18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Leszek zwiał

oso • 2019-10-11, 13:01
10-10-2019 Warszawa Leszek jest niepełnosprawny. Znalazł się w parku w pobliżu pl. Piłsudskiego gdzie chciał skorzystać z toalety :kloc:


PieronJasnySzlag

2019-10-11, 18:18
Leszek zwalający wszystko na Brudzińskiego, próbujący się wyszczać 10m od obchodów pod pomnikiem Smoleńskim.
I reporter Oko ekspres czyli największe lewicowe ścierwo.
Tak jak ktoś napisał, brakowało jeszcze tylko okrzyku konstytucja.

Dla czerwonej zarazy nie ma świętości. Nawet zmarłych się nie szanuje. Pokazał to Bolek nazywając śp Morawieckiego "zdrajcą" dzień po pogrzebie.

silwerbalk

2019-10-11, 19:01
k***a jak oni sobie w 5 nie dają rady z gościem na wózku to jak mają dać radę z nafukanemu sebowi co ma w łapie 60 cm..... :roll: ... Nic dziwnego że jak dzwonisz na pały bo się pod pomarańczą napie**ala 4 typa że jednego do białki prawie nie wpie**olili to każą czekać i że tam wpadną....

edmund

2019-10-11, 19:58
niedawno ktoś na portalu wspomniał że niepełnosprawni obecnie, są
cholernie roszczeniowi,
przyznam, nie znam tematu, chociaż znam temat skazanych wyrokami, skazanych na lata pierdla, oraz
i ich odwołania w postaci ton listów, do wszelakich instytucji w Polsce i Europie, gdyż siedzą za niewinność

viader80

2019-10-11, 20:30
dajcie spokój przecież to kodziarstwo, a jak nojman powiedział oni nadają sie do fejsbuka tylko. pis po jedno zło

cesarz1982

2019-10-11, 20:48
Wiewór napisał/a:

Ciekawe, że jak dresi i inne patryjoty polskie rozdupcają pod moim blokiem ogródek dla dzieci - rzucają flaszkami, sraja i szczają w piaskownicy, łamią ławki (pewnie lewackie) i się dzwoni po policję to albo w ogóle nie przyjadą albo czekają za rogiem jak swołocz się rozejdzie albo podejdą to ich przepraszają za interwencję - dają dopić piwko w spokoju i się rozejść a tu nagle jakiś inwalida popie**olony sra w parku a się psów z połowy miasta naleciało jak do suki w rui.
Ten kraj jest kompletnie odj***ny. Tu jest każdego dnia oposit dej.



Bo ty mieszkasz w Sosnowcu i stąd ta różnica

:lol:

robsonx79

2019-10-11, 21:06
Powód był na pewno polityczny. Do zdarzeń kryminalnych wysyłają jeden patrol i to z reguły mieszany, żeby sprawca na spokojnie zdążył uciec.

rah.im

2019-10-11, 22:27
Omg, znam bohatera tego filmu. Oryginalne nagranie trwa pol godziny. Tutaj jest uciete ale zarzuce ciekawostka, ze kawalek dalej pan Leszek sie zatrzymal.

Dżizas_kurde

2019-10-12, 01:48
Cytat:


Chyba poj***ny jesteś. Płace podatki na tych baranów, to wymagam od nich jakiegoś poziomu. A to zwyczajne p*zdy, nie policjanci(jak 3/4 polskiej policji).


ch*ja płacisz...
Wydawanie zasiłku dla bezrobotnych na harnasia to nie jest płacenie podatków.
Zamknij p*zdę.

TB303

2019-10-12, 13:09
Dżizas_kurde napisał/a:

ch*ja płacisz...
Wydawanie zasiłku dla bezrobotnych na harnasia to nie jest płacenie podatków.
Zamknij p*zdę.


Nie ujadaj, piesku. Przy takiej personie jak ja, jesteś nic nie wartym kundelkiem. Zniżając się do twojego niskiego poziomu: Ryj, śmieciu!