18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekcja historii według PO

Sl...........nx • 2012-10-03, 07:14
Oto fragment podręcznika do nauki historii, a raczej "historii", patrząc na zawartość tego czegoś.
Zdjęcie przedstawia 84 stronę książki (trudno to nazwać podręcznikiem) "Ciekawi Świata", zatwierdzonej przez minister edukacji narodowej, Krystynę Szumilas.

Czarno widzę przyszłość naszego narodu...


kamuha

2012-10-03, 18:04
noe82 napisał/a:

nie Kaczyński i jego świta lizusów. albo i Tusk i jego gamonie.

nie wiem o co chodzi autorowi postu, z tym upolitycznieniem, zawsze zdarzają sie błędy.

wnioskuje że SLonx- jesteś albo od kaczynskiego albo od rydzyka.



twój tok rozumowania jest zero-jedynkowy. Jak napisał na PO to znaczy że jest za PiSem.

Nie myślałeś czasem o poszerzaniu swoich horyzontów?

Macias17

2012-10-03, 18:22
Masakra. Pamiętam jak w 3 klasie gimnazjum miałem podrecznik od chemi w którym był dział o narkotykach. Było tam cos w stylu "Kokainę zazwyczaj wstrzykuje się w żyły" facepalm

go...........et

2012-10-03, 18:29
macias17 napisał/a:

Masakra. Pamiętam jak w 3 klasie gimnazjum miałem podrecznik od chemi w którym był dział o narkotykach. Było tam cos w stylu "Kokainę zazwyczaj wstrzykuje się w żyły" facepalm



Bo w Polsce tak się przyjmowało koks swego czasu. Kokaina jest droga, więc dożylne stosowanie jest zdecydowanie tańsze od holywódzkiego wciągania nosem przez studolarówkę.

el...........iz

2012-10-03, 18:40
aryjczyk z pejsami jak to brzmi dumnie;)

Tymecki

2012-10-03, 18:55
Jeżeli to prawda że jest tak napisane w tej książce dla uczniów to każdy kto czuje że jest Polakiem powinien teraz wziąć lekturę do historii i trochę poczytać .
2)
Wiecie że żydzi każą (nie proszą) o dotacje dla wschodnich żydów za HOLOCAUST żeby stworzyć więcej struktur które wspomagają żydów? ( To akurat przykład z Hotelu Marriott Z warszawy w którym dorabiam podczas Studiów) było tam paru profesorków z Polski oraz ambasador USA
3)
Proszę niech każdy z was poszuka na YouTube wypowiedzi prezydenta Izraela jak wykupują Polskę , Manhattan itp

4)
Żydzi mówili że jak nie oddamy im szkód za 2 wojnę światową to będą niszczyć nasz naród Moralnie
5)
Żydów popierają jako jedyni KOLOROWI !

6) (to już akurat mój prywatny pogląd )
Każdy człowiek który został Lewakiem jest porostu odcięty od Informacji . Nie potrafię zrozumieć ludzi którzy popierają żydów(lub inne narody) które działają na szkodę Polski

można tak pisać i pisać .... Mam nadzieje że za naszego pokolenia (91-88) znajdą się ludzie którzy nie pozwolą na takie zakłamanie i czują DUMĘ z tego że są Polakami !

Ork.Fajny

2012-10-03, 19:20
gordonviet napisał/a:

@Slonx - nie upolityczniaj już tak wszystkiego.


Wszystko ma swój polityczny cel.
"Postępując powoli i metodycznie można nawet Konklawe nakłonić do kanibalizmu." jak to mawiał np. Michalkiewicz.
Tu zrobią jeden "mały" błąd tam zrobią drugi a jeszcze gdzieś trzeci i mają już co najmniej kilka tysięcy czytelników którzy wezmą sobie do serca te błędy a nie to co im powie jakiś stary, moherowy oszołom na których to, fajne i obiektywne TeFałEn pluje.

KwasiborskiJerzy

2012-10-03, 21:23
Tymecki napisał/a:


3)
Proszę niech każdy z was poszuka na YouTube wypowiedzi prezydenta Izraela jak wykupują Polskę , Manhattan itp



Nie żebym się czepiał ale to co napisałeś jest przykre (no offence rzecz jasna, wręcz propsy). Na takiej zasadzie jak: "Mosze, kupujemy manhattan? Muszę najpierw rozmienić, kupię Polskę".
Grosz do grosza, żyd se gra w squasha <- gaz-um-tsss
Najgorsze jest to, że chrzczeni scyzorykiem twierdzą, że Polska jest ich i to my Polacy nie powinniśmy mieć prawa bytu tutaj... :/
Adi, widzisz i nie strzelasz :hitler:

Tymecki

2012-10-03, 21:39
Żydzi: "Wykupujemy Polskę"
Bardzo proszę


A , dzieje się tak bo na to pozwalamy.

Parzo

2012-10-03, 23:27
A magik zyje? Myslalem, ze nie... bo jednak gadatliwy jest ;)