18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewaczka z GW o uchodźcach i Polakach.

ra0mir • 2020-12-15, 17:46
TVN24 Anna Pamuła - reporterka związana z "Gazetą Wyborczą" a mieszkająca w Paryżu ma ważną rzecz do przekazania:



Materiał z przed kilku lat, ale nie znalazłem tutaj. Warto to upamiętnić :)
Niestety liczne kopie zostały usunięte z YT i została tylko taka.
Ale wszystko widać i słychać.
Enjoy :lol:

Jeśli było to ch*jowo otagowane.

jessjess

2020-12-15, 22:08
A to tępa prukwa. Jestem Polakiem i nie poświęciłbym nawet jednego najgorszego sąsiada Janusza za 7000 imigrantów.

PieronJasnySzlag

2020-12-15, 23:06
Niezwyciężony napisał/a:

Słuchaj, chodzi mi o to że temat jest stary i już nie aktualny i są ważniejsze rzeczy którymi powinniśmy się przejmować.
Na przykład tym że zmarło w polsce więcej ludzi w miesiąc niż zginęło w europie od zamachów przez 20 lat. A wy obsrywacie gacie z powodu jakiejś starej wypowiedzi, bo to co się mogło stać a się nie stało jest takie straszne, ale prawdziwa śmierć 50k polaków to ch*j kogo obchodzi. No debile po prostu


Ale co ma piernik do wiatraka? Czyli jakbyśmy poświęcili 10 Polaków dla imigrantów to niebyło by pandemii?

Problemem jest to że o tajnych wafelkowych urodzinach urodzinach Hitlera w szczerym lesie trąbiło się tygodniami a dziennikarze za to dostawali laury. A sytuacje z mniejszościami cygańskimi czy mamedowymi są przemilczane albo pojawiają się w b klasowych reportarzach nikomu nieznanych dziennikarzy. Co dla przeciętnego Polaka jest większym problemem - sfingowane urodziny Hitlera czy bandy romów okradające Polskie rodziny?

Ideologi lewicowej nie da się już w żaden sposób obronić ponieważ na każdym kroku kolejne granice absurdu i zakrzywiania logiki są przekraczane.

kalek19873

2020-12-15, 23:27
Niezwyciężony napisał/a:

Też bym się nie przejął jakby takie ścierwo jak ty zdechło
Po prostu dostrzegam tu wasze sp***olenie, z jednej strony macie wielki ból dupy z powodu ewentualnej śmierci 10 osób w zamachu.
A z drugiej kilkadziesiąt tysięcy faktycznych zgonów nie ma dla was znaczenia. No k***a debile



Szanuj h.ju swoj Kraj i Naród!

Ni...........ny

2020-12-15, 23:37
kalek19873 napisał/a:

Szanuj h.ju swoj Kraj i Naród!



Oddałem temu krajowi kawałek żucia służąc w armii więc mnie nie pouczaj prawacki kmiocie :kawa:

willoo

2020-12-16, 00:02
szkoda że tam Korwina nie było...

hesus

2020-12-16, 00:12
stare w ch*j, a poza tym ***** ***

CoJaTamKurwaWiem

2020-12-16, 01:43
Niezwyciężony napisał/a:

Oddałem temu krajowi kawałek żucia służąc w armii więc mnie nie pouczaj prawacki kmiocie



To raczej Armia zrobiła ci przysługę i uratowała życie. Inaczej byś zdechł gdzieś w rowie albo skończył na ulicy jako ćpun.
Nie mówię, że zrobili z ciebie faceta, bo są jednak rzeczy niemożliwe na tym świecie, ale przynajmniej cię czytać i pisać nauczyli.
A teraz już zmykaj śnić o Leninie i Marksie, mój ty lewaczku trolerancyjny malutki :)

ProVVe

2020-12-16, 02:33
Niezwyciężony napisał/a:

Słuchaj, chodzi mi o to że temat jest stary i już nie aktualny i są ważniejsze rzeczy którymi powinniśmy się przejmować.
Na przykład tym że zmarło w polsce więcej ludzi w miesiąc niż zginęło w europie od zamachów przez 20 lat. A wy obsrywacie gacie z powodu jakiejś starej wypowiedzi, bo to co się mogło stać a się nie stało jest takie straszne, ale prawdziwa śmierć 50k polaków to ch*j kogo obchodzi. No debile po prostu



