18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewa wolność słowa

pnaj • 2021-01-12, 11:53

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C791089%2Cprezes-serwisu-parler-zrobimy-wszystko-aby-jak-najszybciej-wrocic-do-trybu

Google i twitter chyba zaczyna sobie strzelać w stopę.
Zaczęli blokować treści to ludzie zaczęli uciekać z twitter-a, to teraz próbują blokować portale, te im też uciekną.

Mam nadzieję, że skończą jak myspace lub jako serwisy dla wąskiej grupy odszczepieńców typu julek lgbt. Może w ich miejsce wejdą normalne firmy i kasa na kretynów się skończy.

Idź w chmurę mówili, to cię z dnia na dzień wyr*chają bez mydła.
Powoli trzeba się chyba zacząć uśmiechać do open source, ruskich serwerów i wyszukiwarek bo teraz sadol może w każdej chwili zniknąć z indeksu googla i dns-ów.

Najgorszą paranoją będzie, jak po którejś aktualizacji twój windows będzie ci blokował systemowo treści, które ich zdaniem są prawdziwe lecz nie lewackie.
Z drugiej strony skoro tak zaczynają robić to oznacza, że propagowanie lewej ideologii zaczyna się sypać, jak kiedyś komuna.

wujawlade

2021-01-12, 17:50
Korporacje i rządy pójdą tak daleko jak im pozwolimy za jakiś czas możemy nie poznać świata jaki znamy.

riddick1773

2021-01-12, 18:22
No trochę racji masz lecz widać twoje ograniczenie. To nie lewactwo samo w sobie tylko cały system jest zły, popatrz na to szerzej A nie uzurpuj sobie prawo do obrażania wytworzone przez system nomenklatury która jest tylko iluzoryczne byczku

PieronJasnySzlag

2021-01-12, 18:58
artuooo1 napisał/a:

Prawaki gdzie ta wasza wolność sumienia (sprawa drukarza), wolność działaności i kiedy powstanie ten wasz prawacki" facebook", którym ciagle straszycie?


Trafna uwaga nawet jak na lewaka.
Tylko problem w tym że big tech zmonopolizowali rynek i niszczą konkurencje. Prowadzi to do sytuacji gdzie zwykły obywatel będzie zupełnie odcięty od informacji co się dzieje. To co się teraz dzieje przypominają czasy nazizmu i stalinizmu. Portale informacyjne powinny podlegać innym prawom niż piekarz który piecze bułki w kształcie tęczowego ch*ja.

Ja jako prawak byłbym mocno posrany i przygnębiony gdyby wszystkie julki, jandy stuhry, ostaszewskie lisy, durczoki i inne wasze lewicowe k***iszony zostały odcięte od gazet, internetu i mediów. Bo to oznaczało by że żyjemy w jakimś nowoczesnym kołchozie.
Natomiast widze że lewica jest wniebowzięta że prywatne firmy banują prezydenta światowego hegemona. Tylko pamiętajcie że każda rewolucja pożera własne dzieci i dla tych z góry będzie nieistotne czy głosowaliście na biedronia, kaczora, trzaskowskiego czy millera. Wszyscy sierpem i młotem dostaniemy jednakowo, po równo.

wujawlade napisał/a:

Korporacje i rządy pójdą tak daleko jak im pozwolimy za jakiś czas możemy nie poznać świata jaki znamy.



Słuchaj, gdyby chodziło o korporacje to mielibyśmy zamordyzm kapitalistyczny. Korporacje mają na celu maksymalny zysk.
To co się obecnie dzieje to rewolucja marksistowska. Gloryfikuje się idiotów, głupców, murzynów na zasiłkach, ćpunów, k***y.
Niszczy się rodzine,wiare, tradycje, honor, napędza się feministki na mężczyzn (głównie białych bo najbardziej pracowici).
W szerszej perspektywie korporacje wszystko utracą bo jak ktoś będzie miał 90% wypłaty dać na ćpunów i antife to tym pie**olne i sam zacznie pobierać zasiłek.

St...........on

2021-01-12, 19:37
Wiewór napisał/a:

Ból i cierpienie prawactwa to miód na moją duszę.



Tylko ,że oni nie sa prawicowcami (tradycja, równość, szacunek) kolego, oni mają odmienną wizję bo popierają chazarskich żydów pis, najbardziej socjalistyczną partię od czasów PZPR. Teraz wprowadzają ustawę o braku mozliwości odmowy mandatów, gospodarkę już zatopili , aby patrzeć jak będą wykupować firmy polskiego przedsiębiorcy za 100zł i zaraz kartki na zywność wprowadzą.

tomianek

2021-01-12, 19:46
Polecam sieć społecznościową diaspora*

Janko

2021-01-12, 20:03
banerr napisał/a:

Teraz widać kto rządzi. Masz mieć takie zdanie i poglądy jakie chce korporacja żydków. Jeżeli odstajesz lub masz własne zdanie wypadasz.
ch*j w dupę jakiejkolwiek cenzurze i cenzorom.



