18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekcja historii według PO

Sl...........nx • 2012-10-03, 07:14
Oto fragment podręcznika do nauki historii, a raczej "historii", patrząc na zawartość tego czegoś.
Zdjęcie przedstawia 84 stronę książki (trudno to nazwać podręcznikiem) "Ciekawi Świata", zatwierdzonej przez minister edukacji narodowej, Krystynę Szumilas.

Czarno widzę przyszłość naszego narodu...


Magik2501

2012-10-03, 07:19
Noo i są oczywiście tajemniczy przybysze z kosmosu pod nazwą "naziści".
Szwaby od lat mocno walczą o to, żeby wszędzie uczyć, że zbrodnie w II wojnie popełniali "naziści", a nie Niemcy. Sk***iele.

rockface123

2012-10-03, 07:20
:D brakuje jeszcze że podczas wojny wywozili żydów do placówek SPA i ratowali ludzi.

a nazista różni się od niemca mam nadzieje że to kiedyś zrozumiecie

ale płytki jest umysł patrioty :hitler:

pieto90

2012-10-03, 07:41
k***a, kto jest autorem tej książki? Czyżby nasz prezydent?

noe82

2012-10-03, 09:01
nie Kaczyński i jego świta lizusów. albo i Tusk i jego gamonie.

nie wiem o co chodzi autorowi postu, z tym upolitycznieniem, zawsze zdarzają sie błędy.

wnioskuje że SLonx- jesteś albo od kaczynskiego albo od rydzyka.

.:...........:.

2012-10-03, 09:04
noe82 napisał/a:

SLonx



Slonx raczej. :roll:

Pa...........an

2012-10-03, 09:05
Żydzi to typ nordycki... tu już nawet nie chodzi o znajomość historii a sprawnie działający zmysł wzroku...

ButcheredAtBirth

2012-10-03, 11:13
Ciągle powtarzam, że to żydzi wywołali IIWŚ, a nikt mi nie wierzy :hitler:

Sl...........nx

2012-10-03, 12:53
Cytat:

wnioskuje że SLonx- jesteś albo od kaczynskiego albo od rydzyka.



Pudło mistrzu, wnioskuj sobie dalej.

Tak to jest - przeciwnik PO musi być za PiSem. To logika każdego kretyna.
Błędy w podręcznikach się zdarzają, ale nie tak rażące. A te książeczki do czytania o historii to polityczna agitka k*** z magdalenki.

Oczywiście, że tego nie zrozumiesz. Choćby dlatego, że cech*jesz się wrodzonym ograniczeniem umysłowym, skoro dla ciebie każdy przeciwnik PO musi być z PiS. O! Jeszcze od Rydzyka!

Anders Breivik

2012-10-03, 13:20
noe82 napisał/a:

nie Kaczyński i jego świta lizusów. albo i Tusk i jego gamonie.

nie wiem o co chodzi autorowi postu, z tym upolitycznieniem, zawsze zdarzają sie błędy.

wnioskuje że SLonx- jesteś albo od kaczynskiego albo od rydzyka.


jesteś poj***ny ( to troche za słabo powiedziane, odpowiednie by było bardziej majestatyczne POpie**olONY), jeżeli sądzisz że każdy kto nie jest za PO jest za kaczorem/rydzykiem

Jak w ogóle k***a można się kłócić i chodzić na manifestacje tych partii, skoro każda z nich rządziła, i każda z nich jest ch*jowa, banda złodziei i debili.

go...........et

2012-10-03, 17:45
@Slonx - nie upolityczniaj już tak wszystkiego. W szkolnych podręcznikach zawsze były takie debilizmy, to nie jest nic nowego.
Żebyśmy się zrozumieli, PO to w tej chwili największa zaraza, której trzeba się czym prędzej pozbyć. Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem, ale nawet głosując na tego zacofańca, Kaczyńskiego.

Nefario

2012-10-03, 17:46
Cóż i znowu pewnie wyjdzie na to że głupi błąd, głupia literówka. Każdemu mogło się zdarzyć, to tylko przypadek, nic sie nie stało. Jeszcze troche takich przypadków i moje dzieci zapytają mnie pewnego dnia czemu te polskie sukinsyny wywołały wojnę?

arturek1

2012-10-03, 17:47
Hitler miał w 39' roku poparcie 99% kraju. Dlatego można mówić wymiennie naziści=Niemcy.

PiranNinja

2012-10-03, 17:47
Hmm... Śmiać się czy płakać cholera

ale...

jak jeszcze chodziłem do gimbazjum 4 lata temu miałem naprawdę równego gościa od historii, który raz na kilka lekcji dodawał coś od siebie do podręcznika. Generalnie autorzy omijają nawet niektóre rzeczy z cytatów tekstów źródłowych i robią błędy, trudniejsze do wychwycenia niż ta porażka z tematu. Nie sądzę żeby to był spisek, ale grozi nam głupienie z pokolenia na pokolenie z powodu zacierania się jakichś tam prawd historycznych.

A kto nie zna swojej historii... ;)

Ojciec_Mateusz

2012-10-03, 18:00
Imiona: KRYSTYNA MARIA
Nazwisko: SZUMILAS



Nazwisko rodowe: ZILLMANN


Data urodzenia 28.06.1956
Imię ojca: PAWEŁ
Imię matki RÓŻA
Miejsce urodzenia:KNURÓW

I tyle w temacie.