18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewicowa Kanada

ququa • 2021-03-20, 22:13
Areszt dla mężczyzny, który swoje dziecko płci żeńskiej nazwał córką


Sąd w Kanadzie wydał orzeczenie ws. Roberta Hooglanda, nakazując jego aresztowanie. Zdaniem składu orzeczniczego dopuścił się on “ciężkiego” przestępstwa, które polegało na “znieważeniu” swojego biologicznego dziecka płci żeńskiej określając je jako córkę. Okazuje się, że dziewczynka uznaje siebie za transpłciową.

https://www.tysol.pl/a62952-To-jakies-szalenstwo-Areszt-dla-mezczyzny-ktory-swoje-dziecko-plci-zenskiej-nazwal-corka?fbclid=IwAR2kraOXTL0OagcqECoqcLHs7rZwux5xYYvC10UZL_0LGZP-IpNbzRX8fdY

https://thepostmillennial.com/rob-hoogland-canada-prisoner-of-conscience


nieżle sie tam bawia :ok***a:

kawior2007

2021-03-21, 07:39
Tak właśnie lewactwo niszczy podstawową komórkę społeczną jaką jest rodzina

bloodwar

2021-03-21, 07:42
Justynka99 napisał/a:


Może Ty wolisz inaczej, ale ja wolę podejmować decyzje sama, nawet jeżeli czasem są błędne, niż pozwolić decydować za mnie komuś innemu.



*Chcę podejmować decyzję sama
*Nie widzę nic złego w tym, że sąd podejmuje decyzję czy ojciec może nazywać swoją córkę córką

Logika typowego lewara

mam_racje

2021-03-21, 08:12
Najlepszy opis tego co się dzieje:




A tu coś o julkach i cwe*ebrytach:


hamusq

2021-03-21, 09:10
Na miejscu ojca bym powiedział w sądzie, że jestem ojcem córki, skoro ono się uważa za syna, to znaczy, że nie jego i adios alimentos xD

Groh

2021-03-21, 10:40
hamusq napisał/a:

Na miejscu ojca bym powiedział w sądzie, że jestem ojcem córki, skoro ono się uważa za syna, to znaczy, że nie jego i adios alimentos xD



Nie ukrywam że to nawet dobry patent ;)

PękniętySłoik

2021-03-21, 10:48
Justynka99 napisał/a:

Jakoś nie jestem prawicowym zwyrolem i nie interesuje mnie zawartość majtek obcych ludzi. Jeżeli ktoś podaje się za mężczyznę, to przyjmuję, że jest mężczyzną. A o chorobie to już sobie coś uroiłeś. Informacji o jakiejkolwiek chorobie to już nawet w tych źródłach dla prawicowego bydła nie ma.



Co ty tutaj dziewczynko robisz? Przybyłaś na swoich tęczowych skrzydłach przekonywać nas do bolszewickiego "porządku" ?

Justynka99

2021-03-21, 11:38
bloodwar napisał/a:

*Chcę podejmować decyzję sama
*Nie widzę nic złego w tym, że sąd podejmuje decyzję czy ojciec może nazywać swoją córkę córką
Logika typowego lewara



Typowe, że prawicowiec to czytanie jest dla niego zbyt trudną sztuką. Gość obrażał lekarzy, który przeprowadzali zmianę płci, a nie syna. W artykule jest albo kłamstwo, albo kretynizm autora, który się bierze za tłumaczenie nie znając angielskiego.

EdmundKemper

2021-03-21, 13:31
Justynka99 napisał/a:

Typowe, że prawicowiec to czytanie jest dla niego zbyt trudną sztuką. Gość obrażał lekarzy, który przeprowadzali zmianę płci, a nie syna. W artykule jest albo kłamstwo, albo kretynizm autora, który się bierze za tłumaczenie nie znając angielskiego.



Typowe, że lewicowiec, to nie odpowiada na temat tylko dalej brnie ślepo w swoją prawdę.

Szparas

2021-03-21, 23:19
Justynka99 napisał/a:

Został skazany za znieważanie lekarzy, którzy przeprowadzali zmianę płci, po wyroku sądu zabraniającemu mu dalszego pomawiania lekarzy



Jeśli uważasz że zmiana płci w wieku 14 lat jest w porządku to myślę, że nie mamy o czym rozmawiać.

NZT

2021-03-22, 00:32
j***ne sk***ysynstwo.. Współczuję typowi, sam mam córkę i nie wyobrażam sobie co bym czuł, jakby jakieś chore lewackie k***ie tak wyprały mózg mojemu dziecku. Dokąd zmierza ten świat..