18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lemingrad

Zapi93 • 2017-05-10, 11:29
Można się pośmiać z przepranych mózgów. ;)


nowynick

2017-05-10, 11:46
problem jest taki, że obsadzanie paru tysięcy stanowisk pracy na podstawie pokrewieństwa czy lubienia nie jest w Polsce łamaniem prawa. No ale wtedy odpowiedzieć karnie musiała by każda rządząca ekipa nie tylko PiS.

ddss

2017-05-10, 11:49
Żegnam, noł koment..

Powiedział mocher "Facepalm"

~Velture

2017-05-10, 12:29
Przecież to są sprowadzeni statyści z całego kraju na ten kabaret.
Dostali darmowy transport i pewnie po 10-20zł na łebka kieszonkowego, flagi, chorągiewki, proporczyki, bannery i idą jak stado baranów nie wiedząc w sumie po co a jak się ich ktoś dopytuje to już agresywni się zaczynają robić bo nie wiedzą co powiedzieć poza "pis łamie wszystkie prawa".

No i to wszystko z naszych podatków zostało opłacone. Cała ta szopka od A do Z została opłacona z twoich, moich, naszych i waszych pieniędzy.

JohnMadafaka

2017-05-10, 12:42
@Velture Bardziej mi się widzi, że tak naprawdę idą za darmo, bo "tak trzeba", a proporczyki kupują po piątaku.

Zadi_

2017-05-10, 12:51
@upy a tak naprawdę to idą i tacy, i tacy.

UberPatriot

2017-05-10, 13:01
No idioci, jak to możliwe, że dorośli ludzie nie mają pojecia o tym co się dzieje? pie**olą o łamaniu jakichś praw, nie wierzę w tych ludzi...

sumka

2017-05-10, 13:54
Zabawne te wsze wypociny, mam mieszane uczucia bo trochę mi was żal, z drugiej strony dzięki wam podwoiłem swoje dochody a za chwile je potroję. Zawsze starałem się bronić użytecznych idiotów waszego pokroju ale teraz stwierdzam że lepiej jest was porządnie wydymać bo jesteście tak głupi że inaczej nic nie zrozumiecie a można jeszcze dobrze zarobić ;)

lesiot

2017-05-10, 15:36
k***a, ale zaskoczenie... patrzcie jak teraz Was oświecę i wyjawię Wam "Amerykę w konserwach".

Na wiecach politycznych (tak to był wiec polityczny, podobnie jak te 10 każdego miesiąca), jest całe mnóstwo przypadkowych ludzi, którzy robią "tłum".
Ba... jest tak zawsze, niezależnie jaka partia stoi za takim wiecem.

Ale to nic... sympatycy (media) partii przeciwnej, wysyłają na te wiece "dziennikarzy", żeby wyłapywali z tłumu jakieś charakterystycznych pikników... oczywiście do publikacji trafiają głównie materiały barwne, śmieszne, oburzające, ośmieszające i heheszkowe...


PS. Proposy dla pana z 9 minuty, bo z całkiem sensownie odpowiada.

-= SPOILER MODE: ON =-
Na kolejnym wiecu organizowanym przez (PiS, PO, Nowoczesną, PSL, SLD, Kukiz, RN, Korwin) też będą pikniki i też będą śmieszkowie z mikrofonem.

Ork.Fajny

2017-05-10, 21:18
Ci z filmu to takie lesioty z "reala" :mrgreen: Dużo krzyczą o tym jak to się źle dzieje ale nie potrafią wskazać nawet jednego konkretnego przykładu.

sumka

2017-05-10, 21:40
Ork.Fajny, Co chcesz wskazywać nawet jak by ci napluć w twarz to powiesz że deszcz pada :)

Ork.Fajny

2017-05-10, 21:50
sumka, ten tekst geniuszu stosuje się do konformistów... Czy moja aktywność na tym forum to wieczne zgadzanie się z kimś...? Szczerze wątpię.
Poza tym zainwestuj w kropki i przecinki bo Twój post ledwo zrozumiałem.

lesiot

2017-05-10, 23:07
Ork.Fajny napisał/a:

Ci z filmu to takie lesioty z "reala" :mrgreen: Dużo krzyczą o tym jak to się źle dzieje ale nie potrafią wskazać nawet jednego konkretnego przykładu.


Nie spodziewałem się, że będę miał psychofana... latasz ze mną jak ratlerek :)

Z to ten heheszkowy głupawy dziennikarzyna to taki Ork... cały czas to samo głupie pytanie zadaje i pomimo, że kilka dość sensownych odpowiedzi dostał od ogarniętych ludzi, to na koniec wciąż nic nie wie i nadal tak samo durny zanim zadał pytanie i udaje, że nikt mu nie odpowiedział :P