18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekka nieuwaga...

~Velture • 2018-06-22, 09:15
Oczywiście baba... bo jakżeby inaczej... :homer:


SirMajkel

2018-06-22, 09:44
a skąd wiesz, że baba? Bo na pełnym nagraniu widać kierowcę i jest to łysy gruby facet..... albo feministka.

~Velture

2018-06-22, 09:54
SirMajkel napisał/a:

a skąd wiesz, że baba? Bo na pełnym nagraniu widać kierowcę i jest to łysy gruby facet..... albo feministka.


Taki był opis pod filmem.

Pantilion

2018-06-22, 12:33
@up Jeden ch*j czy to baba czy gruby chłop. Jebło to jebło na ch*j drążyć temat :krejzi:

Biancaaaa

2018-06-22, 15:24
tak to je gdy się za późno wyjmie

Ow...........an

2018-06-22, 15:46
Biancaaaa napisał/a:

tak to je gdy się za późno wyjmie



A Ty swojego zawsze w porę wyjmujesz? :mrgreen:

DoubleBorger

2018-06-22, 21:24
W opisie widzę, że wina baby w odtwarzaczu na początki widzę stację i już wiem co będzie się działo. Na egzaminie na prawo jazdy powinno być obowiązkowo tankowanie jak sie okazuje.
P.S. nigdy nie rozumiałem sensu pracy tych ludzi co chodzą przy dystrybutorach i oferują pomoc, nawet prz -15°C. Teraz wiem, że ma to sens.

banerr

2018-06-22, 21:32
up. Oni po prostu chcą żyć to instynkt samozachowawczy. A baby myślą, że to tacy gentelmeni.

ritu4l

2018-06-22, 21:45
Zajebiste zabezpieczenia stacja ma, a w Polsce jak w dżungli, jedynie pęka wąż i lekko uszkadza auto

mp0011

2018-06-22, 22:58


Wyjątkowo szpetna ta baba ;)

bodzio667

2018-06-22, 23:40
Dziwne, że samochód nawet nie drgnął, gdy ten kloc usiadł...

Ow...........an

2018-06-23, 00:03
Ale jak???
Zbiorniki z paliwem na dachu trzymali???

DoubleBorger

2018-06-23, 00:17
Tak teraz sobie myślę, że ja zawsze trzymam pieczę nad tankowaniem, i nie wyobrażam sobie zablokować tym gównem i niech odbije samo. Tankuję, odkładam i idę płacić. Już nie mówiąc, żeby komuś pozwolić. Jak sobie sam upie**olę paliwem lakoer to chociaż wiem, żeby jakoś to wyczyścić - ogólnie nie ma do kogo mieć pretensji. Pozwolić komuś, żeby coś sp***olił, a później się irytować i wypominać sobie, że można było samemu zrobić.

Może ponurak, komuch i nie mam zaufania do ludzi, ale wolę mieć do siebie samego pretensje i pamiętać na przyszłość.

ritu4l

2018-06-23, 18:25
DoubleBorger napisał/a:

Tak teraz sobie myślę, że ja zawsze trzymam pieczę nad tankowaniem, i nie wyobrażam sobie zablokować tym gównem i niech odbije samo. Tankuję, odkładam i idę płacić. Już nie mówiąc, żeby komuś pozwolić. Jak sobie sam upie**olę paliwem lakoer to chociaż wiem, żeby jakoś to wyczyścić - ogólnie nie ma do kogo mieć pretensji. Pozwolić komuś, żeby coś sp***olił, a później się irytować i wypominać sobie, że można było samemu zrobić.

Może ponurak, komuch i nie mam zaufania do ludzi, ale wolę mieć do siebie samego pretensje i pamiętać na przyszłość.




Kiedyś pracowałem na stacji, też nigdy nie mogłem uwierzyć jak ludzie mogą pozwalać komuś tankować a sami iść sobie do kasy, a mało kto pytany o pomoc odmawiał. Mógłbym sobie litr odlać do kanistra czy zalać cały wlew i nadkole, on nawet by tego nie widział.

~Velture

2018-06-23, 18:34
r0773n napisał/a:




Kiedyś pracowałem na stacji, też nigdy nie mogłem uwierzyć jak ludzie mogą pozwalać komuś tankować a sami iść sobie do kasy, a mało kto pytany o pomoc odmawiał. Mógłbym sobie litr odlać do kanistra czy zalać cały wlew i nadkole, on nawet by tego nie widział.


Hehe aż przypomniałeś mi filmik tutaj dany kiedyś jak gość na stacji tankował komuś auto i sobie zalał cały kanister :amused: