topic

Lewa wolność słowa

pnaj • 2021-01-12, 11:53

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C791089%2Cprezes-serwisu-parler-zrobimy-wszystko-aby-jak-najszybciej-wrocic-do-trybu

Google i twitter chyba zaczyna sobie strzelać w stopę.
Zaczęli blokować treści to ludzie zaczęli uciekać z twitter-a, to teraz próbują blokować portale, te im też uciekną.

Mam nadzieję, że skończą jak myspace lub jako serwisy dla wąskiej grupy odszczepieńców typu julek lgbt. Może w ich miejsce wejdą normalne firmy i kasa na kretynów się skończy.

Idź w chmurę mówili, to cię z dnia na dzień wyr*chają bez mydła.
Powoli trzeba się chyba zacząć uśmiechać do open source, ruskich serwerów i wyszukiwarek bo teraz sadol może w każdej chwili zniknąć z indeksu googla i dns-ów.

Najgorszą paranoją będzie, jak po którejś aktualizacji twój windows będzie ci blokował systemowo treści, które ich zdaniem są prawdziwe lecz nie lewackie.
Z drugiej strony skoro tak zaczynają robić to oznacza, że propagowanie lewej ideologii zaczyna się sypać, jak kiedyś komuna.

Byku35

2021-01-14, 10:50
na sadolu jak dodałem temat jak zrobić przepyszne plecaki ziemniaczane chrupiące a w środku miękkie to usunęli filmiki i dali mi banana

Noside

2021-01-16, 06:57
PieronJasnySzlag napisał/a:

Słuchaj, gdyby chodziło o korporacje to mielibyśmy zamordyzm kapitalistyczny. Korporacje mają na celu maksymalny zysk.
To co się obecnie dzieje to rewolucja marksistowska. Gloryfikuje się idiotów, głupców, murzynów na zasiłkach, ćpunów, k***y.
Niszczy się rodzine,wiare, tradycje, honor, napędza się feministki na mężczyzn (głównie białych bo najbardziej pracowici).
W szerszej perspektywie korporacje wszystko utracą bo jak ktoś będzie miał 90% wypłaty dać na ćpunów i antife to tym pie**olne i sam zacznie pobierać zasiłek.Pieniądze płyną właśnie do korporacji. Wierchuszka (słowo pasuje jak ulał) najbogatszych ludzi na świecie (praktycznie bez wyjątków są to chcicy jewrejskiego pochodzenia).
Używając logiki z ich 'narodowych' powiedzeń - "Inwestuj, gdy leje się krew", oraz "Podążaj za pieniądzem" można bardzo łatwo wskazać palcem, kto jest za to odpowiedzialny. My jesteśmy. Głosowaliśmy naszymi portfelami, żeby tacy ludzie byli u władzy.

Jak nagle się okaże, że miliardy ludzi nie dają sobie robić wody z mózgu i przestają korzystać z produktów i usług tych sk***ysynów, to poza kilkoma próbami tworzenia nowych marek i torpedowaniem na wszelkie sposoby "samodzielnych, złych gojów" będzie słychać tylko kwik.

Mając tyle pieniędzy po przejęciu całkowitej władzy w USA będą mogli wprowadzić swój ustrój siłą. Kwestia może 5 lat, zanim naciskana z pełną siłą, tworzona przez szmaty promujące wartości marksistowskie Unia Jewropejska całkiem pie**olnie w stronę destabilizacji regionu.
Co to dla takich zrobić u nas drugie Kongo?

Niezwyciężony

2021-01-16, 08:55
Noside napisał/a:

Jak nagle się okaże, że miliardy ludzi nie dają sobie robić wody z mózgu i przestają korzystać z produktów i usług tych sk***ysynów, to poza kilkoma próbami tworzenia nowych marek i torpedowaniem na wszelkie sposoby "samodzielnych, złych gojów" będzie słychać tylko kwik.Wstawaj, zesrałeś się ;-)