18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewackiego spierdolenia ciąg dalszy

poligon6 • 2018-01-19, 10:21
Reżyser florenckiego teatru zmienił zakończenie opery „Carmen”. Jest bowiem przeciwny przemocy wobec kobiet. Jego pomysł zyskał aprobatę włoskich środowisk lewicowych, w tym samego burmistrza Florencji, Dario Nardellego. ...

W zaproponowanym przez reżysera finale to główna bohaterka Carmen zabija swojego kochanka, podczas, gdy w wersji oryginalnej to ona ginie z rąk ukochanego. Już od kilku dni, nowa wersja opery „Carmen” jest wystawiana w florenckim teatrze.Dotychczas spotkała się skrajnymi reakcjami włoskiej publiczności, która oklaskiwała aktorów i orkiestrę, ale też bardzo krytycznie zareagowała na tą zmianę zakończenia. Swoje oburzenie wyraziła głośnym buczeniem...

Decyzja reżysera wywołała falę krytyki we Włoszech. Znany włoski dziennikarz, Gianluca Nicoletti na łamach „La Stampy” ironicznie zaproponował, by politycznie poprawne zmiany wprowadzono również w innych światowej sławy operach i arcydziełach literac...

żródło: https://www.prawdaobiektywna.pl/kultura/wloski-rezyser-zmienil-zakonczenie-opery-carmen-3511.html

No cóż, czerwoni zawsze zaczynali rewolucje od rugowania lub zmiany kultury i historii. Najczesciej przynosiło to mizerny skutek. Wszystko miało na celu stworzenie "nowego człowieka", pozbawionego wlasnych korzeni, kultury, narodu, zależnego od państwa. Nie udało sie w ZSRR i demoludach ale z uporem maniaka wprowadza się w UE, nowym kołchozie.

nowynick

2018-01-19, 10:31
Szczerze nie znam treści tej opery i jakbym poszedł pewnie bym się nie zdziwił zmianą :D

A tak serio to się mało zabawne powoli robi, a Twoje porównanie do wczesnego ZSRR dość trafne...

~Velture

2018-01-19, 10:34
A Kopernik była kobietą.

Wiewór

2018-01-19, 10:40
poligon6 napisał/a:

No cóż, czerwoni zawsze zaczynali rewolucje od rugowania lub zmiany kultury i historii.


Zgadzam się. Lewica tak ma. Stąd z bandytów przeklętych robi się bohaterów, Kaczyński obalił komunę, w Smoleńsku był zamach, Piotrowicz obalał komunę w prokuraturze od środka, a Krasulski nie strzelał do protestujących w Gdańsku tylko został na jednostce bo odmówił wyjazdu...

janlew

2018-01-19, 11:30
Abraxus napisał/a:

Zgadzam się. Lewica tak ma...



Te Abraxus, znalazłem fotkę twoich starych prawaku:



Jest jeszcze jedno, tylko ty i tatuś:


TB303

2018-01-19, 11:34
Cytat:

janlew


Co jest? Prawda boli, kato-lewicowy PiS-iorze!

Wiewór

2018-01-19, 11:36
@up po prostu ignoruj kabotyna. Jak nie karmisz trolla to zdechnie z głodu :)
Ja go olewam z pyty i nawet nie czytam co jego chory łeb produkuje.

janlew

2018-01-19, 11:43
TB303 napisał/a:

Co jest? Prawda boli, kato-lewicowy PiS-iorze!


Spokojnie, twoją fote też mam, z samego porodu. Mimo że wysrany, wyszedłeś dużo lepiej niż ten drugi, lewacki obrzezany pędzel.


TB303

2018-01-19, 11:46
janlew napisał/a:


Spokojnie, twoją fote też mam, z samego porodu. Mimo że wysrany, wyszedłeś dużo lepiej niż ten drugi, lewacki obrzezany pędzel.

Obrazek


To tylko potwierdza twój niski poziom intelektualny. Kato-lewicowy PiS-iorze :amused:

Ma...........gw

2018-01-19, 11:49
No to jak się fotografiami wymieniamy, to wrzucę zdjęcie wk***ionego janlewa :->

TB303

2018-01-19, 11:51
Majkizrpgw napisał/a:

No to jak się fotografiami wymieniamy, to wrzucę zdjęcie wk***ionego janlewa :->
Obrazek


A tu jego odpowiedź:

Nie pytaj skąd mam to nagranie - nie zdradzę imion, nazwisk ani pseudonimów moich informatorów :amused:

janlew

2018-01-19, 12:04
Szechter i Hartman też po polsku gadają, ale to nie znaczy że Polacy.
A ty barani łbie, wrzucasz fotki swojego dziadka i chcesz mnie tym obrazić? Chyba ci się od zapachu cebuli i czosnku, coś we łbie pomieszało.

poligon6

2018-01-19, 12:31
"Zgadzam się. Lewica tak ma. Stąd z bandytów przeklętych robi się bohaterów,"

Niestety gówno wiesz o tamtych czasach, wiedze jak zwykle czerpiesz z internetowych memów. no ale rozumiem twoja postawe, wszak walczyli z komuchami twoimi ideowymi protoplastami stad stad ta alergiczna reakcja.

Ma...........gw

2018-01-19, 13:10
janlew napisał/a:

Szechter i Hartman też po polsku gadają, ale to nie znaczy że Polacy.
A ty barani łbie, wrzucasz fotki swojego dziadka i chcesz mnie tym obrazić? Chyba ci się od zapachu cebuli i czosnku, coś we łbie pomieszało.
Obrazek


Uwielbiam cebulę i czosnek, w mojej kuchni muszą być! Poza tym są zdrowe. Aż się spociłem pod jarmułką na samą myśl o pysznej zupie czosnkowej :ok: