topic

Lewa wolność słowa

pnaj • 2021-01-12, 11:53

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C791089%2Cprezes-serwisu-parler-zrobimy-wszystko-aby-jak-najszybciej-wrocic-do-trybu

Google i twitter chyba zaczyna sobie strzelać w stopę.
Zaczęli blokować treści to ludzie zaczęli uciekać z twitter-a, to teraz próbują blokować portale, te im też uciekną.

Mam nadzieję, że skończą jak myspace lub jako serwisy dla wąskiej grupy odszczepieńców typu julek lgbt. Może w ich miejsce wejdą normalne firmy i kasa na kretynów się skończy.

Idź w chmurę mówili, to cię z dnia na dzień wyr*chają bez mydła.
Powoli trzeba się chyba zacząć uśmiechać do open source, ruskich serwerów i wyszukiwarek bo teraz sadol może w każdej chwili zniknąć z indeksu googla i dns-ów.

Najgorszą paranoją będzie, jak po którejś aktualizacji twój windows będzie ci blokował systemowo treści, które ich zdaniem są prawdziwe lecz nie lewackie.
Z drugiej strony skoro tak zaczynają robić to oznacza, że propagowanie lewej ideologii zaczyna się sypać, jak kiedyś komuna.

Noside

2021-01-12, 16:17
Teoria spiskowa level master
Żydokomunistyczna korpopropaganda wyj***ła się z rowerka.
Cukierbergi i inne krzywe nosy obnażyły się zbyt intensywnie i ludzie wyrażają sprzeciw tworząc zdrowe dla nich alternatywy.
Fakt, że wszyscy uruchomili się w jednym momencie wygląda na zaplanowaną akcję.

Niezwyciężony

2021-01-12, 16:19
Driver19cm napisał/a:

A co ten lewicowy, tęczowy pomiot tutaj robi ? ? ?A ty co tu robisz fizyczny, plebejski robolu ? Nie powinieneś teraz opie**alać kolby swojemu proboszczowi ?

I ktoś ci już pisał na sadolu że ilorazu inteligencji nie podaje się w cm ;-)

AN...........or

2021-01-12, 16:20
wolność anala a nie słowa to jest

kolosasz

2021-01-12, 16:26
Narodowa wolność słowa:
https://www.newsweek.pl/polska/strona-komisji-laskk/mwlhwne
https://wiadomosci.wp.pl/tvp-usunelo-serduszko-wosp-6080771531854977a?nil=&src01=f1e45

https://oko.press/skandaliczna-decyzja-izby-dyscyplinarnej-zawiesila-sedziego-tuleye-i-pozwolila-postawic-mu-zarzuty-karne/

Cytat:

Za co Prokuratura Krajowa ściga Tuleyę(...) Prokuraturze Krajowej nie spodobało się to, że sędzia [Tuleya] w grudniu 2017 roku wpuścił media na ogłoszenie ważnego orzeczenia. Tuleya rozpoznawał wtedy na posiedzeniu zażalenie posłów opozycji na umorzenie przez prokuraturę śledztwa ws. głosowania przez PiS nad budżetem w Sali Kolumnowej Sejmu w grudniu 2016 roku.https://oko.press/nbp-chce-by-sad-zakazal-pisac-o-adamie-glapinskim-w-zwiazku-z-afera-knf-znamy-szczegoly/

ziu

2021-01-12, 16:28
Przecież windows 10 i jego licencja to jakiś żart jest. Polecam poczytać. Dobrze, że ja na pingwinie od lat siedzę i mam wyj***ne. Nie dość, że system bezpieczny i wygodny, to jeszcze przy okazji darmowy. System microsoftu nawet po zakupie nie jest Waszą własnością...

Manii

2021-01-12, 16:32
Cenzurator2000 napisał/a:

k***a odkryłeś Amerykę... już od dawna ta cenzura obowiązuje. Wejdź na fejsbuku na grupę handlową i napisz że kupisz pedał do takiego i takiego modelu roweru a potem zobacz co się stanie.Gowno wiesz co sie dzieje na swiecie synku

ququa

2021-01-12, 16:33
Niezwyciężony napisał/a:

Najlepsze w tym prawackim kwiku o wolności słowa jest to że to właśnie prawackie świnie najwięcej cenzurują.
Wystarczy wyrazić opinie różniącą się od prawackiego bełkotu i komentarz leci po kilku minutach. j***na hipokryzjamilcz hipokryto

Ce...........00

2021-01-12, 16:38
Manii napisał/a:

Gowno wiesz co sie dzieje na swiecie synkuno to dawaj, oświeć mnie, córeczko.

Wiewór

2021-01-12, 16:43
Ból i cierpienie prawactwa to miód na moją duszę.

artuooo1

2021-01-12, 16:51
Prawaki gdzie ta wasza wolność sumienia (sprawa drukarza), wolność działaności i kiedy powstanie ten wasz prawacki" facebook", którym ciagle straszycie?

