiść do wszystkich wkoło wpajana Polakom przez ludzi pokroju Kaczyńskiego, to coś normalnego. Naturalną rzeczą jest, że partnerów handlowych i politycznych szuka się spośród sąsiadów. Ale najlepiej się żreć ze wszystkimi i później być zaskoczonym, że powstają takie projekty jak NordStream, które mają wyeliminować Polskę.