Ale zdajesz sobie sprawę, że ludzie zawsze umierali? Potrafisz lewaczku pobrac dane gusu? Czy taki lewaczek debilaczek (używam twojego języka bo chyba tylko tak rozumiesz nie wiem...) nie ogarnia? Przez takich "inteligentów", którzy z katarem i temperatura 37,5 blokują poważnie chorym dostęp do karetek i opieki medycznej jest lekki wzrost ale jak przejrzysz od 2001 roku zauważysz, że w sezonach grypowych liczba wzrasta... Nie wiem podesłać ci te dane... Zrobić korelacje w statistice? Wiesz co to za program i co można w nim zrobić? Skończ pie**olić te swoje farmazony... Zaproś brudasów do chaty jak tak lubisz brązowe jaja lizać razem z jakimiś ćpunami nierobami ze squota i streamuj... Abyśmy mogli widzieć jak ci gwałcą i morduja rodzine (co oczywiście jak wspomniał Lobo bedzie nas obchodziło i zmartwi) ... No co za debil, co za debil noo... Inna sprawa gdybyś chociaż k***a trochę książek poczytał dowiedziałbys się, że każdy tak naprawde dba o swoej bezpieczeństwo dlatego nikt nie chce małpiatych... Tylko takie ułomy ewolucji, które bez opieki państwa czyli grupy normalnie by zgineły tak pieprza kocopoły... Dobra szkoda słów ludzie na zjeba :-D . Mówiąc jego językiem niech już zdycha w samotności bo skrajny lewar to największe gówno i tylko gówno może spłodzić i oby na słońcu wyzdychało :-D . Haha co za mentalny odpad naginający świat i fakty do swoich teorii :-D

KrystekKrystek

2020-12-16, 04:40
Niezwyciężony napisał/a:

Eh prawaczki, sracie się że ktoś ma w dupie życie 10 januszy ale fakt że tej jesieni mamy już 49 tys zgonów ponad normę to was nie rusza ?



Tak cwe*ebryto lewacki, co dzień mijam te trupy na ulicach, aż do pracy dojść nie mogę.

Załóż na ten swój krzywy ryj maske i przestań szczekać, bo już Cie czytać nie moge. Co rusz pokazujesz jakim ch*jem złamanym jesteś. Coś Ci powiem najmONdrzejszy z odpadu, śmieciu jeden...
Nie mówi się 'moja lewa ręka', 'siedzi po lewicy', 'wstales prawą nogą', 'prawizna' czy 'załatwić cos na prawo'. Dlaczego k***o poniemieckoradziecka?
Załatw mi bana, a ja przez ten czas będę miał tak samo wyj***ne na Ciebie jak bez.

Cz...........as

2020-12-16, 07:03
jessjess napisał/a:

A to tępa prukwa. Jestem Polakiem i nie poświęciłbym nawet jednego najgorszego sąsiada Janusza za 7000 imigrantów.



Nie to żebym chciał tu imigrantów, ale najgorszy sąsiad Janusz mógłby zejść ot tak :-D bez ratowania nikogo w zamian.

suchysongoful

2020-12-16, 08:31
Czerstwy napisał/a:

Twoja śmierć na pewno by nas nie poruszyła



Ani twojej całej zj***nej rodziny

russian-roulette

2020-12-16, 09:29
Co trzeba mieć w głowie żeby głosować na PIS . Już wiem. Burdel

Exclip

2020-12-16, 10:11
zaszh napisał/a:

Odezwał się "intelygent"



Ty juz spelniles mokry sen polityka, o postepowych amebach lykajacych wszystko co nowoczesne i postepowe.

Bojawiem4

2020-12-16, 11:44
Ciekawe co powiecie jak jej córka będzie w burce chodzić i męża się pytać czy z domu może wyjść

Ni...........ny

2020-12-16, 14:49
Przepraszam moderację, chyba coś nacisnąłem i się prawackie gówno wylało :nie_znaju:

ProVVe napisał/a:

Ale zdajesz sobie sprawę, że ludzie zawsze umierali? Potrafisz lewaczku pobrac dane gusu?


Oczywiście że potrafię ;-)



Dane kończą się na początku listopada, GUS ma takie opóźnienie. Nic nie wskazuje żeby miał nastąpić jakiś spadek.
Ja tylko zwróciłem uwagę na to że pękły wam dupska z powodu jakiejś lewaczki i jej poj***nego poglądu i to k***a sprzed wielu lat a prawdziwe zgony, tu i teraz, macie w dupie. Nic więcej, trochę się dziwię że aż tak się prawacka hołota obsrała.

ProVVe napisał/a:

jest lekki wzrost ale jak przejrzysz od 2001 roku zauważysz, że w sezonach grypowych liczba wzrasta



Ta, 90% ponad średnią to lekki wzrost, prawacka logika ;-)



Dane GUS
Dane zestawiałem na szybko i sprawdziłem obliczenia tak mniej więcej, można se pobrać dane i sprawdzić czy dobrze policzyłem.

CoJaTamk***aWiem napisał/a:

To raczej Armia zrobiła ci przysługę i uratowała życie. Inaczej byś zdechł gdzieś w rowie albo skończył na ulicy jako ćpun.



No, jak odszedłem do cywila to zdechłem w rowie albo skończyłem na ulicy jako ćpun :ok:
A nie, czekaj. Założyłem własna firmę która działa do dziś, frajerze ;-)