18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lepiej oddaj broń...

Jesse.Pinkman • 2021-09-17, 10:50
...zanim wpakujesz kulkę sobie albo komuś. Według opisu policjant/policjantka w Waszyngtonie po strzelaninie z murzynem dostaje ataku paniki. Na szczęście ogarnięty kolega odbiera mu/jej broń.

mygyry

2021-09-17, 10:57
Przecież to babie odpie**ala, wyj***ć na zbity pysk z mundurówki.

Jesse.Pinkman

2021-09-17, 11:03
mygyry napisał/a:

Przecież to babie odpie**ala, wyj***ć na zbity pysk z mundurówki.


W opisie nic nie wspomnieli więc po głosie trzeba zgadywać. Tak czy siak po takiej akcji robota za biurkiem czeka, tu nie ma miejsca na chwile słabości.

kedzior242

2021-09-17, 11:21
Po reakcji widać, że nie chciał kropnąć tego brudasa. A i tak będzie: ,,Uuu to dobry chłopak był i mało Cracku żarł" ,,Policyjna brutalność" itp.
Cały biały segment, który trzyma stronę tych czarnych kryminalistów, powinien zostać na tydzień zamknięty, na takim Groove Street.
Po tygodniu mieliby wyr*chane czarnym ch*jem piętno tolerancji na dupach.

agent_kosa

2021-09-17, 12:37
Jakim gównem to nagrane, całkowity brak stabilizacji

Zbysław

2021-09-17, 13:03
Katole czy pistolet to jest broń?

Jakby wam wmawiano od dziecka że dupa pachnie to by też wam pachniała

KFCnigget

2021-09-17, 13:29
a te policjanty to nie mają co robić tylko chodzić po mieście i strzelać do uzbrojonych? a co jeśli ktoś w tym czasie otwiera puszkę piwa w jakimś parku? :kawa:

zwierzak30

2021-09-17, 13:52
Zbysław napisał/a:

Katole czy pistolet to jest broń?
Jakby wam wmawiano od dziecka że dupa pachnie to by też wam pachniała



Wiem że jest piątek.Ale czy ty k***a przypadkiem za wcześnie nie zacząłeś???


Jesse.Pinkman

2021-09-17, 16:49
Zbysław napisał/a:

Katole czy pistolet to jest broń?
Jakby wam wmawiano od dziecka że dupa pachnie to by też wam pachniała


Odstaw to co ćpasz jak najszybciej.

Serdello24

2021-09-17, 17:20
Będzie dzień wolny ;)

URAGE

2021-09-17, 19:02
mygyry napisał/a:

Przecież to babie odpie**ala, wyj***ć na zbity pysk z mundurówki.



Co ty pie**olisz? Głupi czy tylko cwaniak w necie? Widać i słychać, że to facet. To, że mówi złamanym głosem po tym jak dostał salwę tuż nad głową i życie przewinęło mu się przed oczami jest chyba k***a normalne?! Nie wiem kogo nie ruszyłaby ta sytuacja, chyba tylko Ciebie twardzielu.

Wiewór

2021-09-17, 19:11
Syndrom stresu pola walki. Taki policjant jest cały czas w strefie wojny. Napięcie powoduje wysiadanie psychiki. Za każdym rogiem przecież czai się murzyn który chce go zabić. Nie pytajcie który tylko pytanie kiedy małpa wpadnie w szał i zacznie do ciebie strzelać. Kto by to wytrzymał. Murzyny tylko chodzą i kombinują conby tu odjebac.
Nie każdy czarny to przestępca tylko dlatego że nie wszystkich udało się złapać

MigMagTig

2021-09-17, 19:54
chłop może w szoku jest

Kurde26

2021-09-18, 02:58
A ja myślę że o taki atak paniki i zespół stresu bojowego wcale nie jest trudno. Nie ma co się mądrować że baba, że za biurko itd. Ilu z was trzymało broń? A do ilu z was strzelano? Po drugiej stronie szybki łatwo wydawać wyroki.