18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

League of Legends - spróbuj jeśli jeszcze nie grałeś!

wert234 • 2012-12-06, 01:56
Witam wszystkich, zarówno graczy jak i osoby posiadające jakiekolwiek życie towarzyskie. Jeśli uważasz gry za stratę czasu i nie masz zamiaru nawet spróbować - przewiń dalej, bo nic co by Cię mogło zainteresować tutaj nie znajdziesz.



Chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do gry w League of Legends, bo potrafi dostarczyć sporo frajdy i satysfakcji. Na początku może wydać się dość trudna, ale już po kilku meczach wiadomo o co chodzi. Dostępne są też tutoriale i filmy instruktażowe, a także rozgrywka na 'boty', czyli postacie sterowane przez komputer, więc szybko można się nauczyć podstaw. Ogromnym plusem jest to, że gramy całkowicie za darmo. Dostępny jest sklep w którym za prawdziwe złotówki można kupić dodatki, ale są to drobiazgi typu zmiana wyglądu postaci, paczki, bonusy - czyli generalnie rzeczy nie wpływające w żadnym stopniu na bezpośrednią rozgrywkę.

Trochę informacji o grze:

League of Legends – sieciowa gra będąca grą gatunku MOBA, czyli Multiplayer Online Battle Arena[1]. Powstała na bazie Defense of the Ancients (DotA) - mapy do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana i wydana przez Riot Games dla Microsoft Windows. Po raz pierwszy ogłoszona 7 października 2008 i wydana 27 października 2009.

W grze występują dwa tryby gry, ale tryb klasyczny jest najciekawszy:

Tryb klasyczny – gracze zostają podzieleni na dwie drużyny, każda po trzech lub pięciu graczy (zależnie od wybranej mapy). Drużyny rozpoczynają rozgrywkę w przeciwnym rogach mapy, w pobliżu tzw. „Nexusa”. Aby wygrać mecz, drużyna musi zniszczyć Nexus przeciwnika. W tym celu należy zniszczyć szereg wież, zwanych "turretami". Są one umieszczone wzdłuż ścieżek do baz, zwanych "lane'ami". Po drodze gracze zdobywają poziomy, zabijając tzw. "minions" lub "creeps" (małe NPC, które falami wychodzą z Nexusa i atakują przeciwną drużynę) oraz wrogich bohaterów, a także kupują wyposażenie, pozwalające ulepszyć cechy bohatera. W League of Legends gracze zaczynają z 1 poziomem z możliwością zdobycia maksymalnie poziomu 18. Rozwijają 4 różne umiejętności: 3 z nich to umiejętności zwykłe, które mają niski czas odnowy i jedna zwana "ultimate" lub "ulti", która jest potężniejsza od innych, ale zazwyczaj ma ona długi czas odnowy.
[wiki]

Brzmi banalnie, ale ogromna liczba dostępnych postaci i ich kombinacji w drużynie, a także liczona w milionach rzesza graczy daje nieskończone wręcz możliwości, dzięki czemu praktycznie każdy mecz jest inny. Typowa rozgrywka trwa około 30-40 minut, a więc w sam raz na powrót z pracy, dwa piwka i błogi relaks :-)

Rejestrując się przez podany niżej link nie dasz mi zarobić, za zapraszanie ludzi do gry otrzymuje się delikatne upominki w stylu kilku punktów do wydania w sklepie na np. skórkę postaci. Istotniejszą rzeczą jest to, że ty również zyskujesz bonusowe punkty na start. Jeśli nie chcesz mi ani sobie pomagać, zarejestruj się przez stronę główną gry. Link do rejestracji

Pozdrawiam wszystkich grających, i mam nadzieję że post nie zostanie potraktowany jako żadna reklama, bo nią nie jest. Proponuję wam po prostu sposób na jesienno-zimową nudę.

Szwancolot

2012-12-06, 02:00
I myślisz że ktoś ci wbije refy?? Szkoda mi ciebie dzieciaczku.


Do kosza z tym gównem, on chce na was wszystkich zarobić,

lie

2012-12-06, 02:04
Zakładać temat na sadolu dla refa? :idzwch*j:

Echis

2012-12-06, 02:08
Ogólnie gry MMO to strata czasu. Nic z sobą nie reprezentują, oprócz współpracy i obcowania z żywymi graczami, co jest plusem, ale i zgubą. League of legends, to całkowicie słaba gra internetowa, bo jakbym miał już tracić życie na takie granie, to znalazłbym na pewno lepszy tytuł na rynku. Na jesienno-zimową nudę wolę pograć w normalne gry, które przynajmniej wymagają ode mnie czegoś więcej niż czas. spędzony przy niej i wkręcają mnie fabułą innymi smaczkami, których MMO mi nie zapewnią.

wert234

2012-12-06, 02:15
Szwancolot, lie - przeczytajcie post zanim coś napiszecie ;-) Ja na tych refach nie zarabiam, poza tym jeśli ktoś nie chce niech nie wchodzi przez mój link tylko przez stronę główną gry. Ref nie jest celem posta, a miłym dodatkiem.

vastolorde - nie grałem w dotę, i średnio mi się widzi płacić za gry internetowe. Wystarczy mi kupowanie gier na konsolę.

