18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewaczka z GW o uchodźcach i Polakach.

ra0mir • 2020-12-15, 17:46
TVN24 Anna Pamuła - reporterka związana z "Gazetą Wyborczą" a mieszkająca w Paryżu ma ważną rzecz do przekazania:



Materiał z przed kilku lat, ale nie znalazłem tutaj. Warto to upamiętnić :)
Niestety liczne kopie zostały usunięte z YT i została tylko taka.
Ale wszystko widać i słychać.
Enjoy :lol:

Jeśli było to ch*jowo otagowane.

ZgRyZ

2020-12-16, 22:29
kidyś miałem kumpla bogusia pamułę. nazywaliśmy go janek - dzbanek, bo zawsze miał michę wyklepaną po spotkaniu milicją obywatelską. nigdy nam nie powiedział za co. teraz już rozumię.

twentyfree

2020-12-17, 01:39
Niezwyciężony napisał/a:

Też bym się nie przejął jakby takie ścierwo jak ty zdechło
Po prostu dostrzegam tu wasze sp***olenie, z jednej strony macie wielki ból dupy z powodu ewentualnej śmierci 10 osób w zamachu.
A z drugiej kilkadziesiąt tysięcy faktycznych zgonów nie ma dla was znaczenia. No k***a debile



debilem to trzeba być, żeby porównywać te sytuacje do siebie

Misza2830

2020-12-17, 12:02
Niezwyciężony napisał/a:

Eh prawaczki, sracie się że ktoś ma w dupie życie 10 januszy ale fakt że tej jesieni mamy już 49 tys zgonów ponad normę to was nie rusza ?



Statystyki są takie że zgonów jest tyle ile co roku tzn te 49tys w ciągu tych 8 miesięcy co niby doszło to tak na prawde nic nie zwiększyło bo to zgony do których i tak by doszło. A między marcem a czerwcem było dużo dużo mniej wypadków śmiertelnych na drogach

ProVVe

2020-12-17, 13:37
Niezwyciężony napisał/a:

Przepraszam moderację, chyba coś nacisnąłem i się prawackie gówno wylało
Oczywiście że potrafię
Dane kończą się na początku listopada, GUS ma takie opóźnienie. Nic nie wskazuje żeby miał nastąpić jakiś spadek.
Ja tylko zwróciłem uwagę na to że pękły wam dupska z powodu jakiejś lewaczki i jej poj***nego poglądu i to k***a sprzed wielu lat a prawdziwe zgony, tu i teraz, macie w dupie. Nic więcej, trochę się dziwię że aż tak się prawacka hołota obsrała.
Ta, 90% ponad średnią to lekki wzrost, prawacka logika


No, jak odszedłem do cywila to zdechłem w rowie albo skończyłem na ulicy jako ćpun
A nie, czekaj. Założyłem własna firmę która działa do dziś, frajerze



Aha czyli wiesz, że oficjalne dane zgonów z tego roku dotyczą 60 tys zmarłych z czego 12 tys to wirus? Mam nadzieję, że potrafisz dokładnie to sprawdzić? Co jakis czas się do tego przyznaję ktoś, ale w ch*jVN tego nie podają. Teraz chcą straszyc ludzi tymi wybiórczymi chwytliwymi tekstami... Jak mówiłem każdy ma krew na rękach z covidianów. Ona ma już tylko raka bo mózgu brak. 90% pfff... Wiesz jaki był wzrost jak zawalił się dach w katowicach... porównujesz mi tu tydzien do tygodnia... Zobacz 97 w czasie powodzi jak skoczyło... Patrzyłeś na wszystkie lata bo ja tak i chyba widzisz czym skutkuje sianie paniki? Natomiast to, że teraz umieraja ludzie, którzy nie maja miejsca w szpitalu lub personelu do opieki to kogo wina? Sasiad mi zszedl na zawal (mial 3 w nocy ) i nie bylo karetki... Bo jakas k***a ma stan podgoraczkowy i uwaza, ze chyba ciezko oddycha... Karetki stoja z tymi p*zdami zamiast ludzi ratowac... Jesli sk***ysyn wytrzymuje kilka godzin w karetce to sobie da rade bez niej... Nie ma kadry bo sa do szpitala na narodowym oddelegowani gdzie stoi pusty... Lewacka logika narobic szumu, postraszyc, przyczynic sie do masowych zgonów (to jest ULUBIONY sport lewaków... Mordować, głodzić, zastraszać miliony ludzi). Lewaki nic pożytecznego nie wnieśli w żadnym okresie historycznym... Moż pytać się kubańczyków, Polaków, ruskich, chińczyków (albo h*jkong) jak im komunizm służy... Znieczulica na ulicy bo j***ć jednostkę... Ale lewaki wykrzykują, że każdy jest ważny kochany i piękny... To jest ich "LOGIKA" kiedy im to na rękę. Jak również wybiórczo pokazać jeden rok z gusu, który jest na usługach rządu czyli wroga kaczora i przyklaskiwać

:lol: