18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lepiej wytłumaczyć się tego nie da

OpenStreetMaps • 2021-11-15, 21:11
Temat który już mnie w zasadzie męczy bo nie ma co kopać się z koniem, a przekonanych nie sposób przekonać.
przyjemnie słucha się kłamstw znając prawdę
Ale dziś rano przelała się czara goryczy gdy oglądałem na Polsacie to jak nendzna dzennikarzyna podchodzi do ludzi w metrze i oskarżycielskim tonem wypytuje dlaczego nie noszą maseczek.
A na koniec programu kwituje stwierdzeniem że niektórzy nadal wieżą w teorie spiskowe po czym zostaje pokazany dziad który bredzi coś w stylu że on ma wiedzę medyczną a covid wywołany jest kazirodztwem.
Jawnie zależy parchom dziennikarskim na dyskredytowaniu ludzi którzy mają czelność samodzielnie obserwować , myśleć i dostrzegać na co dzień absurd na absurdzie związany z tą plandemią

Te dwa wywiady powinny być na głównej bo tu mało kto zagląda ale tam jest miejsce na głupawe filmiki dla rozrywki bo ludzie mają dość poważnych tematów.













Antykorporacjonizm w czasach powszechnego zniewolenia
to coś za co będą wsadzać do więzienia.

Nie każdy kto uwierzył propagandzie jest stracony ludzie przebudźcie się.

A na wynajętych trolli którzy zaraz zaczną szukać dziury w całym lub nawet zaraz błędy ortograficzne wytkną delikatnie mówiąc mam wyj***ne.

Bardzo proszę moderatorów o nie wyrzucanie tego linka gdyż nie wiem jak wstawić tutaj film umieszczony na tej stronie https://rumble.com/vo2gvz-kto-rzdzi-wiatem.-film-ktry-obudzi-wielu..html?fbclid=IwAR2NT6tBQ5o_W_mhseTO8kXWG_9CqGzNUlMTBy87EA82k8mWWru4mNtoAS0

Dokładnie wyjaśniający kto naprawdę rządzi Światem i jak sprawdzić to samodzielnie na Internecie gdyż takie informacje zanegować jest bardzo łatwo rzucając zasłonę dymną w postaci hasła "teoria spiskowa". I już ludzie przestają się tym interesować .
Nie sprawdzając gdzie leży prawda.

mam_racje

2021-11-15, 21:26
"Katarzyna Szewczyk" mówi wam, jak macie żyć?

jjuice

2021-11-15, 21:56
jezeli ona tak tylko mlaszcze przy zwyklej gadce to ciekawe jak brzmi przy zwyklej lasce?

Zygmundo

2021-11-16, 11:09
Odsłuchałem pierwszy. Na początku usłyszałem "interesuje się astrologią" mówię ch*j jedziemy dalej, potem pada kolejne hasło klucz "chemitrials" czy ch*j wi co.
Pomijając fakt, że typiara jest jebnięta ma sporo racji, bo mówi oczywiste oczywistości. Standardowo widzimy problem, ale rozwiązań brak.

skywalker75

2021-11-24, 08:33
"Katarzyna Szewczyk, osoba, która gdy umawia się na wywiad nie patrzy w kalendarz tylko w gwiazdy" (tak została przedstawiona w drugim filmiku) - dziękuję, do widzenia . Dużo mówi o manipulacji, ale w mojej opinii jest jej ważnym elementem. Tak własnie wygląda wojna informacyjna ,mająca na celu skłócić społeczeństwo, wprowadzić chaos, anarchię, podważyć zaufanie do rządzących i ostatecznie wyprowadzić ludzi na ulice, wykorzystać zdezorientowanych i zagubionych ludzi. I to dlaczego ? Bo muszą czasami założyć maseczki , i powinni zaszczepić się przeciwko groźnej chorobie . Powód, który jeszcze kilka lat temu 99% społeczeństwa by wyśmiało. Tak własnie upadają zwaśnione i zmanipulowane narody, a potem i państwa . Wystarczy , że uważało się na historii ,zamiast układać tarota i patrzeć w gwiazdy.