18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Lech Kaczyński o Wałęsie

yaya923 • 2012-11-04, 16:35
Może nie przepadałem za Kaczyńskim, ale tu ma świętą racje. Dodatkowo masakruje Olejnik.


kamry

2012-11-04, 18:23
Heh, widzę, że jest tu paru asów, którzy wierzą oszołomom - Macierewiczowi i Kaczyńskiemu, że to był zamach. Dajcie spokój...

pesanserinusminor

2012-11-04, 18:27
bigi1991 napisał/a:

Smutne że tu lemingiem nazywany jest każdy kto uznaje oficjalną wersję katastrofy. Jestem ciekaw na jakiej podstawie osoby nie będące "lemingami" oceniają to zdarzenie. Ile wśród konspiratorów jest inżynierów lotniczych, pilotów itp. Póki co nie jest nikt w stanie potwierdzić hipotez stawianych przez komisje Marcinkiewicza. Za to za oficjalnym raportem stoi fizyka której nawet Kaczyński nie zmieni choćby się miał zesr*ć.

Pozdrawiam Leming
3 lata inżynierii lotniczej za mną. A za tobą @pesanserinusminor??



za mną 5 lat medycyny, także raczej mnie chłopaczku nie przelicytujesz. Poza tym za wersją wybuchu jest profesor Binienda, jeden z konstruktorów dreamlinera, którego zakupem dla LoTu radzio sikorski się ostatnio chwalił. Rozumiem, że jako człowiek obeznany w temacie stajesz jednak po stronie radzieckiej komisji Anodiny, a nie konstruktora najnowocześniejszych samolotów na świecie. Powodzenia w dalszej karierze :amused:

Zl...........ny

2012-11-04, 18:29
torro napisał/a:

Bełkocze bez sensu, jak to miał w zwyczaju. Dobrze,że tym razem nie wyzwał jej od Stokrotek i nie wysapał, że jej jeszcze pokaże...I po co to przypominać? Był pożal się Boże prezydentem, bredzącym głupoty, prowadzącym politykę szkodzącą państwu polskiemu, popełniającymi gafę za gafą, wyśmiewanym w kraju i za granicą, dni do końca jego kadencji odmierzały liczniki na różnych stronach w necie. Nawet po śmierdzi dzieli Polaków razem ze swoim bratem kretynem. Po co wywlekać ten smutny rozdział polskiej historii? Niech spoczywa w spokoju.



Typowy reprezentant plebsu, nierozgarnięte to, wręcz niepoczytalne, ze szkołą na bakier, z książkami też a pierwsza taka k***a do wygłaszania opinii. Tak czytałem do połowy o tych gafach i wyśmiewaniu kraju za granicą, myślę typ mówi o Komoruskim, wszystko się zgadza prezydent wpadka analfabeta, 0 wiedzy o polityce, ledwo umie wiązać buty. Coś ci się tatuś popie**oliło pod kopułą i nawet nie wiesz kto jest na filmiku. Prawda jest taka, że Lech Kaczyński był jedynym prezydentem Polski który w pełni zasłużył na to miano. Tyle.

bigi1991

2012-11-04, 18:31
No to jakby się przelicytowałeś sam.

Co wiesz o wytrzymałości konstrukcji cienkościennej?

A Binienda mój drogi to jedyna osoba która manipuluje bo jego obliczenia są wykonywane za każdym razem z inną ilością "elementów skończonych" dając oczekiwany efekt

kamry

2012-11-04, 18:31
pesanserinusminor napisał/a:

Poza tym za wersją wybuchu jest profesor Binienda, jeden z konstruktorów dreamlinera, którego zakupem dla LoTu radzio sikorski się ostatnio chwalił


To dlaczego ten profesor nie przedstawi gdzieś oficjalnie swojej wersji? Dlaczego wersja o wybuchu jest tylko wersją używaną przez pisiaków w walce politycznej, a nikt nie widział na to dowodów? Żeby zapanować nad ludem najpierw trzeba go ogłupić i to właśnie robi Kaczyński i Macierewicz ze swoimi przydupasami. Jak widać na Twoim przykładzie - z niektórymi im się udaje.

fixedonlol

2012-11-04, 18:31
Miliony zginęły na rozkaz hitlera a teraz taki gnój jak pesanserinusminor będzie bezkarnie opowiadał jaki to z niego był równy chłop... Buraku, jeżeli jesteś tak inteligentny to zostałbyś zesłany do obozu tak jak profesorowie uniwersytetu lwowskiego, choć z twoich postów jasno wynika, że jesteś matołem i sprzedałbyś ukrywających się polaków i żydów za puszkę fasoli...

~Angel

2012-11-04, 18:36
Zamykam bo znowu zaczyna się pie**olenie o Smoleńsku