18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lepiej przygazować niż skręcić

Gruby Brzuch • 2016-09-02, 18:17
Motocyklista próbuje odstraszyć wymuszającego pierwszeństwo kierowcę samochodu.


znawca

2016-09-02, 18:34
motop*zdeczka + baba za kierownicą. To nie mogło się źle skończyć :amused:

Henboh

2016-09-02, 18:47
Nie on pierwszy i nie ostatni.
Jadąc między pojazdami, taki motorniczy często znajduje się w martwym polu albo w samym rogu lusterka, gdzie naprawdę ciężko go dostrzec (w tych warunkach, kierowca mógł światła motocykla wziąć za lewą stronę samochodu za nim).

Niby wina kierowcy, ale za brak instynktu samozachowawczego się płaci. Dobry motocyklista powinien wiedzieć o martwym polu i o widoczności w puszce, żeby być jak najbardziej widoczny dla innych, bo kierowca ryzykuje tylko blacharką, a nie zdrowiem.

Edit: Tym bardziej, że biały dał kierunek.

TytanowyRosomak

2016-09-02, 19:38
Też na kiblu w korku zapie**alam między samochodami ale nie tak szybko :)

lorddiod

2016-09-02, 21:00
moto zasłużył. nie zapie**ala się miedzy autami.

mazga50

2016-09-03, 02:21
a może by tak dla odmiany, motocykliści zaczęli jeździć przepisowo? co?
a może zbyt wiele wymagam? może nie potraficie...?

hejcior

2016-09-03, 19:51
Gruby Brzuch napisał/a:

Motocyklista próbuje odstraszyć wymuszającego pierwszeństwo kierowcę samochodu.



Ja rozumiem, że w GTA prawa jazdy nie wymagają, ale zanim pie**olniesz taką głupotę weź sprawdź na czym polega 'wymuszenie pierwszeństwa' i jakie przepisy łamał motocyklista a później zabieraj głos. Ręce opadają na tych k***a specjalistów za pięć groszy.

tekkit

2016-09-03, 22:26
Co to za wyprzedzanie pomiędzy autami. ? Nosz k***a nikt nie widzi w tym niczego złego ?

Sabajone

2016-09-04, 15:50
Ok, ja wiem że w świetle obowiązującego prawa mają prawo jeździć pomiędzy samochodami w korku, ale! Czy k***a nikt nie może tam dopisać że maksymalnie 5-10 km/h?! Przecież ta moto p*zda jedzie tam lekkim ch*jem 80km/h i k***a zdziwiony że ktoś chciał pas zmienić i pedała nie widział... Poważnie ten przepis o możliwości jazdy między samochodami w korku trzeba wyj***ć w ch*j a jak wam k***y na motogównie ciepło to kupcie samochód albo wypie**alać na tor!

Nie każdy ma w aucie klimę a stać musi. Się k***a znalazły święte krowy pie**olone którym się zawsze śpieszy.
Na szczęście idzie zima i będzie chwila odpoczynku od tego pedalstwa.

SAFerguson

2016-09-04, 16:10
jakie przygazować? Zredukował bieg prawdopodobnie do dwójki... prawko w laysach znalazłeś czy zdajesz za 10 lat dopiero?

Nihilista

2016-09-04, 16:26
Mam pod domem samochód i motocykl - zależnie od warunków pogodowych i korków wybieram jedno lub drugie. Nie reprezentuję żadnej z grup fanatyków, z tego powodu komentarze takie jak wyrzygał Sabajone powodują u mnie potrójną dawkę śmiechu :) Znam wielu takich wrogów motocykli, którzy dopiero po wódce przyznają się, że boją się dwóch kół. Ile kompleksów musi mieć p*zda, która pisze o ludziach - zapewne dużo sprawniejszych i odważniejszych od niego - że są "pie**olonymi, świętymi krowami, k***ami na motogównie"?
Kiedy prawiczki takie jak ty robią rano i popołudniu korki na mieście, bo każda p*zda musi jechać do pracy osobno w swoim autku (zamiast dogadać się z kolegą i dojeżdżać jednym pojazdem), z przyjemnością biorę motocykl i nawet nie mam chwili na zastanowienie się co taka ciota w puszce pomyślała, kiedy ją mijałem. Mam stać, bo się źle czujesz, kiedy ktoś cię wyprzedza w korku? Jaki ty k***a jesteś żałosny! :D Z drugiej strony, kiedy w weekend zabieram babę na zakupy, nawet przez myśl mi dwa koła nie przejdą. Grzecznie ustępuję rowerom i motocyklom, bo świadomie wybrałem puszkę dla własnej wygody, zdając sobie sprawę, że zagracam całą szerokość pasa.
Mnóstwo klientów serwisu, w którym pracuję, to świeży posiadacze motocykli i skuterów o pojemności 125 - na kategorię B. Wybrali te środki lokomocji ze względu na korki i przyczyniają się dzięki temu do ich zmniejszenia. To też "k***y", święte krowy"? Gdyby tylko więcej osób miało tyle zdroworozsądkowego myślenia i odwagi w sobie, by zmierzyć się z ulicą bez pancerza z blach.. Notabene większość ze świeżaków to kobiety, których mężowie od dawna na dwóch kołach jeżdżą. Co ty na to, p*zdo?
Co do filmu, wina po obu stronach - ale na miejscu policji doj***łbym motocykliście. Ostatecznie samochody się poruszały, to nie była jazda w korku, a normalne wyprzedzanie.

brn91

2016-09-04, 17:18
Cytat:

Motocyklista próbuje odstraszyć wymuszającego pierwszeństwo kierowcę samochodu.


Ty chyba jesteś pie**olnięty

Krakus76

2016-09-04, 17:28
Dokładnie, widać że autor tematu nie jeździł na moto, ja miałem podobnie, awaryjne hamowanie: lewą ręką zdążysz chwycić sprzęgło, prawą ręką hamulec, masa ciała leci na przód i nie jesteś w stanie puścić gazu, jeszcze nogą hamujesz.
Fakt że za szybko zapie**alał między samochodami.
Pozdrawiam MOTOCYKLISTÓW, ja mam samochód , 2 motocykle, 2 rowery, 1 hulajnogę :P

jehehej

2016-09-04, 17:44
jaka wina kierowcy k***a? zobaczcie chwile wczesniej jak motozjeb omija nieprzepisowo pojazdy, chcial zyskac czas lamiąc przepisy to został skarcony, karma suki