18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Leszek zwiał

oso • 2019-10-11, 13:01
10-10-2019 Warszawa Leszek jest niepełnosprawny. Znalazł się w parku w pobliżu pl. Piłsudskiego gdzie chciał skorzystać z toalety :kloc:


zeus6

2019-10-11, 15:22
Szkoda ze nie ma poczatku jak Leszek wulgarnie wyzywa kobiety w parku, zmieniło by to obraz filmu

willoo

2019-10-11, 15:25
Leszek dupą świecił w parku i pretensje do świata że smutni panowie w mundurach się pojawili? Co z tą Polską...

rybsony

2019-10-11, 15:39
HAL9000/2 napisał/a:

oczywwiście nagranie ucięte, bez początku bo pan leszek to chodząca niewinność który swoją tylko obecnością spowodował interwencję patrolu... ale z drugiej strony za hot pursuit za wózkiem dla inwalidów piwo..



Z tą chodzącą niewinnośćą to doj***łeś

:-)



:-)

jbone

2019-10-11, 15:51
fajnie w tej warszawie macie:5-ciu na jednego kaleke. w Krakowie gonią pałąrzy z maczetami.U nas na śląsku jak jedzie radiowóz to kierowca patrzy na wprost i tylko na wprost.Obok siedzi drugi i patrzy na zegary i tylko na zegary.No chyba że jadą młokosy ale to zaraz jest prośba o legitymację,imię i nazwisko i młody uczy się że na nikiszowcu nie ma co wysiadać z radiowozu a co dopiero spisywać za picie piwa.

URAGE

2019-10-11, 16:03
Skończcie z tym pieprzeniem, że 5 policjantów do jednego, bla, bla, bla... Pewnie byli na miejscu to podeszli. Nie raz już były sytuacje nagrane i wrzucane na sadola, jak jeden seba się rzuca i dwóch policjantów go musi przybić do gleby, a wokół awanturują i zbierają się jego kumple. Dodatkowa obstawa stara się uspokoić gapiów i tłum.

Dziad zamiast się wylegitymować to pie**oli o łazience i sp***ala, k***a brawo dla debila. Czynności zajęłyby mu dwie minuty i wszyscy by się rozeszli, ale stawia się i robi problem pomimo uprzejmości funkcjonariuszy, to idą wszyscy razem, bo nie wiadomo co się zaraz wydarzy, np. jakby właśnie zaczął im sp***alać tym wózkiem.

A to pie**olenie, że policja nie pomaga z menelami i sebami pod oknem. Jak podjedzie patrol dwuosobowy to nie rzucą się na 8 pijanych debili bez obstawy. Zanim przyjedzie obstawa to też najczęściej towarzystwo sp***oli przed psami i sprawa się sama rozwiązuje. Co innego by było, gdyby policja mogła typów odstrzelić w obronie własnej bez zagrożenia pierdlem. Dajcie im k***a body camy, będzie więcej materiałów na sadola i mniej patoli jednocześnie. Win-win.

jan.rzut

2019-10-11, 16:43
początek akcji na tym nagraniu:



jan.rzut

2019-10-11, 16:48
Witam, znalazłem filmik uciekającym Leszkiem inwalidą, chwilę przed tym co było na tym zamieszczonym przez Oso.

Leszek wkracza w 2 połowie.




Halman

2019-10-11, 16:53
Na kiego ch*ja mu ta pelerynka? Ma wewnętrzna potrzebę pozorować na superbohatera? jakiś k***a zjeb z ciśnieniem na "zaistnienie" ...

intermag

2019-10-11, 16:55
Jak tam raport smolenski? 4 lata sie pisze

jan.rzut

2019-10-11, 16:56
HAL9000/2 napisał/a:

Na kiego ch*ja mu ta pelerynka? Ma wewnętrzna potrzebę pozorować na superbohatera? jakiś k***a zjeb których nie brakuje...



nie wiem, może mu w plecki zimno.
chciałeś początek akcji więc masz.
a teraz jak już ktoś ostatnio wspomniał, poluzuj klin w rajstopkach i daj zasłużone piwo ;]

Halman

2019-10-11, 17:05
jan.rzut napisał/a:


chciałeś początek akcji więc masz.
daj zasłużone piwo ;]



A gdzie napisałem że chcę jakiś zasrany początek? napisałem że nie ma początku a nie że mnie on interesuje fajfusie...

Żebrakami gardzę...

jan.rzut

2019-10-11, 17:13
HAL9000/2 napisał/a:

A gdzie napisałem że chcę jakiś zasrany początek? napisałem że nie ma początku a nie że mnie on interesuje fajfusie...
Żebrakami gardzę...



fajfusa to Ci tatko zapodawał, bo wyrosłeś na wyjątkowego tłumoka.
nie mogłeś zostawić osobnego tematu?

Halman

2019-10-11, 17:24
jan.rzut napisał/a:

fajfusa to Ci tatko zapodawał, bo wyrosłeś na wyjątkowego tłumoka.
nie mogłeś zostawić osobnego tematu?



Pięknie sobie w stopę strzeliłeś myśląc ze jestem moderatorem od scalania tematów. Do takiego "tłumoka" jak ty to mi sporo brakuje...

ProVVe

2019-10-11, 17:56
Leszek powinien pałami po nogach dostać... Aaabcxekaj Leszek grubas nie chodzi... To po tym j***nym garbie i pie**olony tucznik nauczyłby się kultury albo zaczął jakac dla mnie lepiej jakby jeszcze większe upośledzenie by załapał cwaniaczek jeden to samo "opiekun"... Do wora, a wór do jeziora

Tr...........ty

2019-10-11, 18:08
McQurwa napisał/a:

Dobrze że nie darł gęby KOSTYTUCJA!



Leszek to raczej typ "inteligenta"-dyskutanta z prawicy