topic

Lewa wolność słowa

pnaj • 2021-01-12, 11:53

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C791089%2Cprezes-serwisu-parler-zrobimy-wszystko-aby-jak-najszybciej-wrocic-do-trybu

Google i twitter chyba zaczyna sobie strzelać w stopę.
Zaczęli blokować treści to ludzie zaczęli uciekać z twitter-a, to teraz próbują blokować portale, te im też uciekną.

Mam nadzieję, że skończą jak myspace lub jako serwisy dla wąskiej grupy odszczepieńców typu julek lgbt. Może w ich miejsce wejdą normalne firmy i kasa na kretynów się skończy.

Idź w chmurę mówili, to cię z dnia na dzień wyr*chają bez mydła.
Powoli trzeba się chyba zacząć uśmiechać do open source, ruskich serwerów i wyszukiwarek bo teraz sadol może w każdej chwili zniknąć z indeksu googla i dns-ów.

Najgorszą paranoją będzie, jak po którejś aktualizacji twój windows będzie ci blokował systemowo treści, które ich zdaniem są prawdziwe lecz nie lewackie.
Z drugiej strony skoro tak zaczynają robić to oznacza, że propagowanie lewej ideologii zaczyna się sypać, jak kiedyś komuna.

Ce...........00

2021-01-12, 11:59
k***a odkryłeś Amerykę... już od dawna ta cenzura obowiązuje. Wejdź na fejsbuku na grupę handlową i napisz że kupisz pedał do takiego i takiego modelu roweru a potem zobacz co się stanie.

pnaj

2021-01-12, 12:13
Cenzurator2000 napisał/a:

k***a odkryłeś Amerykę... już od dawna ta cenzura obowiązuje. Wejdź na fejsbuku na grupę handlową i napisz że kupisz pedał do takiego i takiego modelu roweru a potem zobacz co się stanie.Ale ty piszesz o wywaleniu jakiegoś pościka ,czy konta na fb, jeszcze pewnie to zrobiła SI, a nie żywy moderator.
A tu poszli po bandzie, z premedytacją wywalili cały serwis, który płacił im żywą kasę za hosting. Mieli podpisane umowy i w sumie sprawa powinna się skończyć w sądzie.

A co będzie jak np. pod tym samym pretekstem zablokują nam allegro bo amazon się dogada pod stołem z google-m?

Ce...........00

2021-01-12, 12:15
pnaj napisał/a:

Ale ty piszesz o wywaleniu jakiegoś pościka ,czy konta na fb, jeszcze pewnie to zrobiła SI, a nie żywy moderator.
A tu poszli po bandzie, z premedytacją wywalili cały serwis, który płacił im żywą kasę za hosting. Mieli podpisane umowy i w sumie sprawa powinna się skończyć w sądzie.Pamiętaj... małymi kroczkami, bo nie od razu Rzym zbudowano. Najpierw takie drobnostki, potem troszeczkę grubsze rzeczy aż w końcu blokowanie komunikacji całych państw.

Niezwyciężony

2021-01-12, 12:48
Najlepsze w tym prawackim kwiku o wolności słowa jest to że to właśnie prawackie świnie najwięcej cenzurują.
Wystarczy wyrazić opinie różniącą się od prawackiego bełkotu i komentarz leci po kilku minutach. j***na hipokryzja ;-)

żmij

2021-01-12, 13:00
Niezwyciężony napisał/a:

Najlepsze w tym prawackim kwiku o wolności słowa jest to że to właśnie prawackie świnie najwięcej cenzurują.
Wystarczy wyrazić opinie różniącą się od prawackiego bełkotu i komentarz leci po kilku minutach. j***na hipokryzjaPrawy czy lewy- jeden ch*j. Przesada nie jest wskazana w żadnym przypadku.

outsidethebox86

2021-01-12, 13:06
Już łapią internet za mordę, widać nawet po wynikach wyszukiwania, same sponsorowane wyskakują. Trzeba się trochę naszukać, żeby znaleźć niezależne i rzetelne informacje, bo wyniki są cenzurowane.

banerr

2021-01-12, 13:40
Teraz widać kto rządzi. Masz mieć takie zdanie i poglądy jakie chce korporacja żydków. Jeżeli odstajesz lub masz własne zdanie wypadasz.
ch*j w dupę jakiejkolwiek cenzurze i cenzorom.

Driver19cm

2021-01-12, 15:00
Cytat:

Najlepsze w tym prawackim kwiku o wolności słowa jest to że to właśnie prawackie świnie najwięcej cenzurują.
Wystarczy wyrazić opinie różniącą się od prawackiego bełkotu i komentarz leci po kilku minutach. j***na hipokryzjaA co ten lewicowy, tęczowy pomiot tutaj robi ? ? ? :ciasteczkowy2:

DzidaZawodnik

2021-01-12, 15:34
żmij napisał/a:

Prawy czy lewy- jeden ch*j. Przesada nie jest wskazana w żadnym przypadku.Jesteś alo lewackim trollem albo użytecznym idiotą Ale obstaawiam, że to pierwsze.

Dzisiaj jak ktoś sie dumnie okrasla jako coś pomiędzy lewicą i prawicą i pie**oli, ze wszystkie srkrajnosci to zło to jest DEBILEM i historia pokazała, że właśnie przez takich do władzy doszła radykalna lewica.

Po drugie ten kto 20 lat temu był najnormalniejszym polakiem dzisiaj jest nazywany skrajnie prawicowym, bo lewica cały czas przesuwa granicę normalnosci na swoją strone, dzięki czemu dzisiaj jak ktoś mówi, że stoi po srodku to znaczy, ze stoi dokładnie po lewej i swoja biernoscią pomaga realizować program szalonych globalistów.

Od ponad roku jest takawłaśnie moda na lewicy, żeby dla niepoznaki nazywac się centrystami, zeby ludzie wybrali bierność zamiast czynnego oporu i przywrócenia normalności i wolności.

ProVVe

2021-01-12, 15:46
Ja na komie blokuje np onet, ale i tak mi wyskakuje :-D

MasterSlayer

2021-01-12, 15:57
No tak tak, wielkie korporacje robią co im się podoba z ICH platformami a "wolnościowa" prawica w kwik. Jak to sie mówi : Tak działa wolny rynek...

Poza tym żadnemu korpo nie zależy na lewackich/prawackich/srawackich poglądach - oni mają tylko jeden cel - kasiunia. Jak przygrywanie w ten deseń im sie bardziej opłaca to tak będą robić. Ostatecznie wywołują tylko ból dupki paru osób i robią wokół siebie szum. A plując sie i płacząc i tupając nóżką, wielcy bojownicy - robicie im tylko reklamę. Nice.

LBZ

2021-01-12, 16:06
Takie mniej wiecej tresci jak poniżej sa akceptowane przez portale spolecznosciowe :-P szkoda, że narzedzie do kreowania opinii o publicznej nie jest w żaden sposób prawnie regulowane.