18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewaczka z GW o uchodźcach i Polakach.

ra0mir • 2020-12-15, 17:46
TVN24 Anna Pamuła - reporterka związana z "Gazetą Wyborczą" a mieszkająca w Paryżu ma ważną rzecz do przekazania:



Materiał z przed kilku lat, ale nie znalazłem tutaj. Warto to upamiętnić :)
Niestety liczne kopie zostały usunięte z YT i została tylko taka.
Ale wszystko widać i słychać.
Enjoy :lol:

Jeśli było to ch*jowo otagowane.

Kutasiarz

2020-12-15, 19:01
Gownoburza? Ppoczekajcie chwilę pójdę po popcorn.

Stolar900

2020-12-15, 19:16
Proponuje żeby ta Pani wystawiła na ochotnika 10 osób ze swojej rodziny, które maja zginąć. Na takie poświęcenie jestem gotowy.

Twin

2020-12-15, 19:34
Niezwyciężony napisał/a:

Też bym się nie przejął jakby takie ścierwo jak ty zdechło
Po prostu dostrzegam tu wasze sp***olenie, z jednej strony macie wielki ból dupy z powodu ewentualnej śmierci 10 osób w zamachu.
A z drugiej kilkadziesiąt tysięcy faktycznych zgonów nie ma dla was znaczenia. No k***a debile



Wyobraź sobie, że do swojego domu zapraszasz bezdomnych, bo chcesz im pomóc, dać im dach nad głową. Szczytny cel, bez dwóch zdań. Masz ogromną posesję, więc przyjmujesz 10, 20, 50 czy nawet 100 osób. Takie osoby przyzwyczajone życiem na ulicy nie bardzo zwracają uwagę na to, że miło jest mieć pokoje czy łazienkę czystą, bo żyły w takich a nie innych warunkach i się do tego przyzwyczaiły, więc Twój dom staje się coraz bardziej zanieczyszczony. Do tego okazuje się, że w związku z traumą jaką doświadczyli czy po prostu ich przekonaniami, znajdzie się wśród nich jeden, który zgwałci i zabije Twoją córkę. Czy nadal będziesz czuł dumę, że powiedzmy 99 osób na 100 nie skrzywdziły fizycznie Twojej rodziny ? Świat nie jest jednością i nigdy nie będzie, dlatego Polska przyjmuje uchodźców wyznających podobne wartości, bo jak nas zachód nauczył, takie bezmyślne mieszanie kultur jest po prostu destrukcyjne.

żmij

2020-12-15, 19:44
Masz kopię, jakby Ci z żydorury wywalili.


Z jewtube znaczy.

Ni...........ny

2020-12-15, 19:46
Twin napisał/a:

Wyobraź sobie, że do swojego domu zapraszasz bezdomnych, bo chcesz im pomóc, dać im dach nad głową. Szczytny cel, bez dwóch zdań. Masz ogromną posesję, więc przyjmujesz 10, 20, 50 czy nawet 100 osób. Takie osoby przyzwyczajone życiem na ulicy nie bardzo zwracają uwagę na to, że miło jest mieć pokoje czy łazienkę czystą, bo żyły w takich a nie innych warunkach i się do tego przyzwyczaiły, więc Twój dom staje się coraz bardziej zanieczyszczony. Do tego okazuje się, że w związku z traumą jaką doświadczyli czy po prostu ich przekonaniami, znajdzie się wśród nich jeden, który zgwałci i zabije Twoją córkę. Czy nadal będziesz czuł dumę, że powiedzmy 99 osób na 100 nie skrzywdziły fizycznie Twojej rodziny ? Świat nie jest jednością i nigdy nie będzie, dlatego Polska przyjmuje uchodźców wyznających podobne wartości, bo jak nas zachód nauczył, takie bezmyślne mieszanie kultur jest po prostu destrukcyjne.



Słuchaj, chodzi mi o to że temat jest stary i już nie aktualny i są ważniejsze rzeczy którymi powinniśmy się przejmować.
Na przykład tym że zmarło w polsce więcej ludzi w miesiąc niż zginęło w europie od zamachów przez 20 lat. A wy obsrywacie gacie z powodu jakiejś starej wypowiedzi, bo to co się mogło stać a się nie stało jest takie straszne, ale prawdziwa śmierć 50k polaków to ch*j kogo obchodzi. No debile po prostu ;-)

ra0mir

2020-12-15, 19:47
Twin napisał/a:

Wyobraź sobie....


Nie karm trola.


żmij napisał/a:

Masz kopię,.


Wielkie dzięki.

nano50

2020-12-15, 19:52
Twin napisał/a:

Wyobraź sobie, że do swojego domu zapraszasz bezdomnych, bo chcesz im pomóc, dać im dach nad głową. Szczytny cel, bez dwóch zdań. Masz ogromną posesję, więc przyjmujesz 10, 20, 50 czy nawet 100 osób. Takie osoby przyzwyczajone życiem na ulicy nie bardzo zwracają uwagę na to, że miło jest mieć pokoje czy łazienkę czystą, bo żyły w takich a nie innych warunkach i się do tego przyzwyczaiły, więc Twój dom staje się coraz bardziej zanieczyszczony. Do tego okazuje się, że w związku z traumą jaką doświadczyli czy po prostu ich przekonaniami, znajdzie się wśród nich jeden, który zgwałci i zabije Twoją córkę. Czy nadal będziesz czuł dumę, że powiedzmy 99 osób na 100 nie skrzywdziły fizycznie Twojej rodziny ? Świat nie jest jednością i nigdy nie będzie, dlatego Polska przyjmuje uchodźców wyznających podobne wartości, bo jak nas zachód nauczył, takie bezmyślne mieszanie kultur jest po prostu destrukcyjne.



Mądrego to i miło poczytać

dz...........ok

2020-12-15, 19:52
Mi , końcowe ujęcie skojarzyło się z rolnikami ostatnio w Warszawie, czy gdzie tam to było...

nano50

2020-12-15, 19:55
Niezwyciężony napisał/a:

Słuchaj, chodzi mi o to że temat jest stary i już nie aktualny i są ważniejsze rzeczy którymi powinniśmy się przejmować.
Na przykład tym że zmarło w polsce więcej ludzi w miesiąc niż zginęło w europie od zamachów przez 20 lat. A wy obsrywacie gacie z powodu jakiejś starej wypowiedzi, bo to co się mogło stać a się nie stało jest takie straszne, ale prawdziwa śmierć 50k polaków to ch*j kogo obchodzi. No debile po prostu



Sytuacja na całym świecie != zachowania polityczne, przez które możemy na siebie to ściągnąć. Jest tu tylko jeden debil.

ra0mir

2020-12-15, 19:58
Niezwyciężony napisał/a:

Słuchaj, chodzi mi o to że temat jest stary i już nie aktualny i są ważniejsze rzeczy którymi powinniśmy się przejmować.
Na przykład tym że zmarło w polsce więcej ludzi w miesiąc niż zginęło w europie od zamachów przez 20 lat. A wy obsrywacie gacie z powodu jakiejś starej wypowiedzi, bo to co się mogło stać a się nie stało jest takie straszne, ale prawdziwa śmierć 50k polaków to ch*j kogo obchodzi. No debile po prostu



Idąc twoim tokiem myślenia:
Po co przejmujesz się ile ludzi w Polsce zginęło jeśli dzisiaj na świecie z głodu zginęło 26 000 ludzi.
W tym roku wykonano 41 mln aborcji, 1,5 mln ludzi zmarło na HIV, 8 mln ludzi zmarło na raka.

"Są ważniejsze rzeczy którymi powinniśmy się przejmować. "

W TVN mówią o tym?

Ni...........ny

2020-12-15, 19:59
nano50 napisał/a:

Sytuacja na całym świecie != zachowania polityczne, które możemy na siebie ściągnąć. Jest tu tylko jeden debil.



Tak, czytając twoje brednie od razu widać że tym debilem jesteś ty ;-)

nano50

2020-12-15, 20:17
Niezwyciężony napisał/a:

Tak, czytając twoje brednie od razu widać że tym debilem jesteś ty



Cóż za merytoryczny wpis. Brawo, dzieci muszą być dumne z ojca debila. Skoro nie masz już nic do powiedzenia to chociaż się nie ośmieszaj.

Jackub10000

2020-12-15, 20:27
To ja nie kumam :cry: jak policją jej... Gazem łzawiącym to jest koniec świata, gwałt etc ja zamachowiec zapier... 50 Polaków to jest Ok? Czy jest ktoś w stanie mi to wytłumaczyć? Ps ostatnio braliśmy czeczenów (nic nie mam do nich) na 50 rodzin została jedną :mrgreen: reszta wybrała zachód :mrgreen:

Ni...........ny

2020-12-15, 20:28
nano50 napisał/a:

Cóż za merytoryczny wpis. Brawo, dzieci muszą być dumne z ojca debila. Skoro nie masz już nic do powiedzenia to chociaż się nie ośmieszaj.



Nie zesraj się prawaczku, i pamiętaj ze burdel w kraju nie jest ważny, ważne jest to co jakaś lewaczka powiedziała kilka lat temu
Na tym się kundlu skup, żeby ci już małego móżdżku nie starczyło na bieżące problemy ;-)

kawior2007

2020-12-15, 22:03
Te dyskusję to było tylko mydlenie oczu, Polska ostatnio przyjęła najwięcej imigrantów spośród wszystkich krajów unii. Przyjdzie fundusz odbudowy to nas zmusza do przyjęcia jeszcze większej liczby za kare, bo nie przyjmujemy ;)