Echis - mmo z założenia mają być zabijaczami czasu. Owszem, brakuje w nich fabuły, ale nadrabiają rywalizacją. Kwesta gustu. Według mnie najciekawiej się gra ze znajomymi, więcej emocji i czasami można się pośmiać. LOL jest obecnie bardzo popularną grą, myślę że nie bez powodu. Nie jest też typowym MMO, bo rozgrywka toczy się w meczach, a każdy mecz zaczyna się od 1 poziomu. Jak już wspomniałem - kwestia gustu.

Breakdrowser

2012-12-06, 02:57
Nie czytałem regulaminu ale pewnie podchodzi to pod jakiś paragraf ze spamem, a za takie coś należy się bomba w pysk. :idzwch*j:

ProfessorHix

2012-12-06, 03:03
LoL jest całkiem przyjemną grą ale DoTA2 mimo iż jeszcze w fazie testów to już jest dużo lepsza. Aha, nie wiem skąd wziąłeś informacje, że należy coś płacić za grę...

Echis
Co do MMORPG to nawet bym się z Tobą zgodził ale o MOBA najwyraźniej g...o wiesz, skoro twierdzisz, że wymaga tylko czasu spędzonego przy grze. Jest wręcz przeciwnie. Zakładasz konto, znajdujesz sobie meczyk i po półgodzinnej bijatyce jest po walce. Aha, wymaga to też zręczności, wyczucia czasu i przede wszystkim zdolności kooperacji z innymi członkami drużyny.
Nie interesują Cię gry MMO - spoko, nawet nie będę próbował Cię przekonywać bo to kwestia gustu. Tyle, że niezupełnie wiesz o czym piszesz bo krytykujesz League of Legends za cechy WoW, Lineage czy innego Guild Wars.

W LoL-a grałem około roku, niedawno przesiadłem się na DOTA 2 i muszę powiedzieć, że nie zabiera mi to jakichś kosmicznych ilości czasu. Ot, mam 30-50 minut wolnego to odpalę sobie jeden meczyk. Jeśli mam więcej to odpalę drugi. Coś jak granie w FIFĘ. :)

Grillowany

2012-12-06, 04:34
Ej autentycznie, co Ty k***a myślisz, że Sadistic to kwejkonator czy inne gówno? Kazałbym Ci wypie**alać, ale to pod paragrafy podchodzi i uprzejmy moderator mnie poczęstuje ostrzeżeniem, a jak gdzieś w jakimś temacie "o grze" pisałem - staram się wyzbywać nienawiści. Także daj sobie na wstrzymanie i idź z tym shitem gdzieś indziej, gdzieś gdzie to zainteresuje ludzi, typu nie wiem ... forum o lolu. W tym temacie nawet pusty kufel by nie pomógł (taki za dobre chęci).

EDIT:
Ja nie wiem - masz 21 lat (na to wychodzi), dołączyłeś 11 listopada, jesteś tutaj "kilka" dni, a już wstawiasz takie coś. Ja nie wiem - mi by było wstyd wstawić coś takie zważając na fakt w jakim wieku ludzie tutaj siedzą. Nie wiem człowieku - dorośnij, bo chyba czas najwyższy.

artiee

2012-12-06, 07:40
Próbowałem z 10 razy, ta gra nie ma nic co by mnie zatrzymało na dłużej.

~tip.top

2012-12-06, 08:26
Żeby nie było Ci za dobrze to podmieniłem link do rejestracji :trollencjusz:

Szwancolot

2012-12-06, 10:37
wert234 napisał/a:

Szwancolot, lie - przeczytajcie post zanim coś napiszecie ;-) Ja na tych refach nie zarabiam, poza tym jeśli ktoś nie chce niech nie wchodzi przez mój link tylko przez stronę główną gry. Ref nie jest celem posta, a miłym dodatkiem.

vastolorde - nie grałem w dotę, i średnio mi się widzi płacić za gry internetowe. Wystarczy mi kupowanie gier na konsolę.

Echis - mmo z założenia mają być zabijaczami czasu. Owszem, brakuje w nich fabuły, ale nadrabiają rywalizacją. Kwesta gustu. Według mnie najciekawiej się gra ze znajomymi, więcej emocji i czasami można się pośmiać. LOL jest obecnie bardzo popularną grą, myślę że nie bez powodu. Nie jest też typowym MMO, bo rozgrywka toczy się w meczach, a każdy mecz zaczyna się od 1 poziomu. Jak już wspomniałem - kwestia gustu.





Gram w tą grę od kiedy powstała. Za każdy 10 lvl postaci założonej z linka dostajesz nagrody. łącznie z płatnymi punktami i darmowymi postaciami. Więc zarabiasz.

BongMan

2012-12-06, 12:13
ch*j w dupę - spróbuj jeśli jesteś cwe*em, który chce sobie nabić w gierce statystyki i po to zakłada gówniane tematy.

wert234 napisał/a:

mam nadzieję że post nie zostanie potraktowany jako żadna reklama, bo nią nie jest.


I jeszcze bezczelnie łże...

BongMan

2012-12-06, 14:47
W sam raz do spamera, czyż nie?

KanapkaZMP

2012-12-06, 15:13
Chcesz zeby jeszcze wiecej polaczkow zalalo LoLa ? Jest ich tam juz wystarczajaco duzo, dzieki nim jestesmy postrzegani niczym cyganie czy murzyni na tym forum. Przedwczoraj przyczynilem sie do 6-iu permow (3 polaczkow stracilo konta 8-) )