Manii

2021-01-12, 17:04
Cenzurator2000 napisał/a:

no to dawaj, oświeć mnie, córeczko.To co sie teraz dzieje to juz nie twoja codzienna cenzurka cwaniaczku co mysli ze odkryl Ameryke 20 lat temu i szpanuje. Komuchy z Krzemowej Doliny aktywnie wplynely na wybory prezydenckie tlumiac informacje na temat laptopa Huntera Bidena zaraz przed wyborami na ktorym byla tona gowna na cala rodzinke Bidena. Twitter dal permanentnego bana Trumpowi, prezydentowi USA. Lewaki doxuja zwolennikow Trumpa i subskrybentow Parlera podajac ich dane prywatne narazajac ich na ataki fizyczne i rujnowanie karier. Ten news z Parlerem pokazuje ze te k***y robia sie coraz bardziej butne bo czuja ze ch*ja im ktos zrobi.

żmij

2021-01-12, 17:07
DzidaZawodnik napisał/a:

Jesteś alo lewackim trollem albo użytecznym idiotą Ale obstaawiam, że to pierwsze.
Dzisiaj jak ktoś sie dumnie okrasla jako coś pomiędzy lewicą i prawicą i pie**oli, ze wszystkie srkrajnosci to zło to jest DEBILEM i historia pokazała, że właśnie przez takich do władzy doszła radykalna lewica.
Po drugie ten kto 20 lat temu był najnormalniejszym polakiem dzisiaj jest nazywany skrajnie prawicowym, bo lewica cały czas przesuwa granicę normalnosci na swoją strone, dzięki czemu dzisiaj jak ktoś mówi, że stoi po srodku to znaczy, ze stoi dokładnie po lewej i swoja biernoscią pomaga realizować program szalonych globalistów.
Od ponad roku jest takawłaśnie moda na lewicy, żeby dla niepoznaki nazywac się centrystami, zeby ludzie wybrali bierność zamiast czynnego oporu i przywrócenia normalności i wolności.Innych nazywasz idiotami, a sam nie czytasz ze zrozumieniem.

Ce...........00

2021-01-12, 17:17
Manii napisał/a:

To co sie teraz dzieje to juz nie twoja codzienna cenzurka cwaniaczku co mysli ze odkryl Ameryke 20 lat temu i szpanuje. Komuchy z Krzemowej Doliny aktywnie wplynely na wybory prezydenckie tlumiac informacje na temat laptopa Huntera Bidena zaraz przed wyborami na ktorym byla tona gowna na cala rodzinke Bidena. Twitter dal permanentnego bana Trumpowi, prezydentowi USA. Lewaki doxuja zwolennikow Trumpa i subskrybentow Parlera podajac ich dane prywatne narazajac ich na ataki fizyczne i rujnowanie karier. Ten news z Parlerem pokazuje ze te k***y robia sie coraz bardziej butne bo czuja ze ch*ja im ktos zrobi.powiedz mi jeszcze coś co już wiem od dawna.

