18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekcja wychowawcza

~Angel • 2019-09-30, 22:02
bójka nauczyciela z uczniem


TB303

2019-09-30, 22:20
W sumie, popieram nauczyciela. Nic tak nie wk***ia, jak ci wszyscy gówniarze w szkołach co sobie myślą nie wiadomo co, i że wszystko pójdzie im płazem.

~Velture

2019-09-30, 22:21
Wszyscy czarni więc pie**oli mnie kto zaczął, kto skończył i kto ma rację. Póki odpie**alają to w swoim gronie między sobą w kraju do którego nigdy nie zawitam to mam na nich wyj***ne.

Pomijając powyższe zawsze przyjemniej się patrzy kiedy posiadacz nadmiaru melaniny w skórze dostaje wpie**ol.
To tak samo jak za dzieciaka gdzie ja zawsze blady byłem i lubiłem patrzeć jak ktoś po 2tygodniach nad morzem opalony jak wraca dostaje wpie**ol.
Nie ma dla mnie znaczenia rasa. Nie jestem rasistą. Nawet biały jak jest za czarny to miło się ogląda jak ktoś mu najebie.
Jestem tak tolerancyjny jak tylko można i dla mnie nie ma nigdy znaczenia rasa ani płeć, ani orientacja seksualna. Wpie**olenie ciemniejszemu bo ja nie mogę być taki czarny powoduje u mnie radość bo podświadomie zazdroszczę murzynom, arabom i homoseksualistom.

(szach mat hejtstop!)

aaaaaaaaaaaaaa

2019-09-30, 22:31
~Velture napisał/a:

ja zawsze blady byłem...



Do tego rudy i piegowaty... współczujemy.

woytasw

2019-09-30, 22:34
Nie wiem komu kibicować.

~Velture

2019-09-30, 22:36
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Do tego rudy i piegowaty... współczujemy.



Dlatego zazdroszczę murzynom, żydom, pedałom, arabom i innym, którzy nie mają tak przej***ne aby być białym heteroseksualnym mężczyzną. Całe szczęście, że nie byłem chrzczony bo w ogóle miałbym przej***ne.

Całe życie chciałem być takim sprawnym murzynem z wielką pałą. Albo żydem obrzezanym z pejsami.
... albo r*chać kozy drąc ryja jaki to bóg jest wielki a ja pokojowy.
Przej***ne jest być białym w tych czasach.

Tr...........ty

2019-09-30, 22:38
Tutaj jest dylemat. Który na filmie jest bardziej rasistą?

AdamBrown

2019-09-30, 22:54
TranzystorWyklęty napisał/a:

Tutaj jest dylemat. Który na filmie jest bardziej rasistą?



To mi przypomina głośną Historię, jak żyda pobili w Warszawie Ciapaci, też był dylemat jak to opisać, żeby z tego rasizm nie wyszedł, więc ktoś napisał na forum, że biali nie wezwali policji :D

AN...........or

2019-10-01, 00:01
k***a ja pie**ole, tam jest treser potrzebny z batem a nie żaden nauczyciel :D

Jetpack

2019-10-01, 00:40
Gruby na koncu rozgonil gibony

Kristoff

2019-10-01, 01:05
Velture napisał/a:

Dlatego zazdroszczę murzynom, żydom, pedałom, arabom i innym, którzy nie mają tak przej***ne aby być białym heteroseksualnym mężczyzną. Całe szczęście, że nie byłem chrzczony bo w ogóle miałbym przej***ne.
Całe życie chciałem być takim sprawnym murzynem z wielką pałą. Albo żydem obrzezanym z pejsami.
... albo r*chać kozy drąc ryja jaki to bóg jest wielki a ja pokojowy.
Przej***ne jest być białym w tych czasach.



kto ci broni.spełnij swoje marzenia, wyr*chaj kozę, murzyna , jelcyna i na końcu obetnij sobie flaka z pytonga.

silwerbalk

2019-10-01, 03:16
pie**olną nim o tą ławke jak workiem kartofli... :lol:

zdun

2019-10-01, 07:52
lekcja WF

DoubleBorger

2019-10-01, 08:59
Nie byłem w wojsku, kategoria D - więc pewnie jak ktoś zaatakuje to może będę mógł szorować kible lub gotować kartofle- ale w szkołach to powinna być dyscyplina konkretna, napewno ktoś pamięta opowieści starszych o napie**alaniu linnijką czy jakieś inne takie. W szkole powinno być ostro, kto sobie nie daje rady to samobój, albo da sobie radę - selekcja naturalna? To byłoby prawdziwe przygotowanie do życia, a co daje obecnie szkoła? Może kilka znajomości, wspomnienia, jakieś podstawy do pracy w małym stopniu, bo do każdego stanowiska gdziekolwiek itak przyuczają, a samodzielnego stanowiska typu derektor itd nie zdobywa się od razu po szkole, pomijając koneksje rodzinne.