18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewicowa Kanada

ququa • 2021-03-20, 22:13
Areszt dla mężczyzny, który swoje dziecko płci żeńskiej nazwał córką


Sąd w Kanadzie wydał orzeczenie ws. Roberta Hooglanda, nakazując jego aresztowanie. Zdaniem składu orzeczniczego dopuścił się on “ciężkiego” przestępstwa, które polegało na “znieważeniu” swojego biologicznego dziecka płci żeńskiej określając je jako córkę. Okazuje się, że dziewczynka uznaje siebie za transpłciową.

https://www.tysol.pl/a62952-To-jakies-szalenstwo-Areszt-dla-mezczyzny-ktory-swoje-dziecko-plci-zenskiej-nazwal-corka?fbclid=IwAR2kraOXTL0OagcqECoqcLHs7rZwux5xYYvC10UZL_0LGZP-IpNbzRX8fdY

https://thepostmillennial.com/rob-hoogland-canada-prisoner-of-conscience


nieżle sie tam bawia :ok***a:

Hollow_Man

2021-03-20, 22:21
wydziedziczył bym i wypie**olił z domu. żonę też bym wyj***ł. i tak nic z tego normalnego nie wyrośnie szkoda nerwów.

mygyry

2021-03-20, 22:21
Ktoś powie, że pis szuka tematów zastępczych podczas gdy oni się jedynie wpisują w międzynarodową politykę robienia ch*j wie czego odwracając uwagę od spraw ważnych....

CoJaTamKurwaWiem

2021-03-20, 22:26
To ta sama nacja, która zabiła niewinnego Polaka na lotnisku...?
Niech sp***alają.

sundaymix

2021-03-20, 22:33
Przej***ne isc do sądu ze starym.

hellbwoi

2021-03-20, 23:12
No dobrze dobrze, poj***ne to owszem, ale nie wsadzili go do pierdla dlatego, że nazwał córkę córką tylko dlatego, że złamał sądawy zakaz (nazywania córki corką), co nie umniejsza "popie**oloności" tej sytuacji, ale zmienia fakty.

Rownież nie znalazłem wypowiedzi Hooglanda w/s kontrowersyjnego programu sogi123, który wymienia źródło polskie, w żandym poważnym źródle angielskim., co nie zmienia faktu że im się tam równo poodklejało w tych kanadach.

nowynick

2021-03-21, 00:07
dostał zakaz publicznego wypowiadania się o zmianie płci dziecka i go złamał, za to został skazany. "Tysol.pl" zajebiste źródło i tłumaczenie... Z gówna zrobić sensację i zgarniać za kliknięcia.

PS Kanada. Wolność, twardziele z zimnego obcego lądu, zdobywcy, traperzy. A potem odezwała się francuska krew no i masz...

Justynka99

2021-03-21, 01:05
Nie został skazany za nazywanie w jakikolwiek sposób córki. Został skazany za znieważanie lekarzy, którzy przeprowadzali zmianę płci, po wyroku sądu zabraniającemu mu dalszego pomawiania lekarzy (robił to już wcześniej, sąd skazał go za pomówienie i nakazał zaprzestać pomówień). Mówiąc prościej - syn nie miał tutaj kompletnie nic do rzeczy - gość został skazany za niestosowanie się do wyroków sądu. Nie wiem, czy autor artykułu po prostu się nie nauczył angielskiego, a chciał się bawić w tłumacza, czy napisał bzdurę bo wie, że prawicowe bydło i tak nie skuma o co biega, bo jest zbyt tępe.

Pewnie dlatego nie ma o tym ani słowa w żadnym poważnym źródle. W wiarygodnych źródłach to można znaleźć tylko jego żebranie o kasę na prawnika, który by go obronił. Efekt żebrania - niecałe 2000$ na 30000$ potrzebnych.

Oponka

2021-03-21, 01:10
@justynka99 nie ważne. kanada to i tak gniazdo sp***olenia poprawności politycznej

programista4k

2021-03-21, 01:40
@Justynka99 przecież to córka a nie żaden syn. @Hollow_Man pytanie czemu ta córka zachorowała. Często jest tak, że ojciec robi patolę w domu i potem dzieci porypane od tego.

Justynka99

2021-03-21, 01:50
programista4k napisał/a:

@Justynka99 przecież to córka a nie żaden syn. @Hollow_Man pytanie czemu ta córka zachorowała. Często jest tak, że ojciec robi patolę w domu i potem dzieci porypane od tego.



Jakoś nie jestem prawicowym zwyrolem i nie interesuje mnie zawartość majtek obcych ludzi. Jeżeli ktoś podaje się za mężczyznę, to przyjmuję, że jest mężczyzną. A o chorobie to już sobie coś uroiłeś. Informacji o jakiejkolwiek chorobie to już nawet w tych źródłach dla prawicowego bydła nie ma.

atlik

2021-03-21, 02:19
Justynka99 napisał/a:

prawicowego bydła


A czyli ty reprezentujesz lewicowe bydło ? bo nie rozumiem po co znów dzielić ludzi na prawo czy lewo. Bardziej bym się oburzał tym, że autor tekstu w ten , a nie inny sposób przedstawił zdarzenie. Duże znaczenie w tak zwanym "cywilizacyjnym doborze płci" mają rówieśnicy no i internet (różne instytucje promujące LGBT) robiące ludziom papkę z mózgu. Nawet jest pewne badanie które wskazuje, że 85% osób które chciały "zmienić" płeć w późniejszym czasie tego żałowało. Nawet znajoma para lesbijek po 8 latach bycia razem rozeszła się, bo ta druga zechciała faceta i mają dwójkę dzieci obecnie;]. Można się nakręcać czytając różne historie, a życie później weryfikuje wszystko. Jeszcze dobrze jeśli tylko zmienią wygląd zewnętrzny, ale jeśli ingerują już głębiej (kastracja itp) to już są nieodwracalne decyzje.


Justynka99

2021-03-21, 02:45
atlik napisał/a:

A czyli ty reprezentujesz lewicowe bydło ?


Absolutnie. Wolę trzymać się rozsądnego środka i śmiać się z debili i z jednej i z drugiej strony.

atlik napisał/a:

różne instytucje promujące LGBT


Jak czarna wołga. Prawicowe bydło o tym w kółko wszędzie mówi, a nikt nigdy takiej instytucji nie widział. Do orientacji seksualnej nie da się namówić i nie da się jej promować. Orientacja seksualna jest wrodzona.

atlik napisał/a:

Nawet jest pewne badanie które wskazuje, że 85% osób które chciały "zmienić" płeć w późniejszym czasie tego żałowało.



Jakie badania? Ciekawi mnie, czy zupełnie zmyślone, czy przeprowadzone przez ludzi pokroju Godek. Nawet jeżeli ktoś żałuje podjętej decyzji to ma prawo ją podejmować. Może Ty wolisz inaczej, ale ja wolę podejmować decyzje sama, nawet jeżeli czasem są błędne, niż pozwolić decydować za mnie komuś innemu.

Figlarz_

2021-03-21, 02:53
Lepiej by zrobił, jakby ja wpie**olil do pieca. Jednego śmiecia na ziemi mniej by było.

CoJaTamKurwaWiem

2021-03-21, 05:38
Justynka99 napisał/a:

... prawicowe bydło ...




Justynka99 napisał/a:

... Prawicowe bydło o tym w kółko...




Justynka99 napisał/a:

... nie jestem prawicowym zwyrolem ....



Jakby ci jeszcze nikt nie mówił, to ja będę z przyjemnością pierwszy- masz pewien problem, lewicowa "intelektualistko"......