"12.01.2021 15:15 | Twitter poinformował, że usunął ze swojej platformy ponad 70 tysięcy kont, które administratorzy uznali za rozpowszechniające niebezpieczne teorie spiskowe "QAnon".
Słowa kluczowe: administratorzy uznali.
◼ 12.01.2021 15:00 | Dostawca usług internetowych (ISP) w północnym Idaho oraz w stanie Waszyngton zdecydował się zablokować Facebooka i Twittera dla odbiorców, którzy wysłali skargi dotyczące cenzury na portalach.
Zaczyna się robić chaos. Za pomocy cenzury walczą z cenzurą.
(źródło: Breitbart New)
◼ 12.01.2021 | Przedstawiciele "BigTech" w administracji Joe Bidena. Cała flota płynie do Białego Domu oraz agencji federalnych. Jedną z najpotężniejszych postaci (na stanowisku sekretarza personelu Białego Domu) będzie Jessica Hertz, była prawnik Facebooka. W komunikacji między Radą Bezpieczeństwa Narodowego a mediami pośredniczyć będzie Emily Horne z Twittera. Mark Schwartz z Amazona będzie kontrolował budżet Białego Domu. (źródło: New York Post)
Trzeba było spłacić dług?
◼ 12.01.2021 | Reporterka lewicowego New York Times'a Sarah Jeong wzywa do zbanowania konserwatywnego dziennikarza Andy'ego Ngo. Stwierdziła, że "jest niebezpieczny". Andy Ngo publikuje nagrania ukazujące działania BLM/Antify.
New York Times zatrudnił Sarę w 2018 roku. Jest to autorka takich twierdzeń jak: "o ludzie, to trochę chore jaką przyjemność sprawia mi bycie okrutnym dla starych białych mężczyzn". Sarah nigdy nie została zbanowana. Rasizm i nienawiść Sary są zgodne ze standardami Twittera i Facebooka.
◼ 12.01.2021 | Największe korporacje, od Amazona, JPMorgan i Exxona, przez Microsoft i American Express po Ford Motors, Goldman Sachs i Facebooka - zapowiedziały ukaranie parlamentarzystów, którzy podważyli zwycięstwo Joe Bidena. Akcję zapoczątkował Marriott.
Niektóre firmy poinformowały, że wstrzymanie dotacji dotknie 147 Republikanów, inne postanowiły ukarać polityków z obydwu izb Kongresu.
Podsumowując, system dopuszczający legalne łapówkarstwo doprowadził do legalnego szantażowania parlamentarzystów.
◼ 11.01.2021 | Facebook ogłosił, że usunie ze swoich serwisów wszystkie treści z użyciem terminu "S**p the s***l" (paranoja, że z tego powodu nie można go normalnie napisać, ale chodzi o hasło używane przez Trumpa oraz inne osoby uważające, że wybory prezydenckie 2020 padły ofiarą manipulacji.
W "Roku 1984" Orwella pracownicy Ministerstwa Prawdy niszczyli książki, artykuły i inne media z treścią niepasującą do nowo ustalonej rzeczywistości. Tworzyli nowe treści udając, że zawsze istniały w takiej formie.
◼ 11.01.2021 | Twitter. Konto dużego konserwatywnego włoskiego dziennika Libero zostało "czasowo ograniczone" (lecz można je po kliknięciu zobaczyć). Na swojej stronie Libero pisze, iż gazeta nie łamie żadnych standardów i liczy na szybki powrót do normalnego funkcjonowania. (info od Tomasza Łysiaka, @Libero_official)
◼ 11.01.2021 | Operator płatności internetowych Stripe odciął Donalda Trumpa od darowizn na kampanię.
◼ Kongresmen Ron Paul został zablokowany przez Facebooka. Ten szanowany polityk starej daty, cech*jący się wyjątkową kulturą osobistą, był ostatnią osobą, która mogła się spodziewać bana. Sam oświadczył, że nigdy nie dostał nawet ostrzeżenia. Ale jak wiemy - regulamin nie ma dla FB żadnego znaczenia.
◼ Kanał informacyjny Grupy Wyszehradzkiej Visegrad24 został zbanowany przez Facebooka (akt. - już przywrócono). Wcześniej V4 pisała o karaniu gigantów społecznościowych za łamanie prawa do wolności słowa.
◼ CNN próbuje wymusić na operatorach kablowych usunięcie Fox News, jedynej w USA stacji informacyjnej, która nie jest kojarzona z lewą stroną sceny politycznej. "Pracownicy CNN skontaktowali się już z sześcioma głównymi operatorami telewizji kablowej w kraju" - przekazał na antenie Fox News znany prezenter tej stacji Tucker Carlson.
Google, Apple i Amazon niszczą Parlera. Parler to młody serwis społecznościowy, który zdobywał sporą popularność wśród ludzi zirytowanych cenzurą u wyżej wymienionych gigantów. Głównie konserwatywni użytkownicy zyskali szansę komunikowania się poza korporacjami i bez obawy o cenzurę. Google i Apple usunęły aplikację Parler ze swoich sklepów, a Amazon odmówił Parlerowi dalszego dostępu do hostingu.
Po zablokowaniu Parlera, w zawrotnym tempie przybywa użytkowników portatu GAB - kolejnej alternatywie, ale postawionej na własnych serwerach. GAB tak jak Parler, został zablokowany przez PayPal, Apple i Google, które usunęło aplikację z Google Play. CEO portalu GAB Andrew Torba oraz jego rodzina zostali wpisani na czarną listę Visa za "hate speech", przez co zablokowano ich karty płatnicze.
◼ Facebook, Twitter i YouTube banują urzędującego prezydenta USA. YouTube usuwa nagranie z odezwą Trumpa o pokojowy udział w proteście i rozejście do domów. Twitter na stałe usuwa jego konto. Facebook banuje jego profil. Pretekstem stał się incydent w Kapitolu. Oczywiście te same firmy nie zareagowały, gdy latem całymi tygodniami dochodziło do masowych zamieszek pod szyldem BLM, a razem z nimi do kłamstw i manipulacji mediów, podżegania do wojny rasowej oraz nienawiści do białych, powstawania profili lewicowych organizacji terrorystycznych, grup utożsamiających się z systemem komunistycznym odpowiedzialnym za śmierć milionów ludzi oraz ruchów otwarcie mówiących o siłowym przewrocie, podpalających cały kraj i odpowiedzialnych bezpośrednio za kilkadziesiąt morderstw oraz ich gwałtowny skok w skali całego roku, a tażke w przypadku licznych znanych autorytetów i polityków, którzy bagatelizowali lub usprawiedliwiali przemoc i podburzali tłum do rewolucji."

Znalezione na innym portalu.

raistpol

2021-01-12, 17:48
kolosasz napisał/a:

Narodowa wolność słowa:wp
newsweek
i
kakaowe oko press :D
Poranna prasówka każdego zjeba lewackiego