18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Leśnicy w pogoni za motopizdami

Krak • 2018-12-28, 10:59
Ponoć rodzime leśne motop*zdy.
Może kiedyś doczekamy się lepszego zakończenia, takiego w stylu brasiliana.

kickyourheadoff

2018-12-28, 11:11
Ciężko wyczuć czy to Polska

Nowo budowany kościół może przemawiać za tym, że to jednak nasza ojczyzna ale mundury nie przypominają straży leśnej

mygyry

2018-12-28, 11:12
Nie rozumiem dlaczego hamował

Ca...........on

2018-12-28, 11:24
Prawie jak Gwiezdne Wojny.


ag...........th

2018-12-28, 11:29
Czy on mu gazem chciał prysnąć w zamknięty kask?

Misiek_KRK

2018-12-28, 12:09
agoth napisał/a:

Czy on mu gazem chciał prysnąć w zamknięty kask?


Kask ma otwartą część twarzową. Dodatkowo założone ma gogle, prawdopodobnie wentylowane i nos odsłonięty więc gaz spokojnie wdarłyby sie do oczek tego idioty

~Velture

2018-12-28, 12:14
Nie mogli w bok w las odbić gdzieś?

ag...........th

2018-12-28, 12:38
Swoją drogą, przypomniała mi się historia. Właścicielka hotelu w Sudetach w którym odpoczywało moje dupsko w zeszłym roku, miała konie i mała agroturystykę. Opowiadała, że raz przejechała się konno po leśnej drodze i dostała list z nadleśnictwa ze zdjęciem jak jeździ po lesie z wezwaniem do zapłaty 500zł kary. Okazało się że żeby jeździć konno po lesie, trzeba poprosić nadleśnictwo o wytyczenie trasy i pozwolenie. Podejrzewam że tyczy się to również quadów i crossów. Nie do końca kumam jednak skąd pomysł na monitoring w lesie.

Kaczorowy

2018-12-28, 12:47
@up Monitoring jest w naszych lasach mocno rozbudowany - po pierwsze ze względu na zagrożenie pożarowe i możliwość wczesnego wykrywania źródła ognia, dwa - kradzieże drewna. No i jak widać na motopicki też przydatne. Chociaż nie wiem po uja paliwo marnują. wystarczy stalową linkę rozciągnąć między drzewami, zabawniej.

Ca...........on

2018-12-28, 13:10
Ja tam bardzo sobie chwalę ten monitoring leśny. Mam działkę w tzw. "otulinie" i od paru lat jeździł mi jakiś gówniak na quadzie. Było parę akcji, ale go to nie zraziło. Dopiero 3 grzywny (nie mandaty) zrobiły swoje :)

@~Velture Błagam, powiedz mi, że nie jesteś zwolennikiem tego radykalnego gównozjadztwa, którym jest quadowanie/motokrosowanie... bo jak coś to ja kompletnie stracę do Ciebie szacunek...

woytasw

2018-12-28, 13:50
Straż leśna powinna dysponować landrowerem z wieżyczką z KM-em. Ucieka? Seryjka po oponach. Dostał motop*zdek zamiast opon? Po co uciekał
Myślę, że problem po kwartale byłby rozwiązany.

Wojtass84

2018-12-28, 14:48
Jeśli przejadą przez drogę gruntową i nie ryją, nie robią szkody, to myślę że można by na to przymykać oko. Ale takich co faktycznie ryją bezmyślnie pola uprawne, szlaki, czy ścieżki należy karać. Na sadola nie powinno się wrzucać takich materiałów bo daje to aby pożywkę tym co żal dupę ściska (wiem że się narażę sporej części) Jak siedzą gimbusy przed kompami i hejtują, to źle, jak siedzą pod blokiem to źle bo patola i nic nie robią. Ale jak znajda jakieś zajęcie na powietrzu, jakim jest np enduro to k***a też źle. Ogarnijcie ludzie tą swoją zawistną, wieczną krytykę. Oczywiście gorąco pozdrawiam

mali118

2018-12-28, 15:53
malo rozgarniety ten motocyklista, wystarczylo zjechac z drogi miedzy drzewa

Ca...........on

2018-12-28, 16:34
@up Nie wcale, nic nikomu nie robią. No to życzę koledze, żeby mu cięli beton tarczą pod oknami, bo hałas jest porównywalny. Nie wspominając o tym, że na okrągło to w lesie powinny pierdzieć tylko dziki, sarny, jelenie... itd. Każdy normalny człowiek, jak przejeżdża przez las inną drogą niż asfaltowa, to jedzie w miarę cicho, żeby właśnie nie rozpie**alać ostatnich skrawków natury w naszej wspólnej przestrzeni. No ale zawsze znajdą się debile, którzy lubią obnażać swoją wojującą bezmyślność :) I jeszcze ich wazeliniarze rafinujący swe smarowidło ze szlamu chlapiących z ich jadaczki na wszystkie strony farmazonów.

timmy77

2018-12-28, 16:38
Na te k***y co po lesie zapie**alają to powinni link stalowe między drzewami montować, jeżdżę codziennie latem rowerem przez las i mi taki k***iarz na crossie wyskoczył, rozj***ł przednie koło, ja się wyj***łem a ta k***a pojechała dalej...