18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pa...........ć

2017-11-07, 22:45
I bardzo dobrze, jechać z patolami i uczyć k***y poszanowania cudzego mienia :P
Znaczków się k***a zachciało rysować sebusiowi w mordę j***nemu

mig1988

2017-11-07, 22:47
j***ć legie starą k***ę .

mateusos

2017-11-07, 22:56
Widze modern talking :-/

Draqe

2017-11-07, 22:59
A jaki problem namierzyć źródło WiFi? Easy money :-D

Dzisiaj

2017-11-07, 23:08
pewnie ten hools od legii to jakis niedoj***niec lat 14. Legia swinia arka gdynia.

darex99

2017-11-07, 23:24
Zgłaszając takiego delikwenta i otrzymując nagrodę...jak to później w Picie rozliczyć ;)

patryko93

2017-11-07, 23:41
@darex jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej i nie podpierdzielasz w sposób "ciągły w celu zarobkowym" to nie musisz ;p jako umowa jednorazowej sprzedaży. Patrzyłem na podatek od czynności cywilno-prawnych i nie ma stawki dla podpierdzielania więc i ten odpada :) ktoś może się przyczepić, że a może jednak podatek od spadków i darowizn no ale jednak darowizna to to nie jest przecież wiąże się z wzajemnym świadczeniem :) dlatego spokojnie można kasować

-_..........._-

2017-11-07, 23:55
Jaranie się wifi to pedalstwo, a Internet to ciota i ch*j.

Juzef_Rzelazin

2017-11-08, 00:05
Szanowna Poradnio.

Proszę o wyjaśnienie, czy właściwe jest powiedzenie np. „tą k***ę”, „Połóż tą k***ę”, „Daj tą k***ę”. Czy dopuszcza się tylko stosowanie „Weź tę k***ę”, „Połóż tę k***ę”, „Daj tę k***ę”? Sprawdzałem w wyszukiwarce internetowej częstotliwość używania z tą i z tę. Ok. 30% używanych słów zawiera tą, reszta tę.

Pozdrawiam

W starannej polszczyźnie powinniśmy pisać i mówić „tę k***ę”. Tradycyjna forma tę bywa jednak zastępowana formą tą. Wynika to stąd, że wśród różnych określeń rzeczownika rodzaju żeńskiego (w naszym wypadku jest to wyraz k***a) tylko zaimek ta ma w bierniku końcówkę -ę, podczas gdy inne określenia przyjmują końcówkę -ą: „Weź tę k***ę”, ale: „Weź tamtą k***ę”, „Weź pierwszą k***ę”, „Weź ładną k***ę”.

Grzegorz Starczyński, prof., Uniwersytet Warszawski

Dżizas_kurde

2017-11-08, 00:15
JAzda z k***ami (niezależnie od klubu)
Ja ostatnie pare dni spędziłem w szpitalu na trakcie porodowym....
No k***a.. windy, kible, korytarze wszystko oj***ne tymi wlepkami....

Złapałbym to bym mordę obił sk***ielom.

Cytat:


Zgłaszając takiego delikwenta i otrzymując nagrodę...jak to później w Picie rozliczyć





Proszę:

Cytat:


Jak rozpoznać przychody z „innych źródeł”

Życie jest oczywiście bogatsze od tych podstawowych sytuacji. Dlatego wszystkie przychody nie mieszczące się w tym podstawowym katalogu są nazwane przychodami z innych źródeł.

Polecamy: PIT-y i ulgi podatkowe 2016

Tak więc otrzymanie np. pieniędzy z tytułu, którego nie można dopasować do podstawowych kategorii przychodów nie musi oznaczać, że nie zapłacimy podatku dochodowego. W przypadku osiągnięcia takiego nietypowego przychodu należy sięgnąć do art. 20 ustawy o PIT. Przepis ten określa pojęcie „przychody z innych źródeł”.

Rozczaruje się jednak każdy, kto będzie liczył że przepis ten zawiera definicję lub cechy szczególne takich przychodów – wymienia on tylko niektóre z nich. Są to m.in. kwoty wypłacone po śmierci członka otwartego funduszu emerytalnego wskazanej przez niego osobie lub członkowi jego najbliższej rodziny, zasiłki pieniężne z ubezpieczenia społecznego, alimenty, stypendia, dopłaty, nagrody, przychody nie znajdujące pokrycia w ujawnionych źródłach.

Kolejne rozczarowanie spotka tych, którzy będą mieli nadzieję, że uważne zapoznanie się z tymi przykładami rozwiąże problem „przychodów z innych źródeł”. Niestety nie. W każdym eksperckim opracowaniu o podatkach dochodowych znajdziecie Państwo podkreślenie, że najważniejsze w art. 20 ustawy o PIT jest to, że ustawodawca użył zwrotu „w szczególności”. Oznacza to, że wymienione w tym przepisie przychody z innych źródeł są tylko przykładami.


Mam nadzieję że pomogłem.

DużyKutas

2017-11-08, 00:20
PalonyPaznokieć napisał/a:

I bardzo dobrze, jechać z patolami i uczyć k***y poszanowania cudzego mienia :P
Znaczków się k***a zachciało rysować sebusiowi w mordę j***nemu


Z logicznego punktu widzenia ten sebuś miłą takie samo prawo pomazać ścianę jak ty mu tego zakazywać. W końcu klatka to wspólne miejsce, więc każdy ma do niej prawo.

misiopysio123

2017-11-08, 00:26
Jakby apek do sprawdzania siły sygnału Wi-Fi nie było.

-_..........._-

2017-11-08, 00:26
Dużyku*as napisał/a:


Z logicznego punktu widzenia ten sebuś miłą takie samo prawo pomazać ścianę jak ty mu tego zakazywać. W końcu klatka to wspólne miejsce, więc każdy ma do niej prawo.



Wystaw no tylko dupę na klatkę.

Loaloa

2017-11-08, 01:19
- Kto ty jesteś?
- Mały cwe*
- Jaki znak twój?
- W kółku "L"