Raczej bym powiedział drut kolczasty w dupę chciałbyś im sprawiać przyjemność

:oops:

kamil1188

2021-01-12, 22:30
" DzidaZawodnik • Dzisiaj 15:34
żmij napisał/a:
Prawy czy lewy- jeden ch*j. Przesada nie jest wskazana w żadnym przypadku.


Jesteś alo lewackim trollem albo użytecznym idiotą Ale obstaawiam, że to pierwsze.

Dzisiaj jak ktoś sie dumnie okrasla jako coś pomiędzy lewicą i prawicą i pie**oli, ze wszystkie srkrajnosci to zło to jest DEBILEM i historia pokazała, że właśnie przez takich do władzy doszła radykalna lewica.

Po drugie ten kto 20 lat temu był najnormalniejszym polakiem dzisiaj jest nazywany skrajnie prawicowym, bo lewica cały czas przesuwa granicę normalnosci na swoją strone, dzięki czemu dzisiaj jak ktoś mówi, że stoi po srodku to znaczy, ze stoi dokładnie po lewej i swoja biernoscią pomaga realizować program szalonych globalistów.

Od ponad roku jest takawłaśnie moda na lewicy, żeby dla niepoznaki nazywac się centrystami, zeby ludzie wybrali bierność zamiast czynnego oporu i przywrócenia normalności i wolności."
Rzadko się odzywam - 100% racji, mam znajomych pedałów nie afiszują się z tym ale ja też mam wrażenie, że w tych czasach jestem jakiś skrajnie prawicowy...

CzerstWybut

2021-01-12, 23:14
Niezwyciężony napisał/a:

A ty co tu robisz fizyczny, plebejski robolu ? Nie powinieneś teraz opie**alać kolby swojemu proboszczowi ?
I ktoś ci już pisał na sadolu że ilorazu inteligencji nie podaje się w cm



Za takie coś nie blokujecie, za to ten skrajny lewak wiecznie może jechac po wszystkich kto sie z jego hipokryzja nie zgadza. Widze że moderacja leci z trendami światowymi.

eLzar

2021-01-12, 23:29
Jak dobrze, że nie używam windowsa czy tam ios .
Ludzie instalujcie sobie ubuntu :) Życie jest piękniejsze

Kurde26

2021-01-13, 08:38
j***ć fejsa. Zainstalowałem Ruska konkurencję Vkontakte. Zobaczymy co tam się będzie działo

Wiewór

2021-01-13, 08:43
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Tylko ,że oni nie sa prawicowcami (tradycja, równość, szacunek) kolego, oni mają odmienną wizję bo popierają chazarskich żydów pis, najbardziej socjalistyczną partię od czasów PZPR. Teraz wprowadzają ustawę o braku mozliwości odmowy mandatów, gospodarkę już zatopili , aby patrzeć jak będą wykupować firmy polskiego przedsiębiorcy za 100zł i zaraz kartki na zywność wprowadzą.



A to ja wiem że to są skrajne lewusy tylko oni siebie nazywają w błędnym przekonaniu prawicą. Takim idiotom nie wytłumaczysz że nie mają racji.

:-D

Ni...........ny

2021-01-13, 10:21
CzerstWybut napisał/a:

Za takie coś nie blokujecie, za to ten skrajny lewak wiecznie może jechac po wszystkich kto sie z jego hipokryzja nie zgadza. Widze że moderacja leci z trendami światowymi.



Czego jęczysz konfidencie ? Rozprułeś się do moderacji że obrażajo i dostałem warna, mod przyjrzał się też twojemu wpisowi i dostałeś warna, sprawiedliwie.

Więc może się nie wychylaj, bo ci się moderacja przeleci po wpisach i sam polecisz :kawa:


matrosbum

2021-01-13, 15:14
j***ć te lewackie ścierwa! A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści! tfuu

DzidaZawodnik

2021-01-13, 22:29
riddick1773 napisał/a:

No trochę racji masz lecz widać twoje ograniczenie. To nie lewactwo samo w sobie tylko cały system jest zły, popatrz na to szerzej A nie uzurpuj sobie prawo do obrażania wytworzone przez system nomenklatury która jest tylko iluzoryczne byczku



Przecież to lewica stworzyła ten system. Ja pie**ole.

p4nk1

2021-01-14, 01:28
artuooo1 napisał/a:

Prawaki gdzie ta wasza wolność sumienia (sprawa drukarza), wolność działaności i kiedy powstanie ten wasz prawacki" facebook", którym ciagle straszycie?



To nie jest kwestią drobnego przedsiębiorcy, który nie zgadza się na wykonanie jednego zlecenia, który nie cenzurował, tylko odmówił wpadki kilku zlotowek. tT już jest jawny wpływ korporacji na globalną politykę. Cenzura i social shaping w wykonaniu gigantów, który pokazuje, że demokracja w tzw. rozwiniętych krajach jest już tylko pustym słowem. Już rządy się przestają liczyć, korporacje przejmują ich rolę. Cyberpunkowa rzeczywistość staje się faktem.