18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Lepszy Sadistic

MrNeko • 2019-11-13, 19:31
Proponuję aby zwiększyć granicę liczby piw aby dostać się na główną bo coraz częściejj pedalskie filmiki nie sadolowe zaczynają się pojawiać na Sadolu

~Sunday

2019-11-14, 02:45
MrNeko, proponuję żebyś sam dodał kilka tematów i wtedy ocenimy ich "sadolowość".
Nie odzywałbym się w tym temacie gdyby nie to, że oprócz tego że sam osobiście nic nie wnosisz to cały czas narzekasz.

Napisałeś tylko kilka postów, a to część z nich:
- To jest tak stare, że bóg z mojżeszem sobie ten kawał opowiadali
- Czemu to jest na głównej?
- Zdajecie sobie sprawę, że to było dawno? Jakim cudem jest to na głównej?
- Ban tym co dali piwa
- Prośba o usunięcie filmu
- Czemu to jest na Hardzie?
- Czemu na sadisticu pojawiają się nieśmieszne fejki
- Prosimy o usunięcie tego materiału ze strony Sadistic.pl

plus kilka innych w tym tonie.

Chcesz lepszego sadola? Pokaż jak to się robi! Miej jakikolwiek osobisty wkład w tą społeczność!
Wtedy będziemy dyskutować.

MrNeko

2019-11-14, 18:44
Wiesz tematów żadnych nie dodam bo nie ma u mnie i w okolicy sadolowych treści a te komentarze są pod filmikami które naprawdę zasługują na usunięcie

~Velture

2019-11-14, 22:26
Sobie k***a oceniaj i wymagaj czegokolwiek jak ch*ja tutaj wnosisz i ch*ja tutaj znaczysz.

MrNeko

2019-11-15, 18:59
Velturałkę napisał/a:

Sobie k***a oceniaj i wymagaj czegokolwiek jak ch*ja tutaj wnosisz i ch*ja tutaj znaczysz.



Przepraszam najmocniej, że nie mieszkam w Brazylii tylko mieszkam w spokojnym miejscu i nie mogę dostarczać codziennie świeżych materiałów.

~Sol

2019-11-15, 22:13
MrNeko napisał/a:

Przepraszam najmocniej, że nie mieszkam w Brazylii tylko mieszkam w spokojnym miejscu i nie mogę dostarczać codziennie świeżych materiałów.



Czyli Ty naprawdę wierzysz, że pozostali użytkownicy mają po sąsiedzku walczące gangi, skaczących z wieżowców samobójców, wszelkiego rodzaju wypadki, koleżanki z ku*asami i srających na siebie, starych Niemców? :lol:

~Angel

2019-11-15, 22:17
:roll:

Wypraszam sobie - nie jestem niemcem :krejzi: