18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekcje jebania frajerów 7 - Samuel L. Jackson

Pa...........ć • 2017-10-15, 21:41
Szanowni użytkownicy, czas na znanego wszystkim sypiącego Maderfakerami w mistrzowski sposób aktora który zawsze gra czarnych(boże jakie to było ch*jowe), przed wami Samuel L. Jackson.

Jego "właściwa" kariera zaczęła się dopiero w latach 90, być może nikt wcześniej nie słyszał w jaki sposób on potrafi przeklnąć (dla mnie słuchać jego wiązanek to magia). Pojawi się dzisiaj mnóstwo znanych scen i jeszcze bardziej znanych filmów.
UWAGA! Wymagany angielski chociaż większość zainteresowanych pewnie zna dialogi na pamięć


1. Unthinkable (2010) "you can't do that"
W skrócie, pan bez ubrań wie coś czego nie chce zdradzić nawet ekspertowi od przesłuchań, ponieważ nie obowiązuje tam prawo, główny bohater postanawia zastraszyć go żoną co nie podoba się innym śledczym. "H" bardzo się tym bulwersuje :-P Akcja od 01:30

Film warty obejrzenia głównie dla postaci Henry'ego Heralda "H" Humphriesa oraz samych scen przesłuchiwania.



2. Jackie Brown (1997)
Świetna moim zdaniem scena z bardzo wysublimowanym czarnym humorem, Ordell Robbie próbuje namówić znajomego do pomocy w zabójstwie z zaskoczenia, długi dialog>przejażdżka>dobre zakończenie, a to wszystko przy dobijającej niezręcznej ciszy.
A komu się spieszy, to 01:35 :-P

Ogólnie Jackie Brown jest strasznie niedocenionym dziełem Quentina Tarantino, polecam z całego serca osobom które nie przepadają za transformers



3. Shaft (2000)
John Shaft nie ma czasu bawić się z Dindu Nufiinami w jakieś śmieszne przesłuchania a ponieważ jest czarny to może sobie pozwolić na wiele bez oskarżeń o rasizm :mrgreen:
Użytkownikom których piecze dupa: 01:07 :-P

Remake klasyka z lat 70, czy udany czy nie, nie mi to oceniać ale ta scena jest zajebista.


4. Regulamin zabijania (2000) WASTE THE MOTHERFUCKERS
Żołnierze chroniący ambasady w Jemenie "troszeczkę" przesadzają ze swoimi kompetencjami. Scena już się tu pojawiła, pewnie ze względu na narodowość i religię protestujacych :amused:

Do filmiku dołączono reżyserską ścieżkę dźwiękową pozwalającą bardziej się wczuć w widok ginących cywili :mrgreen:


5. Wiadomo co, wiadomo z jakiego filmu, wiadomo z jakiego roku

Najlepszy popis aktorski jaki udał się Samuelowi w jego całej karierze, zajebista obsada, reżyseria, zdjęcia i rok dla filmografii czy w ogóle muszę tu coś dodawać?

To by było na tyle, jak zwykle zapraszam do POPRZEDNIEGO ODCINKA z Robertem De Niro :-P

Tak wiem, temat z murzynem dałem i w ogóle jestem lewak, niewierny pies i tak dalej, ale to moje zestawienia więc lamusy dupa cicho

Noside

2017-10-15, 21:46
Dobra tam, fajny murzyn. ALE -
Rozj***ło mnie na samym początku - jak można szantażować żoną 1z4 kogoś, dla kogo kobieta to k***a przedmiot?

Pa...........ć

2017-10-15, 21:48
up@ sugeruję obejrzeć najpierw film a potem komentować jego scenariusz ;-)

Arcturus

2017-10-15, 22:03
Pierwszorzędny Matkojebca i Aktor :ok:

mateusos

2017-10-15, 23:15
Jeszcze kiedys sie starales. :-|

Pa...........ć

2017-10-15, 23:30
@up o k***a, skąd ty żeś to wziął

strachx

2017-10-16, 00:46
Najlepszy był jako Morfeusz w Matrixie :mrgreen:

BenderXXX

2017-10-16, 01:38
Kącik kinematograficzny dla gimbusów na sadolu - zajebiście. Co następne, sadyzm w Pszczółce Maji?

DickSet

2017-10-16, 07:00
@strachx Powiedz ze sobie k***a żartujesz

Pa...........ć

2017-10-16, 07:16
BenderXXX napisał/a:

Kącik kinematograficzny dla gimbusów na sadolu - zajebiście. Co następne, sadyzm w Pszczółce Maji?



A co powiesz na zajebiste czarne żarciki?

Zachowujesz się jak ostatnia c**a człowieku, gdzie nie wejdę to widzę twój wieczny ból dupy o zawartość wrzucaną na stronę i żałosne próby "masakrowania lewaków", żebyś ty jeszcze świecił przykładem :homer:

btw. od września jakoś już nie ma gimnazjów z tego co wiem

wormgoro

2017-10-16, 08:44
Myślę że po tej roli ktoś mógł go zauważyć :)




Scen to tu można nawrzucać multum (Django, Węże w samolocie, Formuła)

jbone

2017-10-16, 09:38
strachx napisał/a:

Najlepszy był jako Morfeusz w Matrixie :mrgreen:



przykro mi że muszę ci to powiedzieć ale jesteś durniem.W matrixie grał laurence fishburne.

Cisekx5

2017-10-16, 10:08
"Carl, you motherfucking piece of shit gang-banging cocksucker!" 8-)

Catar

2017-10-16, 11:11
Oo, Unthinkable na amazonie prime jest