18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lech Kaczyński - zamknięte spotkanie w Izraelu (ukryta kam.)

Plecionkarz • 2012-11-04, 16:27
Prezydent Lech Kaczyński zdradził żydom w Izraelu, że Wojsko Polskie przebywa w Iraku i Libanie ze względu na interesy żydów z Izraela i wszystko jedno, kto w Polsce wygra wybory, bo i tak Wojsko Polskie będzie nadal stało na straży syjonistycznych interesów.




sMieciu

2012-11-04, 16:35
k***a patriota, prawdziwy Polak......

Pater patriae

2012-11-04, 16:37
Cytat:

Prezydent Lech Kaczyński zdradził żydom w Izraelu, że Wojsko Polskie przebywa w Iraku i Libanie ze względu na interesy żydów z Izraela



Ale żeś opis doj***ł, jak im mógł "zdradzić", jeżeli jako główni zainteresowani powinni o tym sami wiedzieć...

Nie żebym był za Kaczorem, bo i tak dla mnie jest zdrajcą (traktat lizboński), ale to co tu wstawiłeś to jest zwykła polityka, jeżeli można przypisać sobie jakieś "zasługi", dzięki czemu odniesie się jakieś korzyści to należy tak zrobić.

Plecionkarz

2012-11-04, 16:42
Pater patriae napisał/a:



Ale żeś opis doj***ł, jak im mógł "zdradzić", jeżeli jako główni zainteresowani powinni o tym sami wiedzieć...



Opis skopiowałem z youtube

ripman

2012-11-04, 16:50
ukryta kamera :D a w 0:40 patrzy prosto w obiektyw heheh

Pater patriae

2012-11-04, 16:55
Cytat:

Opis skopiowałem z youtube



Dobrze, że nie z onetu :-P ...

Ork.Fajny

2012-11-04, 17:58
Nie żebym był za Kaczorem ale czego się spodziewaliście? Że wejdzie między polityków państwa Izraelskiego i wyskoczy z tekstem: "Siema Pejsiki! Jak tam u was dziś w prysznicami? Dobrze? A szkodza..." ???

Echis

2012-11-04, 18:05
Dzisiaj jest się albo za żydkami, albo za chinolami. Jedni albo drudzy sprowokują wojnę, być może światową. Historia lubi się powtarzać, a z historii wiemy, że po każdym globalnym kryzysie, w ciągu 10 lat wybuchał konflikt globalny. Jeśli ktoś bacznie śledzi to co się dzieje na świecie ( nie czerpiąc informacji z tv, choć warto i te przyswajać), ten wie, że nie jest za ciekawie i konflikt wisi na włosku, a zacznie się od ataku żydów na iran, to skonfrontuje świat zachodni, ze wschodnim.

Ork.Fajny

2012-11-04, 18:50
Kryzys? Ty chyba nie czytałeś czym jest prawdziwy kryzys...

whorejp

2012-12-10, 05:50
Jak już mowa o Kaczyńskim to warto podać jego rodowe prawdziwe (oczywiście Żydowskie) nazwisko, mianowicie: Kalkstein usta­lo­ne w oparciu o:

1. Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW (nr arch. 1/6526/1 - data archiwizacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 - data rejestracji Wydz. III- 2, SUSW Warszawa).
2. Relacje osób znających osobiście rodzinę.
3. Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.

Keepo

2013-01-06, 14:52
Ale ja dawno Lecha nie widziałem, będzie już z 2 lata i 3 miesiące. Ale ten czas biegnie..