18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Legia - Ona tańczy dla mnie

CzarnyMurzyn • 2012-11-14, 02:44
Mimo, że wielkim fanem tej drużyny nie jestem to jednak trzeba przyznać, że mają fantazje chłopaki. Jak widać krzesełka nie latały i stadion w miarę cały stoi ;)


PS. Jak ktoś bystry jest to zauważy, że koleś w białej koszulce piznął się w tekście.

socjalmmv

2012-11-14, 15:54
Pierwsze co przeczytałem to "wiejski cwks"

Miki6830

2012-11-14, 16:02
MMAchu napisał/a:

Kibicowanie to również zabawa, więc gówno warte te wasze argumenty. Na weselu też tańczyć nie będziecie bo zespół przygrywa disco a nie slayera? Wielcy muzycy się k***a znaleźli.


A słyszał o tym że Iron Maiden było w 80tym którymś na polskim weselu?

piperek34

2012-11-14, 17:08
Ci nasi kibole to jednak romantyczne duszyczki.

loleks42

2012-11-14, 17:28
a potem beda szwedac sie w nocy po osiedlu i drzec jape 'legia tanczy dla mnie' i napie**alac w samochody

nonpussumus

2012-11-14, 17:31
To są Ci straszni kilobe o których mówi tusk...

karolo4life

2012-11-14, 17:42
Disco polo to gówno było jest i bedzie ludzie to gorsze od dubstepu zrozumcie to wkońcu ! Nawet piwa za to nie postawie wirtualnego a już nie mówiąc prawdziwego, ch*jnia jakich mało, to powinni odizolować a nie szerzyć !
Jak źle napisałem to poprawcie

ZiggyChajzer

2012-11-14, 17:59
z Facebooka: Tymczasem na Żylecie

no rzeczywiście na Żylecie jak ch*j, szczególnie że to jest ze Szczecina

elo

2012-11-14, 18:20
Legia Pogoń dwa bratanki! To co się dziwić dobrej atmosferze. Jakby tak każdy mecz wyglądał i tak byście mówili że kibole to całe 'zuo' tego świata.

Pozdro dla ludzi potrafiących się dobrze bawić niezależnie od klubu czy muzyki!

RevolutionGFX

2012-11-14, 18:36
"Dres i diso-polo... ja perdol" A ty k***a co? przy rapie sie bawisz?
Dajmy na to przykład:
Wyobrażasz sobie k***a osiemnastke JP? bo disco polo ch*jowe?

EdmundKemper

2012-11-14, 19:58
grzybobranie napisał/a:

@up
Jak można być fanem polskiej piłki klubowej ?



Bo fan jak sama nazwa wskazuje jeździ na mecze i jest blisko z klubem? A 99% wielkich polskich kibiców zagranicznych klubów nawet nie ogląda meczów swojej drużyny.

nyypl

2012-11-14, 21:31
Parchol napisał/a:

Dres i diso-polo... ja perdole


powiedz jeszcze że chooligani z marszu niepodległości

Sombrero360

2012-11-15, 08:52
RevolutionGFX napisał/a:

"Dres i diso-polo... ja perdol" A ty k***a co? przy rapie sie bawisz?
Dajmy na to przykład:
Wyobrażasz sobie k***a osiemnastke JP? bo disco polo ch*jowe?



Łohoho! No to żeś teraz doj***ł do pieca po całości :lol: Widzę amator osiemnastek na salach bankietowych w garnitukach i krawatach, gdzie przy jednym stole siedzi rodzinka, a przy drugim koledzy i koleżanki. Niech zgadnę - kolega z miasta mniejszego niż 100 tyś mieszkańców? ;) Byłeś kiedyś na osiemnastce w jakimkolwiek klubie? A może spytam inaczej: w ogóle wiesz, co to jest klub, jak wygląda i jaką muzykę tam puszczają? (oczywiście ostatnie pytanie nie dotyczy protektorów, które zapewne znasz) - nie? No to sp***alaj. ;-)

Baqunia

2012-11-15, 12:13
Uwielbiam na wyjazdach taka atmosfere. Na wyjazdach (podczas podrozy i w trakcie meczu) bardzo czesto wymyslane sa roznego rodzaju teksty, czy tez przerabiane sa teksty najbardziej popularnych piosenek, ktore pozniej sa spiewane w miastach gospodarzy. Czesto ich slowa wyrazaja milosc do druzyny ktorej sie jest fanem. Ogolnie nie lubie takiego rodzaju muzyki jak zespol weekend ale mysle ze uzyty kawalek i jego niezbyt skomplikowana forma nadawala sie do tego przekazu. Oczywiscie w tym przekzie nie chodzilo o milosc do dziewczyny tak jak jest w orginale, tylko jak juz wspomnialam do druzyny Legii czy Pogoni.
Niektorzy wypisuja ze kibice mogliby spiewac na meczach teksty ich ulubionych zespolow w typie rock, metal, rap itd. Wtakim razie jestem bardzo ciekawa czy te osoby potrafia podac kawalek ktory bedzie odpowiadal rytmowi, iloscia slow (prostota), oraz tekstem ktory w rownie dobrzy sposob obrazuje kibicowskie uczucia do druzyny i ktory da sie zaspiewac przez tyle gardel na raz na stadionie.

CzarnyMurzyn

2012-11-15, 13:33
@up
Proszę bardzo o to przykłady:
1. Myśle, że da się nutke wyczuć a jeżeli nie to mała podpowiedź To były piękne dni - Halina Kunicka ;)

2. Tutaj przykład, że tak powiem karaoke bo konkretnego filmiku z dopingu w dobrej jakosci nie moge znaleźć :) Iggy Pop - The Passanger